تور کشتی کروز نوروز 99

تاریخ خروج

۲۸ اسفند

مدت زمان

12 روزه

بازدید

1522

حداکثر ظرفیت

9

تور کشتی کروز نوروز 99

تور کشتی کروز نوروز 99 با کشتی MSC GRANDIOSA که یکی از جدیدترین کشتی های کروز شرکت MSC می باشد و 7 شب اقامت در کشتی کروز با صبحانه، ناهار، شام، استفاده از خدمات عمومی کشتی بصورت نامحدود و بازدید از شهرهای چیویتاوچیا، پالرمو، والتا، بارسلون، مارسی، جنوا و ناپل و 2 شب اقامت در هتل 4 ستاره در شهر رم ایتالیا

تور کشتی کروز ارزان

تور کشتی کروز ارزان را ازما بخواهید. ما ارزانترین نرخ تور کشتی کروز با خدمات ترانسفر و برنامه ریزی دقیق برای سفر رویایی دریایی با تور کشتی کروز شرکت MSC ایتالیا را برای شما تضمین میکنیم.

شما با انتخاب سفر دریایی تور کشتی کروز، هزینه ای معادل یک سفر به یک شهر اروپایی را پرداخت میکنید با این تفاوت که در این نوع تور ما برای شما تجربه دیدار و گشت و گذار در 8 شهر اروپایی همزمان با هتل لاکچری دریایی را برنامه ریزی کرده ایم

نوروز 99 با کشتی کروز

تجربه ای بی نظیر از مسافرت و تور را در نوروز 99 تجربه کنید.نورزو امسال را با تجربه سفر دریایی بی نظیر کشتی های کروز برنامه ریزی کنید و هم زمان با خدمات بی نظیر کشتی کروز و سفر دریای از چند بندر بی نظیر اروپایی نیز دیدن کنید.

در حقیقت نوروز امسال میتوانید با انتخاب تور کشتی کروز برای مسافرت تجربه ای بیاد ماندنی از سفر را در خاطرات زندگی خود ثبت کنید و با یک تیر چند نشان بزنید.

نوروز 99 تفاوت بین مسافرت های عادی و مسافرت دریایی با امکانات لاکچری را در صفحات خاطرات زندگی خود برای همیشه ماندگار کنید.

این فرصت استثنایی مناسب کسانی است که طعم لذت سفر دریایی با امکانات VIP را هنوز تجربه نکرده اند و کسانی که طعم شیرین این مسافرت رویایی دریایی هنوز در یاد و خاظرشان محصوظ است و خواهان تجدید خاطره با سفر رویایی کروز هستند.

مسافرت با کشتی

یکی از شیوه های جذاب و منحصر به فرد مسافرت و گردش ، مسافرت با  کشتی می باشد. ما با تور کشی های مسافرتی کروز شرکت Msc ایتالیا بهترین خدمات مسافرتی و سفر دریایی را برای شما آماده کرده ایم. سفر با کشتی لاکچری تجربه ای دلچسب و فراموش نشدنی است.

تور کشتی کروز نوروز 99

برنامه سفر تور کشتی کروز نوروز 99

روزبندرساعت ورودساعت خروج
یکشنبه 3 فروردین حضور در فرودگاه شهید مدنی تبریز ، پرواز با هواپیمایی ترکیش به مقصد رم ایتالیا در ساعت 4.25 دقیقه بامداد و ورود به شهر رم در ساعت 9.45 دقیقه صبح روز 3 فروردین، ترانسفر به بندر چیویتاوچیا و تحویل بار و انتقال به کشتی کروز.خروج از بندر چیویتاوچیا به مقصد پالرمو ایتالیا ساعت 18 خواهد بود.
دوشنبه 4 فروردینپالرمو ایتالیاساعت 10 صبحساعت 17
سه شنبه 5 فروردینوالتا مالتساعت 9 صبحساعت 18
چهارشنبه 6 فروردینحرکت روی آب------
پنجشنبه 7 فروردینبارسلون اسپانیاساعت 9 صبحساعت 18
جمعه 8 فروردینمارسی فرانسهساعت 8 صبحساعت 17
شنبه 9 فروردینجنوا ایتالیاساعت 8 صبحساعت 17
یکشنبه 10 فروردینناپل ایتالیاساعت 12 ظهرپایان سفر با کشتی کروز و ترانسفر به هتل در شهر رم
دوشنبه 11 فروردیناقامت در هتل و گشت شهری در رم
سه شنبه 12 فروردینپایان اقامت در هتل، تحویل اتاق و ترانسفر به فرودگاه، پرواز به مقصد تبریز ساعت 14 با ترکیش

نقشه مسیر تور کشتی کروز 

جدول هزینه تور کشتی کروز نوروز 99

نوع کابینهر نفر در کابین 2 نفرههر نفر در کابین 1 نفرهبچه زیر 12 سال
کابین داخلی (inside)1490 یورو +69900002390 یورو + 6990000790 یورو + 6990000
کابین پنجره دار (Ocean View)1690 یورو + 6990000 2590 یورو + 6990000 790 یورو + 6990000
کابین بالکنی (Balcony)1890 یورو + 6990000 2990 یورو + 6990000 790 یورو + 6990000

خدمات تور کشتی کروز نوروز 99 :

 • بلیط رفت و برگشت
 • 2 شب اقامت در هتل 4 ستاره در شهر رم با صبحانه
 • 7 شب اقامت در کشتی با خدمات کامل صبحانه، ناهار، شام، استفاده نامحدود از خدمات عمومی کشتی
 • بازدید از شهرهای چیویتاوچیا، جنوا، ناپل، پالرمو، والتا، مارسی و بارسلون
 • تاریخ حرکت : 3 فروردین ۱۳۹۹
سرویس های کشتی کروز :

Dining

 

سرو انواع غذاهای تازه مناسب ذایقه های متفاوت بصورت بوفه توسط آشپزهای حرفه ای در طول روزو شب (20/24 ساعت )

Free Entertainment

 

برنامه های شگفت انگیز روزانه به ویژه شو های شامگاهی،شرکت در اجراهای تئاتر گونه به سبکهای برادوی و لاسوگاس و موسیقی زنده تا آخر شب.

