Uncategorized @fa

۲۰

تیر
۱۳۹۸

Venice

Posted By : کوروش/ 92 0
La Serenissima ،مرواریدی با زیبایی خالصتورهای ساحلی کروز MSC  ، گزینه هوشمندانه ای برای بازدید از آثار تاریخی هستند که توریستهای زیادی را به ونیز جذب می کنند: Basilica di San Marco ،آرامگاه حاکم شهر saint  and the Palazzo Ducale و خانه ابدی رئیس جمهور قدیم و تمام حکمای مجلس است. از سازه های دراماتیک ونیز عبارتند از:اول ، نشان موزائیکی اصالت Byzantine ونیز،دوم بهترین ساختمان گوتیک.بازدید از هر قسمت شهر :بیش از ۵۰ کلیسا وجود دارد که ارزش دیدن را دارند وبازدید از لیستی بلند بالا از مهمترین نقاشی ها و تندیسهایی که در آنها وجود دارند به زمان زیادی نیاز دارد.با پیاده روی در میدان  سن مارکو( San Marco) تنها میدان ونیز از سفر کروز خود نهایت لذت را ببرید.رژه ها ،فستیوال ها و بازارها همیشه باعث جذب توریست به این شهر شده اند.نمایشگاه کسب و کار با عنوان Fiera della Sens که در میدان بازینگ( buzzing) برای دوهفته و بعد از مراسم معراج حضرت عیسی و روز پیوند ونیز به دریا برگزار می شود، بزرگترن جاذبه گردشگری محسوب می شود.این روزها  Piazza،نقطه مرکزی برگزاری کارناوال است.

کافی شاپ های  Piazza جزء حیاتی جامعۀ قرن هجدهم بوده و دو بازمانده از آن دوران – Florian and Quadri – هنوز هم در شهراز گران ترین ها هستند. صنعت شیشه سازی، Murano  را در سراسر اروپا معروف ساخته و امروزه کوره های آن تنها منطقه تولیدی Venice باقی مانده اند.

مناطق خیابانی مورانو، تقریبا بطور کامل پر از مغازه های فروش صنایع شیشه ای است و از هر چند قدم شما را به بازدید از این نمایشگاه دعوت خواهند کرد.برخی از آنها کارگاه تولیدی هم دارند  و توصیه می کنیم مراحل تولید این صنایع دستی را از نزدیک ببینید و از دست ندهید.

جاهایی که در venice  باید از آن بازدید کرد

 

۱- تور قایق سواری و پیاده روی با راهنما

کد سفر: VCE05D

مدت زمان سفر : ۴ ساعت

سطح دشواری: متوسط ۲

قبل از وداع با ونیز و برگشت به خانه، از گشت در این شهر رومانتیک و با قایق های مخصوص ونیز که توسط یک فرد محلی هدایت می شوند ،لذت ببرید.با گذر از کانالها، پلهای زیبا،کاخهای سلتنطی باشکوه و خیابانهای باریک ونیز معروف به calli را از چشم اندازی منحصر بفرد خواهید دید و از دیدن این همه زیبایی به وجد خواهید آمد.این تور شامل زمان آزاد در میدان St. Mark’s ، محل قرارگیری کلیسای St. Mark’s  ، خواهد بود.سپس با راهنمای محلی ، گشتی با توضیحات کامل و بصورت پیاده در اطراف calli خواهید داشت.در بازگشت به بندر و بعد از بستن چمدانهایتان تور شما را به فرودگاه Marco Polo ونیز منتقل خواهد کرد.

لطفا توجه داشته باشید: در طول سفر ۳۰ دقیقه ای با قایق هیچ راهنمایی نخواهید داشت. این تور در فرودگاه ونیز به پایان می رسد و فقط برای مسافرانی است که  با پرواز پس از ۱۷٫۳۰ عازم هستند. برنامه و قیمت این تور برای رزرو در ونیز در ۲۰٫۰۷٫۲۰۱۹ و ۲۱٫۰۷٫۲۰۱۹ در طول کروز نهایی خواهد شد.

۲- تور فرهنگی و رومانتیک:گشت با قایق ،گشت پیاده همراه با راهنما،موزه

کد سفر:  VCE08D

مدت زمان سفر : ۵/۴ ساعت

سطح دشواری: متوسط  ۲

اگر در ونیز سفر کروز شما به پایان می رسد، قبل از پرواز، فرصتی برای تور آزاد در اطراف میدان سنت مارک خواهید داشت. پس از خروج از کشتی، می توانید چمدان خود را به امانات بسپارید و سوار  یک قایق شوید ، از مسیر  آبراه ها به میدان معروف سنت مارک، مرکز اجتماعی، مذهبی و سیاسی شهر بروید. زمانی  برای گشت در Piazza و کلیسای سنت مارک، که یک نمونه باشکوه از معماری بیزانس و کاخ مجاور Doge است، و خیابانهای ونیز زیبا خواهید داشت و  به طور کامل جذابیت خاص شهر را تجربه خواهید کرد. با بازگشت به بندر ، سفر شما با انتقال به فرودگاه مارکو پولوی ونیز به پایان می رسد.

لطفا توجه داشته باشید: در طول تور ۳۰ دقیقه با قایق  هیچ راهنمایی نخواهید داشت. این تور در فرودگاه ونیز به پایان می رسد و فقط برای مسافرینی که پرواز دارند در دسترس است. برنامه و قیمت این تور در ونیز در طول کروز نهایی میشود.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

Leave your comment