۰۱

دی
۱۳۹۸

دستیار صوتی مجازی-شخصی کشتی کروز ( Zoe )

ارسال شده توسط: دپارتمان کروز/ 282 0

Zoe دستیار مجازی شخصی سفر دریایی شما با کشتی کروز

کمپانی کشتی کروز MSC با همکاری شرکت هارمن سامسونگ مفتخر است شما را با یکی از بزگترین تحولات اخیر این کمپانی آشنا نماید.ZOE ، یک دستگاه صوتی رایگان که در هر کابین یافت می شود و می توانید صد ها سوال در مورد سفر دریاییتان در کشتی از او بپرسید و در کمال تعجب ، دقیق ترین پاسخ ها و راهنمایی ها را از او دریافت نمایید.

این دستیار صوتی می تواند به شما در در رزرو رستوران و برنامه های گشت و گذار ساحلی و اطلاعات کامل در مورد هر بندری که در آن توقف می نمایید از جمله تاریخچه آن بندر ، مناطق توریستی ، جاذبه های گردشگری ، مناطق خرید ، رستوران های معروف آن بندر ، مراکز تفریحی و … به شما کمک نماید.همچنین از طریق این دستیار صوتی می توانید از آخرین برنامه های کشتی کروزتان مطلع شده ، از آخرین وضعیت صورتحساب خود اطلاع یافته و هر گونه تغییر در برنامه های کشتی از طریق این دستگاه به اطلاع شما ابلاغ خواهد شد.

در اوقات فراغت خود از او بخواهید که برای شما فعالیتی پیشنهاد دهد و یا آخرین برنامه های کشتی را شما اطلاع دهد. فقط کافیست از واژه “OK Zoe” استفاده نمایید تا این دستیار صوتی کابین شما فعال شود .

Zoe با تکیه بر هوش مصنوعی و تسلط کامل بر هفت زبان زنده دنیا ، چنان برنامه ریزی شده است در هر ساعت از سفر دریاییتان بهترین خدمات یک دستیار صوتی را به شما ارائه دهد. این نبوغ مجازی ، نخستین بار در کشتی کروز Bellissima و سپس در همه کشتی های جدید کمپانی MSC به کار گرفته شد.

Zoe  چنان برنامه ریزی شده است تا بتواند همواره در کنار شما و به بهترین وجه ممکن به شما خدمت کند این تکنولوژی با قابلیت پاسخ دهی به 800 سوال اصلی و هزاران سوال فرعی به هفت زبان ، انقلابی جدید را در ناوگان کروز کمپانی MSC به پا داشت.جالب است بدانید با هر سوالی که از Zoe  می پرسید و یا هر پاسخی که Zoe  به شما  میدهد ، در واقع نا خواسته هوش مصنوعی وی با توجه به شرایط محیطی حاکم ، به روز رسانی میگردد. تعامل بین مهمانان و او همواره به او کمک میکند تا با بهره گیری از سوالات شما ، خود را به بهترین نحو ممکن آپدیت نماید .

از دیگر امکانات  Zoe می توان به پخش موسیقی اشاره کرد.کافیست فقط از او بخواهید که برای شما موسیقی پخش کند و Zoe پس از پرسیدن چند سوال ساده از شما ، مطابق حال و هوایی که دارید شروع به پخش موسیقی خواهد نمود. و یا حتی می توانید با دستگاه پخش کننده شخصی خودتان از طریق بلوتوث به Zoe  متصل شده و موسیقی دلخواه خودتان را پخش نمایید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

ارسال دیدگاه