Activities

 

استفاده از زمینهای ورزشی والیبال، بسکتبال و تنیس همچنین سالن بدنسازی و تجهیزات با تکنولوژی روز موجود در آن و شرکت در کلاسهای آموزشی حرکات موزون و نرمشهای هوازی و کلاسهای یوگا

Kids

 

کلوب ویژه کودکان تحت نظارت مربی حرفه ای که بچه ها را با دنیایی از سرگرمیهای به روزآشنا میکند.

Earn Points

 

با شرکت در این تور شما وارد دنیای اعضای کلوب (MSC CRUISE) شده و از مزایای آن در سایر سفر ها بهرمند خواهید شد

مدارک لازم :

 • اصل پاسپورت (با حداقل۶ ماه اعتبار از تاریخ سفر)
 • ۲ قطعه عکس رنگی جدید
 • ترجمه مدارک شامل:  شناسنامه خود و همسر از تمام صفحات، پروانه دائم پزشکی، پروانه مطب، کارت عضویت نظام پزشکی، پروانه تاسیس داروخانه و مسئول فنی، کپی پروانه بهره برداری یا پروانه کسب، روزنامه رسمی برای شرکتها با آگهی آخرین تصمیمات؛ کارت بازرگانی، حکم استخدامی یا بازنشستگی برای کارمندان با لیست ودفترچه بیمه و فیش حقوقی دو ماه آخر، سند ملکی
 • صورت حساب ۶ ماهه بانکی و تمکن مالی به زبان لاتین.

توضیحات:

پرداخت هزینه سفارت و ترجمه مدارک و عوارض خروج از کشور به عهده مسافرین محترم میباشد/ کنترل پاسپورت از لحاظ ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر میباشد/ جهت اطلاع از سایر پکیج های اروپایی به سایت شرکت مراجعه فرمائید

قیمتهای اعلامی ممکن است بر اساس تاریخ خرید شما از آنچه که در پکیج قید گردیده متفاوت باشد.جهت دریافت نرخهای بروز با دفتر حاصل فرمائید

تور کشتی کروز نوروز 99

Civitavecchia

Civitavecchia

تاریخی هزار ساله بندر Civitavecchia یکی از بزرگترین بنادر ایتالیا و یکی از مقاصد MSC کروز در مدیترانه است.این بندر بخاطر دارا بودن خلیجی کوچک که پناهگاه کشتی ها بوده ،تاریخ هزار ساله دارد و خیلی قبل تر ازین که کشتی های کروز در آنجا رفت و آمد کنند بندری طبیعی بود و در میان رمی ها به Centumcellae معروف بود.

در طول سفر خود به Civitavecchia میتوانید پیاده از مرکز شهر دیدن کنید. یکی از مهمترین مراکز تاریخی برای بازدید، میکل آنژ فورت(Forte Michelangelo)،ساخته Bramante در قرن ۱۶ ام است ،دیوارهای باستانی و قدیمی بندر که در آن فواره ای از سنگ مرمر ساخته Vanvitelli ، و دژسنگی شکست ناپذیری که هزاران سال دور شهر و بندر را محصور کرده ،وجود دارد.

در میدان اصلی Civitavecchia، و در پیازا ویتوریو امانوئل (Piazza Vittorio Emanuele II)،کلیسایی باشکوه و تحسین برانگیز سنت فرانسیس ، قرار دارد که در اواخر قرن ۱۸ و بجای کلیسای کوچکی که دیگر پاسخگوی جامعه بسرعت در حال رشد آن زمان نبود ساخته شد.

میدان لیندرا(Leandra)، در مرکز تاریخی ، یک میدان ایتالیایی معمولی با یک فواره در مرکز و متعلق به Leandro، یک دریادار سالخورده قرون وسطاییست که شهروندانش را متقاعد کرد تا علی رغم حمله دزدان دریایی Saracen ،در ساحل دریای مدیترانه مستقر شوند.

کافه ها و رستوران هایی هم هستند که در آنها غذاهای دریایی سرو میشود: از بچه اختاپوس آب پز شده تا ماهی مرکب شکم پر و یا پیتزای مخصوص Civitavecchia با ماهی و سیر.یکی از جاذبه های تاریخی دیگری که پیشنهاد میکنیم ،بازدید از حمام های تاریخی تورین(The Taurine Baths) است که حتی قدیمی تر از دوره باستانی اتریشی است و چند کیلومتری خارج از شهر قرار دارد.

جاهایی که در Civitavecchia باید از آن بازدید کرد

۱- تور ROME

کد سفر: CIV03

مدت زمان سفر : ۹ ساعت

سطح دشواری: آسان ۱

در این تور بدون لیدر ، بعد از طی مسیری یک و نیم ساعته با اتوبوس ،کل روز را در پایتخت ایتالیا خواهید گذراند.البته راهنمایی هایی برای گشت بهتر در شهر و نقشه ای از جاذبه های تاریخی اصلی دریافت خواهید کرد.بعضی از مکانهای تاریخی معروف رم که حتما باید از آنها دیدن کنید : کولوسئوم(Colosseum)،انجمن رم(Roman Forum)،پانتئون(Pantheon)، Piazza Navona زیبا در رم قدیم و در همسایگی ایالت واتیکان در مرکز مدرن شهر رم هستند. همچنین بعنوان یکی از پایتختهای مد جهان ،شهر پر از مراکز خرید است. جاذبه های بیشتر شامل ستون باشکوه Bernini در میدان سنت پیتر(St. Peter’s) ،قسمتی از پاپ آنجلوس (Angelus) است.

