تور کشتی کروز نوروز 99 اروپا

تاریخ خروج

۰۳ بهمن

مدت زمان

9 روزه

بازدید

463

حداکثر ظرفیت

9

تور کشتی کروز نوروز 99 اروپا

تور کشتی کروز ویژه نوروز ۹۹ اروپا با کشتی کروز MSC GRANDIOSA با خدمات کامل شامل 7 شب اقامت در کشتی کروز با صبحانه، ناهار، شام، استفاده از خدمات عمومی کشتی بصورت نامحدود، سرگرمیهای ویژه برای تمامی سنین، سالنهای ورزشی ( بسکتبال، تنیس…)

naples

ناپل  naples سومین شهر بزرگ ایتالیاست  که در جنوب ایتالیا واقع شده و حدود ۴ میلیون نفر جمعیت دارد. شواهد موجود در آن نشان می دهد که از عصر سنگ زندگی وحیات طبیعی  در ناپل جریان داشته است و این موضوع موید  این است که در آن می توانید جاذبه های تاریخی گوناگونی را مشاهده کنید.

شهر ناپل در جرگه شهرهایی است که آب وهوای آن مدیترانه ای است. بدین معنی  که در زمستان متعادل و بارانی است و هوای آن در فصل تابستان گرم و خشک خواهد بود. آب و هوای نیمه گرمسیری نیز در ناپل جریان دارد و دمای متوسط آن در روزهای تابستانی ۲۳ درجه سانتی گراد است.

مرکز تاریخی ناپل  napi02

درجه سختی 2
مدت زمان تور: 4 ساعت

از بندر به منطقه معروف “Posillipo” بروید ، که در بالای تپه واقع شده است و با طی کردن مهمترین و جذاب ترین خیابانهای ناپل naples به آن خواهید رسید. گشت و گذار با بازدید از گالری معروف پرنسس Umberto اول ،ساختمان تئاتر سان کارلو san carloo (نمای بیرونی) و ldnhk  پلبیسیتو ادامه دارد. بعد نوبت به ، بازدید از کلیسای سن لورنزو در مرکز تاریخی شهر باستانی یونان رومی وبازدید از کاوشهای مربوط به آن میرسد. قبل از بازگشت به بندر ، از پیاده روی در کنار خیابان سان گریگوریو ارمنو لذت ببرید  ،  که  محلی  برای هنرمندان بی شماری است که تداوم حیات و رنگ زندگی  را به نمایش می گذارند.

لطفا توجه داشته باشید: از آنجا که این تور شامل پیاده روی های طولانی و پله ها و مسیرهای بسیار باریک در حفاری ها می باشد ، برای مهمانانی که کلاستروفوبیک یا از صندلی چرخدار استفاده می کنند ، مناسب نیست. از مهمانان ناتوان یا کم توان حرکتی  خواسته می شود قبل از شرکت در این تورها  ، میزان استقامت و توانایی خود را ارزیابی کنند. لباس محافظ امنیتی  برای بازدید از اماکن دارای اهمیت مذهبی توصیه می شود. بازدید از کلیسا منوط به موافقت اسقف است.

تور سورنتوو پومپئی

Napo08

درجه سختی : 2

مدت زمان: 6ساعت

در این تور سرگرم کننده که با انتقال 1 ساعته توسط مربیان به سورنتو آغاز می شود ، دو مسیر ایتالیایی خاص وتاریخی  را کشف کنید و با گذر از دهکده های بسیار ساحلی در این مسیر قرار می رسید. سپس با پیاده روی در خیابانهای باریک این شهر با تاریخ پر محتوای آن عجین می شود  و از میدان تاسو ادامه می دهید و منتظر منظره های بیرونی ساختمان Sedil Dominova در قرن 15 ، کلیسای جامع سورنتو در قرن یازدهم و کلیسای قرن 14th San Francesco و شبدر مجاور آن نیز باید باشید. در ادامه ، به سایت باستان شناسی پومپئی ، محل فوران آتشفشانی ویرانگرخواهید رسید. خاکستر و آوار حاصل از آن تقریباً 1.700 سال قبل از کشف آن دفن شد.

لطفاً توجه داشته باشید: از آنجا که این تور شامل دوره های طولانی با  پیاده روی بر روی زمین ناهموار (یعنی تخته سنگ در خیابان های پمپئی) است ، برای مهمانان کم توان وناتوان حرکتی یا افرادی که از صندلی چرخدار استفاده می کنند نامناسب است.

MESSINA

MESSINA/TAORMINA

MESSINA دروازه ای به سیسیل

مسینا ممکن است اولین منظره شما از سیسیل ، ازداخل کشتی  باشد ، شهری پر زرق و برق که در دامنه مدیترانه پهناور گسترش یافته است.

در تور ساحلی مهم ترین اثر تاریخی MESSINA ، Duomo را می یابید، که تجسمی از توانایی ققنوس مانند شهر برای بازسازی مجدد خود از خاکستر بلای آخر است.بازسازی کلیسای قرن دوازدهم که توسط راجر دوم(Roger II) انجام شد و یکی از چندین کلیسای بزرگ Norman سیسیل بود و متشکل از کلیساهای باشکوه Palermo and Cefalù بود. برج منفصل  Duomo ،یا برج ناقوس که بزرگترین ساعت نجومی در جهان است و در ظهر هر روز ، زمانی که یک شیر برنز (علامت باستانی مسیینا) غرش می کند، جلوه ای جالب دارد  !

