تور 8 روزه اروپا با کشتی کروز

تاریخ خروج

۰۳ فروردین

مدت زمان

8روزه

بازدید

644

حداکثر ظرفیت

9

تور ۸ روزه اروپا با کشتی کروز نوروز ۹۸

 

 • حرکت بسمت بندر جنوا و سوار شدن به کشتی حوالی ظهر، صرف ناهار در کشتی / حرکت کشتی از بندر ساعت ۱۸ خواهد بود.
 • ورود به بندر چیویتاوچیا در ساعت ۷ صبح و خروج کشتی از بندر در ساعت ۱۹ خواهد بود
 • ورود به بندر پالرمو ایتالیا در ساعت ۹ صبح و خروج از بندر در ساعت ۱۷ خواهد بود. (شما می توانید از گشت آپشنال کشتی استفاده کنید و یا خود از جاذبه های شهر پالرمو دیدن کنید).
 • ورود به بندر والتا در ساعت ۱۰ صبح و خروج از بندر در ساعت ۱۸ خواهد بود. (بازدید از شهر زیبای والتا بصورت انفرادی و یا استفاده از تورهای آپشنال کشتی).
 • حرکت بر روی آب.
 • ورود به بندر بارسلونا در ساعت ۷ صبح و خروج از بندر در ساعت ۱۸ خواهد بود. (بازدید از شهر بسیار زیبای بارسلونا با استفاده از تورهای آپشنال کشتی و یا بازدید بصورت انفرادی)
 • ورود به بندر زیبای مارسی فرانسه در ساعت ۸ صبح و خروخ از بندر در ساعت ۱۸٫ (بازدید از بندر مارسی)
 • ورود به بندر جنوا و پایان سفر با کشتی کروز و آماده شدن برای خروج از کشتی و ترانسفر بسمت فرودگاه
نوع کابینهر نفر در کابین 2 نفرههر نفر در کابین 1 نفرهنرخ کودک 2تا 12 سال
INSIDE 1165euro+نرخ بلیط1950euro+نرخ بلیط690euro+نرخ بلیط
OCEAN VIEW 1415euro+نرخ بلیط2250euro+نرخ بلیط690euro+نرخ بلیط
BALCONY 1615euro+نرخ بلیط2650euro +نرخ بلیط690euro+نرخ بلیط

مدارک لازم :

 • اصل پاسپورت (با حداقل۶ ماه اعتبار از تاریخ سفر).
 • ۲ قطعه عکس رنگی جدید، ترجمه مدارک شامل:  شناسنامه خود و همسر از تمام صفحات،مدارک شغلی : پروانه دائم پزشکی، پروانه مطب، کارت عضویت نظام پزشکی، پروانه تاسیس داروخانه و مسئول فنی، کپی پروانه بهره برداری یا پروانه کسب، روزنامه رسمی برای شرکتها با آگهی آخرین تصمیمات؛ کارت بازرگانی، حکم استخدامی یا بازنشستگی برای کارمندان با لیست ودفترچه بیمه و فیش حقوقی دو ماه آخر، سند ملکی، صورت حساب ۶ ماهه بانکی و تمکن مالی به زبان لاتین.

نکاتی در مورد نحوه سوار شدن و پیاده شدن به کشتی :

 1. هنگام ورود به کشتی همانند چک این هواپیما بار مسافران در بندرگاه به قسمت بار تحویل داده شده و مسافران چمدان های خود را در جلوی کابین خود دریافت خواهند کرد، پر کردن فرم چک این در بندر ضروری میباشد.
 2. بعد از تحویل کابین برنامه ای با نام  Drill که در آن آموزشهای لازم در مواجهه با اتفاقات احتمالی داده میشود، شما باید جلیقه های نجات خود را که در داخل کمد در کابین وجود دارد پوشیده و از کابین بیرون رفته و با راهنمایی خدمه کشتی به محلهای در نظر گرفته شده تشریف ببرید. بدیهی است عدم شرکت شما در این برنامه از طرف سیستم هوشمند کشتی تشخیص داده شده و ممکن است در بندر بعدی شما را دعوت به این کار بکنند.
 3. مسافران می توانند کارت اتاق خود را که همزمان کلید اتاق آنها میباشد به مبلغ دلخواه شارژ نمایند تا هم از خطرات حمل نقد جلوگیری کرده و هم از کارت خود جهت خریدهای داخل کشتی استفاده نمایند.در پشت این کارت نام مسافر نوشته شده همینطور شماره میز و نام رستوران که برای شام از قبل برای آنها رزرو گردیده ثبت شده است.
 4. برنامه ها و رویدادهای روزانه کشتی همینطور ساعت های ورود و خروج به بندر روزانه برای روز بعد در یک مجله به نام Daily Magazine همه روزه در کابین مسافران قرار میگیرد.
 5. یکروز مانده به پایان سفر وسایل خود را جمع کرده و ساعت ۲۱ آنها را جلوی درب کابین خود بگذارید تا به قسمت بار کشتی انتقال یابد. دقت داشته باشید که به آن وسایل تا ظهر روز بعد دسترسی نخواهید داشت.

 

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
تور 8 روزه اروپا با کشتی کروز 0 تومان 0 تومان 9 ۰۳ فروردین 8روزه

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء 0 تومان
جمع کل 0 تومان

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید

شاید بپسندید