لطفا توجه داشته باشید: اتوبوس در نزدیکی “Piazza del Popolo” متوقف می شود؛ این نقطه ورود و خروج تور شما است. مسافرانی که از صندلی چرخدار استفاده می کنند باید از یک همراه برای کمک گرفتن استفاده کنند چرا که اتوبوسها بالابر و یا آسانسور ندارند. ویلچیرها باید قابلیت جمع شدن و تا شدن را داشته باشند. این مسافران در صورت تمایل به استفاده ازاین تور باید بموقع با پذیرش گشتهای توریستی ساحل، تماس بگیرند تا هماهنگی های لازم انجام شود.

۲- تور Tuscania And Tarquinia

کد سفر: CIV22

مدت زمان سفر : ۴/۵ ساعت

سطح دشواری: متوسط ۲

ریشه های توسکانی به اسطوره ها و افسانه ها برمی گردد.برخی معتقدند شهر توسط هرکول ساخته شد و گروهی دیگر معتقدند شهر توسط اسکانیوس ،پسر یونس ساخته شد.این تور با طی مسیری ۵۰ دقیقه ای از مسیری خوش منظره بسمت دهکده توسکانی آغاز می شود.گشتی با راهنما و بصورت پیاده در مرکز تاریخی ای که با دیوارهای قرون وسطایی احاطه شده و از برج لاولو(Tower of Lavello) منظره ای بی نظیر دارد،خواهید داشت.لیدر شما مکانها و مناظر اصلی دهکده از جمله کلیسای سن پیتر(Church of Saint Peter) را بشما نشان خواهد داد و شما از فضای تاریخی دهکده نهایت لذت را خواهید برد.سپس ، با اتوبوس به Tarquinia ، یکی از ۱۲ شهر اتریش در گذشته خواهید رفت.لیدر شما را در یک سفر جالب برای بازدید از این روستای مهم در قلب منطقه Tuscia راهنمایی خواهد کرد.

لطفا توجه داشته باشید: این تور برای مسافران با مشکلات حرکتی و یا کسانی که از صندلی چرخدار استفاده می کنند ، مناسب نیست. همچنین درخواست میشود برای بازدید از مکانهای مذهبی از لباس های مناسب استفاده شود.

۳- تور Rome Sighseeing

کد سفر: CIV09

مدت زمان سفر : ۵/۵ ساعت

سطح دشواری: آسان ۱

بندر را ترک خواهید کرد و با اتوبوس در عرض یک و نیم ساعت به پایتخت ایتالیا می رسید و یکی از راحت ترین راههای بازدید از جاذبه های رم را با اتوبوس تجربه خواهید کرد. Cestia Pyramid،Caracalla Baths،Circus Massimus،کولوسئوم (Colosseum)،همچنین میدان سنت جان (St. John’s Square)،سنت مری اصلی (St. Mary Major)، Via Veneto, Villa Borghese و “Lungotevere” رومانتیک را خواهید دید.سپس در واتیکان پیاده خواهید شد و وقت آزادی برای گشت و گذار در خیابانهای tranquil و یا بازدید از Saint Peter’s Basilica خواهید داشت.برگشت به بندر بدون لیدر خواهد بود.

لطفا توجه داشته باشید:لیدرها در رم به مسافرها ملحق می شوند . مسافرانی که از صندلی چرخدار استفاده می کنند باید از یک همراه برای کمک گرفتن استفاده کنند چرا که اتوبوسها بالابر و یا آسانسور ندارند. ویلچیرها باید قابلیت جمع شدن و تا شدن را داشته باشند. این مسافران در صورت تمایل به استفاده ازاین تور باید بموقع با پذیرش گشتهای توریستی ساحل، تماس بگیرند تا هماهنگی های لازم انجام شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 107 میانگین: 5]

Palermo

Palermoسنت ها، فرهنگ و غذا در Trinacria

تعطیلات به ایتالیا با کروز فرصتی عالی برای بازدید از مرکز سیسیل است. پالرمو یک بندر شلوغ و پر سر و صدا با جلوه های بی نظیری از هنر و معماری نورمان و کلیساهای باروک و خیابانها و بازارهای قرون وسطایی است.

این شهر  بدلیل دارا بودن جاذبه ها و بزرگترین مراکز تاریخی در ایتالیا،یکی از بنادر مهمیست که اگر از آن دیدن کنید این حس را بشما میدهد که انگار ایتالیا را دیده اید.گشتن در این شهر به این صورت است که از بین ساختمان هایی با معماری بسیار قدیمی و کوچه هایی با قدمت بسیار عبور می کنید و سپس خود را در مرکز خریدی شلوغ می یابید.

منطقه ای را انتخاب کنید (La Kalsa، یا بازار های شلوغ Ballarò)، و از سفر خود لذت ببرید. در وسط Maqueda،میدان Pretoria قرار دارد که در مرکزش فواره ای بزرگ با معماری بی نظیر فلورانسیست  و شبها با رقص نوری که در آن اجرا می شود زیباییش دوچندان می شود.علاوه بر این، تالار شهر قدیمی در کنار سانتا کاترینا، به سبک باروک جای گرفته  که طراحی دکوراسیون بسیار پرکار و زیبایی در آن بکار رفته است.

در جنوب جزیره، چند کیلومتری آگریجنتوی مدرن ، مجموعه ای از معابد به سبک یونان باستان (Doric)- فریبنده ترین اثار باقی مانده از یونانی های سیسیلی و گروهی که بصورت منحصر به فرد در خارج از یونان قرار دارند، در نوار بین دریا و خشکی قرار دارند.

جاهایی که در Palermo باید از آن دیدن کرد

 • تور غار سنت رزالیا(Rosalia) و Mondello

کد سفز: PMO07

مدت زمان سفر :۴ ساعت

سطح دشواری: متوسط ۲

بندر را بسمت  Monte Pellegrino ترک خواهید کرد، غاری محلی که معبد سنت رزالیا (Santa Rosalia)در آن قرار دارد و در سال ۱۶۲۵ پیدا شده است. در غارهای مجاور، ظاهرا استخوانهای سنت کشف شده اند و اکنون به عنوان آثار مذهبی نگهداری می شوند. سپس به سمت  Mondello  که سابقا روستای ماهیگیری بوده و امروزه یکی از مقاصد توریستی برتر است خواهید رفت.گشتی در این روستای زیبا خواهید زد که حتما برایتان لذت بخش خواهد بود.سپس به پالرمو برمی گردید و سری به بازار محلی که پر از محصولات محلی است زده و زمانی را در آنجا صرف خرید خواهید کرد و در آخر به بندر باز میگردید و تور خود را به اتمام می رسانید.

 • تور پالرمو و کلیسای پالاتین

کد سفر: PMO06

مدت زمان سفر :۴ ساعت

سطح دشواری: متوسط ۲

در این  تور گشتی در  خیابان ها و میدان شلوغ شهر سیسیل خواهید داشت. اتوبوس شما از مکانهای کلیدی و مهم شهر، ازجمله Quattro Canti،  میدان Politeama و کاخ D’Orleans  و در آخر هم  از یکی از بناهای اصلی پالرمو کلیسای Palatine ، به عنوان آخرین مقصدتان خواهد گذشت.  کلیسا توسط راجر دوم  از سیسیل در سال ۱۱۳۲ سفارش داده شد و هشت سال طول کشید تا تکمیل شود. بمحض  وارد شدن به آن ، زیبایی و درخشندگی موزاییک های نفس گیری که  سقف و گنبد را پوشش می دهد شما را محسور خود  خواهد کرد. پیش از اینکه وقت آزادی  برای خرید د اشته باشید از آثار شاخص معماری پالرمو، از جمله نمای خارجی کاخ نورمن و کلیسای جامع دیدن خواهید کرد. اثر بعدی  در لیست ، بازدید از کلیسای “Casa Professa” است  که دیوارهای آن با سنگ مرمر، طلاکوب ها ، مجسمه ها و طراحی های بی نظیر بسبک عربی  پوشیده شده است.بعد ازین مقصد ، فرصت دیدار از بازار فوق العاده “Capo”، بزرگترین بازار تولید و ماهی پالرمو  را از دست ندهید. تور شما با بازدید خارجی از  “Teatro Massimo” پایان خواهد یافت  و در آخر به بندر بازخواهید گشت.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 107 میانگین: 5]

والتا، شهر خانه های بالکنی

بنای اصلی شهر والتا در قرن شانزدهم گذاشته شد. این شهر که در یونسکو نیز بعنوان یکی از آثار تاریخی فرهنگی ثبت شده است  پایتخت کشور مالت است.

یکی از شهرهایی که در سفر خود با کروز در مدیترانه پیشنهاد می کنیم از آن دیدن کنید والتا ست. حتی قبل از خروج از کشتی و با دیدن این بندر ، که در نیمه دوم قرن 16 میلادی توسط Frenchman Jean de la Valette و حکومت مذهبی و نظامی Saint John of Jerusalem ساخته شده است، زیبایی این مکان را تحسین خواهید کرد.

به جز جاذبه هایی مانند سواحل، اماکن ساحلی و رستوران ها ، وجود بیش از 300 اثر تاریخی در بیش از نیم کیلومتر مربع، این مکان را به یکی از بزرگترین جاذبه های تاریخی تبدیل کرده است.

تور جزیره مالت می تواند به طور مستقیم از پایتخت آن، والتا شروع شود، که مسافران را با دیدن بالکنهای مشهور مالت ، مسحور خود میکند که نمای خانه ها را بطور خاص و قدیمی تزیین کرده و پر از کلیساهای مختلف است که جزیره نشینان در طول سال به آنجا می روند.

کلیسای  سنت جان(St. John’s)  یکی از بزرگترین کلیساهای این جزیره و جاذبه های توریستی  است.

از سوی دیگر، در موزه ملی باستان شناسی،مصنوعات ماقبل تاریخ درجزیره وجود دارد.

از بندر بزرگ (Grand Harbour) میتوان از گذرگاههای زیرزمینی Auberge de Castille و باغهای زیبای Baracca که چشم اندازی به بندر دارند ،بازدید کرد.شبها  و زمانی که دروازه های شهر بسته می شوند، از رواق ها به عنوان سرپناهی برای مسافران استفاده می شود.

برای درک حس زندگی اصیل و باستانی مالتا،از  Casa Rocca Piccola دیدن کنید.

Marquis De Piro نهم ، اکنون در Palazzoی قرن شانزدهم است که دارای مبلمان متعلق به آن دوره  و یک سرپناه برای محافظت در برابر بمبگذاری ها در طول جنگ جهانی دوم است.ست فیلم Popeye هنوزهم از ساحل بزرگ مالتا قابل رویت است.

 

1- تور VALLETTA AND MDINA

کد سفر: MLT01

مدت زمان سفر : 4 ساعت

سطح دشواری: متوسط 2

بغیر از بازدید از پایتخت امروزی ، VALLETTA،  می توانید از پایتخت قبلی ، MDINA ، هم دیدن کنید.

هردوی این شهرها مقاصد جالبی برای گردشگری در نصف روز خواهند بود.اولین مقصد شما والتا خواهد بود و بازدید از باغهای زیبای بارراکا و مناظر بی نظیر آن و بعد از آن بازدیدی از کلیسای سنت جان St. John’s Co-Cathedral خواهید داشت  که در نیمه دوم قرن 16 توسط شوالیه ماتا (Knights of Malta)ساخته شد.

طراحی داخلی باشکوهی که گنجینه ای غنی از جمله شاهکاری از Caravaggio در آن نهفته است.

ادامه تور والتا به دیوارهای قرون وسطایی MDINA خواهد بود که در وسط جزیره قرار دارد و به دلیل اعمال محدودیت هایی ترافیکی به شهر بدون صدا معروف است.

بازدیدی هم از کلیسای St. Paul’ با سبک باروک  خواهید داشت  و در آخر زمانی برای پیاده روی در خیابانهای باریک این تکه تاریخی در اختیارتان خواهد بود.و بعد از اتمام تور به کشتی خود بازخواهید گشت.

لطفا توجه داشته باشید:بازدید از VALLETTA و MDINA بصورت پیاده خواهد بود لذا از مسافرین تقاضا داریم قبل از پیوستن به این تور میزان استقامت و توانایی شخصی خود را ارزیابی کنند.

اگرچه در همه آثار تاریخی شرایطی برای رفت و آمد آسان مسافرین با صندلی چرخدار فراهم است اما سطح شهر MDINA بصورت کامل،سنگفرش است که ممکن است برای این مسافرین رفت و آمد با صندلی چرخدار را سخت کند.

و در صورت تمایل به شرکت در این تور باید از  یک همراه برای کمک گرفتن استفاده کنند چرا که اتوبوسها بالابر و یا آسانسور ندارند.

ویلچیرها باید قابلیت جمع شدن و تا شدن را داشته باشند. این مسافران در صورت تمایل به استفاده ازاین تور باید بموقع  با پذیرش گشتهای توریستی ساحل، تماس بگیرند تا هماهنگی های لازم انجام شود.

و  در صورت فرخوان شنبه بعد از ظهر ، بازدید از کلیسا فقط از بیرون خواهد بود و مسافران از موزه ملی دیدن خواهند کرد.

پوشش مناسب در بازدید از اماکن مذهبی  شهر  الزامی است و در روزهای یکشنبه نیز بدلیل تعطیلی رسمی مقدور نیست.

 

2- تور RABAT , MOSTA , MDINA

کد سفر: MLT03

مدت زمان سفر : 4 ساعت

سطح دشواری: متوسط 2

در این تور نیم روزه  که  از سه جای  دیدنی دیدن میکنید ، با مسیری کوناه با اتوبوس آغاز می شود : شهر MDINA  با دیوارهای قرون وسطایی که توسط شوالیه ای اهل مالت در نیمه دوم قرن 16 ساخته شد، سابقا پایتخت مالت بود.

به دلیل محدودیت های سنگین در استفاده از وسایل نقلیه موتوری در داخل شهر، به “شهر بی صدا” معروف است و براحتی می توانید پیاده در شهر بگردید.در شهر قدیمی  حیرت  انگیز گشت و گذاری خواهید داشت. مقصد بعدیتان شهر RABAT  خواهد بود که  بعد از یک پیاده روی کوتاه با اتوبوس به دهکده Qali Handicraft خواهید رفت که می توانید هدیه و یادبودهای مخصوص شهر را از آنجا بگیرید.

آخرین مقصد این  تور، شهری در  نزدیکیهاب آنجا،  Mosta ، و بازدید از کلیسای افسانه ای  بانوی قدیس است که در سال 1871 ساخته شد و دارای یکی از بزرگترین مناره های جهان است.در آخر با اتوبوس به بندر و کشتی خود بازخواهید گشت.

لطفا توجه داشته باشید: با توجه به اینکه بازدید شما از Mdina به طور کامل پیاده خواهد بود بتابراین از مسافران با مشکلات حرکتی  درخواست می شود قبل از شرکت در این تور، استقامت و توانایی خود را ارزیابی کنند.

اگر چه در تمام مکانها ، شرایط برای عبور صندلی چرخدار فراهم شده اما سطح  Mdina عمدتا سنگ فرش شده است و ممکن است برای مسافرانی که از  صندلی چرخدار استفاده میکنند  مناسب نباشد.

و در صورت تمایل به شرکت در این تور باید از  یک همراه برای کمک گرفتن استفاده کنند چرا که اتوبوسها بالابر و یا آسانسور ندارند. ویلچیرها باید قابلیت جمع شدن و تا شدن را داشته باشند.

این مسافران در صورت تمایل به استفاده ازاین تور باید بموقع  با پذیرش گشتهای توریستی ساحل، تماس بگیرند تا هماهنگی های لازم انجام شود. . در روز یکشنبه، بازدید از کلیسای افسانه ای  بانوی قدیس ،خارجی خواهد بود.  برای بازدید از مکانهای مذهبی از لباسهای مناسب استفاده کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 107 میانگین: 5]

بارسلون شهری سرشار از زندگی

Ramblas، نمادی بی انتها در بارسلون یا همان بارسلونا ی مشهور دومین شهر اسپانیاست و بندر کاتالونیا(Catalunya) سرشار از زندگیست ،قطعا هیچ شهر دیگری در این کشور از منظر سبک،ظاهر و انرژی قابل قیاس با آن نیست. یک سفر کروز به مرکز شهر بارسلونا، شما را با موزه های هنری در سطح جهانی و رستوران های مجلل، کافه ها، گالری ها و مغازه های شیک که به زیبایی طراحی شده اند، آشنا می کند.

دو مکان که در صدر مکانهای دیدنی مدیترانه قرار دارند ،کلیسای فوق العاده آنتونی گادو(Antoni Gaudí) از Sagrada Familia و یکی از معروف ترین بلوارهای جهان، Ramblas است. سفر در بارسلون می تواند با Ramblas شروع ، و سپس با  هسته قرون وسطایی شهر” Barri Gòtic” ادامه یابد.البته مراکز قدیمی دیگری نیز در شهر برای بازدید وجود دارند از La Ribera ،خانه موسیقی پیکاسو تا El Raval ،جایی که  تعداد رستوران ها وکافه ها و بوتیکها در کنار موزه هنر معاصر، بسرعت رو به رشد است.

اگر فکر می کنید که همه این مناطق توریستی را دیده اید،بازهم جاهایی برای بازدید در طول سفر کروز وجود دارد،کافه های پنهان در کوچه پس کوچه ها که در یک یا دو قرن تغییرات خیلی جزئی داشته اند،بوتیک های طراحی شده در  مراکز بازسازی شده قدیمی شهر،ناهار ارزان قیمت در رستوران های کوچک و ناشناس، صنایع دستی و کارگاه ها، کافه های fin-de-siècle، کاخ های قرون وسطی بازسازی شده  و بازار محلی.

در Passeig de Gràcia، Casa Batlló Gaudí، وجود دارد که  برای Josep Batlló کارخانه دارطراحی شده است:نمای سنگی مانند چین و چروک پوست ،چین خورده است و قسمت خارجی پشت بام با دودکش های موزاییکی و برج کوچکی با صلیب 3 بعدی در بالای آن مزین شده است.

کوه مونتسرات(Montserrat)، در 40 کیلومتری شمال غرب بارسلونا قرار دارد و یک سفر محبوب خارج از شهر بشمار می رود. می توانید از ساختمان های کلیسا و صومعه ای که در اطراف یک میدان جای گرفته اند، بازدید کنید و از تراس، مناظر فوق العاده کوه رو تماشا کنید.

1- تور گشت شهری بارسلون و استادیوم نیوکمپ NOU CAMP تیم بارسلونا

کد سفر: BCN05

مدت زمان سفر : 5/3 ساعت

سطح دشواری: آسان 1

استادیوم  Camp Nou بارسلونا با توجه به معماری بینظیرش، یکی از مشهورترین استادیومهای فوتبال در جهان و بزرگترین استادیوم در سراسر اروپا با ظرفیت تقریبا 100،000 نفر است وشما چه طرفدار فوتبال باشید و یا نه، یک مقصد شگفت انگیز توریستی برایتان خواهد بود .

استادیوم علاوه بر برگزاری مسابقات متعدد کلیدی یوفا در طول سال، برای اجرای سایر رویدادها، از جمله کنسرت هایی که از سوی هنرمندان بزرگ موسیقی پاپ مانند استینگ، بروس اسپرینگستین، پیتر گابریل، تریسی چپمن یا U2 برگزار میشود، مورد استفاده قرار می گیرد.

در سال 1982، حتی Pope John Paul II جشنی در استادیوم برپا کرد و در آن به شهروندی افتخاری بارسلونا درآمد.تور شما با گشتی در Gaudi’s Sagrada Família، کلیسایی کوچک و تپه Montjuich شروع می شود و سپس به استادیوم NOU CAMP خواهید رفت.مسافران از رختکن بازیکنان،موزه و منطقه مشترک بازدید خواهند کرد و گشتی کلی بدون داخل شدن به زمین بازی خواهند داشت.

لطفا توجه داشته باشید: برنامه تور به برنامه باشگاه فوتبال بستگی دارد و احتمال دارد ورزشگاه با اطلاعی ثانویه بسته باشد. به همین دلیل ممکن است تور حتی یک روز قبل و به دلایلی که  خارج از کنترل MSCÂ  است لغو شود.  در بازدید از ورزشگاه پله  وجود دارد و برای مسافرانی که  مشکلات حرکتی دارند یا از صندلی چرخدار استفاده میکنند مناسب نیست. این تور همچنین در روزهای یکشنبه بعد از ظهر امکان پذیر نیست.

2-تور بارسلون مناظر و خرید

کد سفر: BCN02

مدت زمان سفر 4 ساعت

سطح دشواری: آسان 1

شهر افسانه ای  بارسلون یکی از جاهاییست که حتما باید آن را ببینید و در این تور نیم روزه همه جاهای کلیدی و مهم آن را خواهید دید.بعد از ترک بندر ،تور شما با عبور از خیابانها و میدان های شهر شروع می شود. توقف کوتاهی در Montjuich Hill خواهید داشت  و مناظر فوق العاده  شهر را از آن بالا خواهید دید یعد از آن ، از Sagrada Familia، شاهکار برجسته نئو گوتیک که ساختش هنوز نمام نشده بازدیدی خارجی خواهید داشت. همچنین کلیسای جامع بارسلون را خواهید دید که ساخت آن از اواخر قرن  سیزدهم تا پانزدهم  طول کشیده، در آخر و بعد از این گشت ها برای خرید به  Plaça de Catalunya، در میداتی  بزرگ در مرکز بارسلونا می روید.

لطفا توجه داشته باشید:

در تعطیلات عمومی و یا در بعد از ظهر یکشنبه ، توقف برای خرید در “La Rambla” خواهد بود. مسافرانی که از صندلی چرخدار استفاده  میکنند می توانند در این تور شرکت کنند، اما باید توجه داشته باشید که این سفر شامل مسیرهای  طولانی پیاده روی است.

مسافرانی که از ویلچیر استفاده می کنند باید از  یک همراه برای کمک گرفتن استفاده کنند چرا که اتوبوسها بالابر و یا آسانسور ندارند. ویلچیرها باید قابلیت جمع شدن و تا شدن را داشته باشند. این مسافران در صورت تمایل به استفاده ازین تور باید بموقع  با پذیرش  گشتهای توریستی ساحل، تماس بگیرند تا هماهنگی های لازم انجام شود.

سفرسازان مجری تورهای مستقیم اروپا ، پکیج های متنوعی برای سفر به اروپا و سایر نقاط جهان ارائه می کند که شما می توانید جهت اطلاع از آنها به این لینک مراجعه کنید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 107 میانگین: 5]

MARSEILLE

عطر ومزه ای چند فرهنگی

MARSEILLE : آیا آماده اید سفری به مارسی داشته باشید؟بهنگام سفر در جنوب فرانسه باید مد نظر داشته باشید  که مارسی یکی ازکلان شهرهای معروف و مشهور کشور فرانسه بعد از پاریس و لیون است.به محض پیاده شدن از کشتی کروز با دیدن کافه های بندر قدیمی و ماهی های تازه ای که در قایق ها و در اسکله بلژیکی فروخته می شوند با زندگی خیابانی شهر آشنا خواهید شد.

سمت شمالی (Le Panier)،خصوصا بهنگام ظهر بخاطر نورگیری تراس ها و مناظر زیباتر ، بهتر خواهد بود.بهترین منظره بندر قدیمی، از کاخ فارو (Palais du Pharo) در لبه فورت سنت نیکولاس(Fort St-Nicolas) است و برای زاویه بهتر ووسیعتر، دومین منظره بی نظیر شهر در بالای تپه لا-گارد(La Garde) از  نوتردام-د-لا-گارد(Notre-Dame-de-la-Garde) است.در  سمت شمالی بندر قدیمی،قدیمی ترین بخش مارسی، ” Le Panier” وجود دارد، جایی که تا آخرین جنگ، خیابان های کوچک، معرف و شناسه مدیترانه بودند و خانه های قدیمی متعلق به هر دوره از Côte هستند. می توانید از بسیاری از تورهای کروز msc، از بندر قدیمی لذت ببرید.در ۳۰ کیلومتری جنوب که متعلق به کلان شهر مارسی نیست،Aix-en-Provence، یک شهر برتر Provence  مرکزی قرار دارد. Aix، شهر بسیار  جذاب ، باشکوه و زیبایی است که همزمان بصورت شهری سنتی هم دیده می شود.

Avignon ،مرکز کلیسای کاتولیک، در اوایل قرون وسطی و مرکز هنری بزرگ برای قرنها،  یکی دیگر از سفرهای غیرقابل اجتناب است.دیوارهای قرون وسطایی کوتاه ،که در مقابل خمیدگی نود درجه ای رودخانه Rhône جای گرفته ،گرداگرد مرکز تاریخی Avignon را محاصره کرده است. دروازه ها و برج های آنها بازسازی شده اند، سدها به طور چشمگیری  هسته تاریخی را از انحطاط شهر مدرن نجات داده اند.

جاهایی که در    MARSEILLE باید از آن بازدید کرد

۱-   تور اکس-ان-پرووانس ( (Aix-en-Provence

کد سفر: MRS02

مدت زمان سفر : ۴ ساعت

قیمت بزرگسال ۶۰ یورو    کودک ۴۵ یورو

سطح دشواری: متوسط ۲

بندر مارسی را با رانندگی بمدت  ۴۰ دقیقه به سمت  شهر دوست داشتنی اکس-ان-پرووانس(Aix-en-Provence)  ترک خواهیم کرد. این تور با بازدید از  باغها و کلیسای جامع سنت  معروف، متعلق به قرن ۱۲  آغاز می شود. کلیسای جامع در معبد رومی که ساخت ان در قرن های ۱۱ و ۱۲  به طول انجامیده، ساخته شده است و ورودی آن بشکل زیبایی به سبک گوتیک  و با درهای حکاکی شده ظریف مزین شده است و از سمت شمالی در کنار برج ناتمامی قرار دارد.قبل از رسیدن ، با پیاده روی یک و نیم ساعته از مرکز تاریخی شهر به مازارینو چهارم(Mazarino Quarter)  ، خواهید رسید ;یک منطقه مسکونی که توسط برادر مازارین کاردینال در نیمه آخر قرن هجدهم برای اهالی اکس-ان-پرووانس ساخته شده است.زمان آزادی برای خرید هم خواهید داشت.

لطفا توجه داشته باشید: این تور مسافتهای  طولانی پیاده روی در  سطوح ناهموار دارد و برای مسافرانی که  از صندلی چرخدار استفاده می کنند، نامناسب است. از کسانی که محدودیت های  حرکتی دارند درخواست می شود تا قبل از شرکت در این تور، میزان استقامت و توانایی شخصی خود را ارزیابی کنند. همچنین درخواست میشود برای   بازدید از مکانهای مذهبی از لباس های مناسب استفاده شود.

۲-   تور گشت شهری MARSEILLE

کد سفر: MRS06

مدت زمان سفر : /۵۴ ساعت

سطح دشواری: متوسط ۲

در این تور گشتی در اطراف این شهر مهم دریایی خواهیم داشت.  این سفر با دیدار از باسیلیکا نتردام د لا گارد(Basilica of Notre Dame de la Garde) که در بالای تپه ای قرار دارد، آغازمی شود که کلیسایی متشکل از کلیسای پایین و کلیسای بالا ست و در محل کلیسای کوچکی  باستانی ساخته شده است.ودر امتداد Corniche (جاده ای ساحلی) ادامه می دهیم، در این مسیر بازدیدی هم  از باغ و قلعه بورلی(Borely Castle) که فقط  بازدید از بیرون خواهد بود را خواهید داشت. گشتی در مرکز MARSEILLE و فرصتی برای عکاسی در کاخ Longchamps  و در نهایت وقت آزادی در بندر “Vieux” (بندر قدیمی) در اختیار خودتان خواهد بود.

لطفا توجه داشته باشید:در این تور پیاده روی در بالای تپه و پله هایی در اطراف Basilica هست که برای مسافرانی که از صندلی چرخدار استفاده میکنند مناسب نیست؛ از مسافرانی با مشکلات  حرکتی درخواست می شود تا قبل از شرکت در این تور از استقامت و توانایی خود اطمینان حاصل کنند. برای بازدید از مکان های مذهبی توصیه می شود پوشش مناسبی داشته باشید. بازدید از کلیسای نوتردام د لا گارد ممکن است در روزهایی که مراسم ویژه ای برگزارمی شود با دیدار از کلیسای مارسی جایگزین شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 107 میانگین: 5]

جنوا GENOA

جنوا GENOA

جنوا Genoa شهر بندری پر جنب و جوشی است که سطحی ناهموار دارد  ؛ و یکی از تورهای عالی  گردگشری کروز می باشد.در واقع “La Superba” که در اوج اقتدار خود به عنوان یک ابرقدرت مدیترانه  شناخته شده بود، اغواگری وجذبه بیشتری نسبت به سواحل دیگر دارد.در طول سفر به جنوا ، می توانید گشتی در شهر قدیمی بزنید: از محل پرورش  انبوه حیوانات  در  کوچه پس کوچه های خانه های قرون وسطایی گرفته تا کاخ های قرون 16 و 17 ام، ساخته خانواده های تجار ثروتمند  که اکنون تبدیل به موزه ها و گالری های هنری شده اند. باید سری به کلیسای سان لورنزو(Cattedrale di San Lorenzo)،قصر دوک (Palazzo Ducale) و کاخ های رنسانس از  Garibaldi، بزنید که گزیده ای از مجموعه هنری جنوا،  مبلمان و دکوراسیونی از بزرگترین روزهای گذشته شهر، دورانی که کشتی هایشان را به تمام گوشه و کنار دریای مدیترانه می فروختند را ،در خود جای داده است.

آکواریوم جنوا،غرور و جاذبه تفریحی شهر است که همچون   اقیانوسی عظیم با 70 مخزن عظیم  در اسکله،  قرار دارد که خانه موجودات دریایی از همه زیستگاه های اصلی جهان از جمله: بزرگترین بازسازی جهان از یک صخره مرجانی کارائیب است. که دومین آکواریوم بزرگ و استاندارد، از لحاظ گنجایش در اروپاست و همیشه دارای اطلاعات پیشینه ای و دقیق از زیست محیط در ایتالیا و انگلیس است.

در 35 کیلومتری جنوب جنوا، جاذبه فوق العاده و باور نکردنی پورتوفینو ( Portofino)  ، در خلیج کوچک محافظت شده ای وجود دارد که با درختان سرو  و زیتون احاطه شده و  سالها  ثروتمندان بلند پرواز و افراد مشهور  را مجذوب خود کرده و لنگرگاه قایق های تفریحی آنان  بوده است. و مکانی کوچک پر از فروشگاهها ،کافه ها و رستوران های متعدد است.

جاهایی که در  Genoa باید از آن بازدید کرد

جنوا genoaجنوا genoaجنوا genoa

1-  تور مرکز تاریخی

کد سفر: GOA03T

مدت زمان سفر : 4 ساعت

قیمت بزرگسال 57 یورو     قیمت کودک 45 یورو

سطح دشواری: متوسط 2

 

یک سفر کوتاه با کشتی به کاخ کاریکامنتو (Piazza Caricamento) و یک پیاده روی دلپذیر در مرکز  شهر تاریخی  جنوا خواهید داشت. برای رسیدن به “Piazza de Ferrari”، قلب تجاری جنوا ،از خیابانهای جذاب و باریکی بنام (carruggi) خواهید گذشت و یشنهادمان “Palazzo Ducale” خواهد بود(فقط بازدید خارجی).بازدیدی از (Cisterne del Ducale) خواهید داشت و سپس با مناظر بیرونی کلیسای سان لورنزو(Cathedral of San Lorenzo) به مسیر ادامه خواهید داد. قبل از برگشت به بندر زمان آزادی برا گشت شخصی خواهید داشت.

لطفا توجه داشته باشید: این تور تنها پذیرای  کسانی است که در بندر جنوا سوار و یا پیاده نمی شوند. و برای مسافران با مشکلات حرکتی و یا کسانی که  از صندلی چرخدار استفاده می کنند ، مناسب نیست.در این تور، پیاده روی (تقریبا 2.5 ساعته) وجود دارد و قایق مجهز به هیچ بالابر و یا آسانسوری نیست.

2- تور پورتوفینو

Portofino

کد سفر : GOA10T

مدت زمان سفر : /54 ساعت

سطح دشواری: متوسط 2

با توجه به آب و هوای معتدل، بنادر قدیمی ماهیگیری  و حومه شهر  زیبا، Riviera ایتالیا از روزهای بایرون و شلی، یکی از مقاصد جذاب    تعطیلات برای مسافران است. در این خط ساحلی مشهورو خوش منظره  در طول مسیر کروز به Portofino  نهایت لذت را خواهید برد .و زمان زیادی برای دیدن این شهر ساحلی زیبا ، عکس گرفتن، بازدید از اسکله  یا استراحت در یکی از کافی شاپ های  شیک ساحلی خواهید داشت و در آخر به GENOA باز خواهید گشت.

لطفا توجه داشته باشید: این تور تنها پذیرای  کسانی است که در بندر جنوا GENOA سوار و یا پیاده نمی شوند و از ماه می تا اکتبر در دسترس است. تور با توجه به  شرایط آب و هوایی ممکن است تغییر کند، پس لطفا  برنامه تور را در طول کروز خود مجددا چک کنید. اگر آب و هوا بد باشد، تور با اتوبوس از جنوا به سانتا مارگریتا لیگرو خواهد بود که از آنجا با  قایق به  Portofino  منتقل خواهید شد و بالعکس. این تور برای مسافرینی با مشکلات حرکتی  یا کسانی که از  صندلی چرخدار استفاده می کنند مناسب نیست.

برای اطلاع از تورهای کشتی کروز به این لینک مراجعه کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 107 میانگین: 5]

تور کشتی کروز

تور کشتی کروز می تواند یکی از هیجان انگیزترین سفرهای شما در زندگی باشد، سفرسازان نمایندگی کشتی کروز MSC ایتالیا با اجرای تور با کشتی مجلل کروز به مقاصد اروپا، آمریکا، آسیا و حوزه خلیج فارس تلاش دارد تا بهترین خدمات را با مناسبترین قیمت در اختیار هم میهنان عزیز قرار دهد.آژانس مسافرتی سفرسازان با بیش از ۲۰ سال تجربه مدیران خود در سال ۱۳۸۵ تاسیس گردید و در حوزه خدمات مسافرتی تلاش دارد تا همیشه تورهای متنوع و متفاوتی از بقیه رقبای خود اجرا کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 107 میانگین: 5]

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
تور کشتی کروز نوروز 99 0 تومان 0 تومان 9 ۲۸ اسفند 12 روزه

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء 0 تومان
جمع کل 0 تومان

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید

شاید بپسندید