در مسیر برگشت از Duomo،قطعه ای ناقص از کلیسای Chiesa Annunziata dei Catalani ، در پایین دست سطح سنگفرش شده قرار دارد و تنها نمونه  بازمانده از ساختمان  کلیسای عرب/نورمن (Arab/Norman) است.به هنگام سفر در دریای مدیترانه یکی از  بدیهی ترین تورها از MESSINA،شهر تپه ای و دلربای TAORMINA است که روی تپه ای سنگین بین دریای یونان و قله بلند کوه ETNA قرار دارد و قله آن را سطحی از مواد آتشفشانی فرا گرفته و یکی از زیباترین مناطق ایتالیاست که پیشنهاد می شود از آن دیدن کنید.

TAORMINA که زمانی گوشه عزلت محبوب شاعران و نویسندگان بود اکنون به پاتوقی معروف در کل جزیره تبدیل شده است و بازدید کنندگان مجذوب تئاتر باستانی معروف، هتل های بزرگ و جذاب شهر شده اند.

جاهایی که در MESSINA  باید از آن بازدید کرد

messina

1- تور MESSINA AND TAORMINA

کد سفر: MES01

مدت زمان سفر : 6 ساعت

سطح دشواری: متوسط 2

هزینه : 64 $ هر بزرگسال-48$ هر کودک

پس از ترک بندر ،با اتوبوس از مسیر خوش منظره MESSINA عبور می کنید و نگاهی گذری به جاذبه های توریستی آن از جمله چشمه نپتون،ساختمان دیوان و دانشگاه خواهید داشت.توقف هایی برنامه ریزی شده در Piazza Duomo برای بازدید خارجی از کلیسا ، برج ناقوس و کلیسای Cristo در تنگه و بندر MESSINA خواهید داشت.سپس به TAORMINA ، یکی از جلوه های جواهرگونه سیسیل خواهید رفت.پیاده، سری به تئاتر باستانی Greco-Roman خواهید زد که اولین بار توسط یونانیان ساخته شد و بعدها توسط رومیان بازسازی شد.در ادامه تور بازدید خارجی از کاخ Corvaia ، سازه قرن 15 ام که سابقا پارلمان سیسیل بود همچنین تئاتر کوچک رومی یا Odeon و کلیسای St. Nicholas خواهید داشت و در آخر زمان آزادی برای خرید در اختیارتان خواهد بود.
لطفا توجه داشته باشید: در روزهایی که مراسمات مذهبی در حال برگزاریست، بازدید از کلیسای جامع فقط به بازدید خارجی محدود می شود.این تور برای مسافرانی که از صندلی چرخدار استفاده می کنند مناسب نیست. از مسافرانی که مشکلات حرکتی دارند درخواست می شود تا قبل از شرکت در این تور، میزان استقامت و توانایی شخصی خود را ارزیابی کنند.توصیه می شود در بازدید از مکانهای مذهبی پوشش مناسب داشته باشید. در پایان تور، مسافران باید راهنمای صوتی را به وضعیت قبلی برگردانند. هر گونه آسیب یا مفقود شدن راهنماهای صوتی منجر به جبران جریمه توسط مسافر خواهد شد.

والتا، شهر خانه های بالکنی

بنای اصلی شهر والتا در قرن شانزدهم گذاشته شد. این شهر که در یونسکو نیز بعنوان یکی از آثار تاریخی فرهنگی ثبت شده است  پایتخت کشور مالت است.

یکی از شهرهایی که در سفر خود با کروز در مدیترانه پیشنهاد می کنیم از آن دیدن کنید والتا ست. حتی قبل از خروج از کشتی و با دیدن این بندر ، که در نیمه دوم قرن 16 میلادی توسط Frenchman Jean de la Valette و حکومت مذهبی و نظامی Saint John of Jerusalem ساخته شده است، زیبایی این مکان را تحسین خواهید کرد.

به جز جاذبه هایی مانند سواحل، اماکن ساحلی و رستوران ها ، وجود بیش از 300 اثر تاریخی در بیش از نیم کیلومتر مربع، این مکان را به یکی از بزرگترین جاذبه های تاریخی تبدیل کرده است.

تور جزیره مالت می تواند به طور مستقیم از پایتخت آن، والتا شروع شود، که مسافران را با دیدن بالکنهای مشهور مالت ، مسحور خود میکند که نمای خانه ها را بطور خاص و قدیمی تزیین کرده و پر از کلیساهای مختلف است که جزیره نشینان در طول سال به آنجا می روند.

کلیسای  سنت جان(St. John’s)  یکی از بزرگترین کلیساهای این جزیره و جاذبه های توریستی  است.

از سوی دیگر، در موزه ملی باستان شناسی،مصنوعات ماقبل تاریخ درجزیره وجود دارد.

از بندر بزرگ (Grand Harbour) میتوان از گذرگاههای زیرزمینی Auberge de Castille و باغهای زیبای Baracca که چشم اندازی به بندر دارند ،بازدید کرد.شبها  و زمانی که دروازه های شهر بسته می شوند، از رواق ها به عنوان سرپناهی برای مسافران استفاده می شود.

برای درک حس زندگی اصیل و باستانی مالتا،از  Casa Rocca Piccola دیدن کنید.

Marquis De Piro نهم ، اکنون در Palazzoی قرن شانزدهم است که دارای مبلمان متعلق به آن دوره  و یک سرپناه برای محافظت در برابر بمبگذاری ها در طول جنگ جهانی دوم است.ست فیلم Popeye هنوزهم از ساحل بزرگ مالتا قابل رویت است.

 

1- تور VALLETTA AND MDINA

کد سفر: MLT01

مدت زمان سفر : 4 ساعت

سطح دشواری: متوسط 2

بغیر از بازدید از پایتخت امروزی ، VALLETTA،  می توانید از پایتخت قبلی ، MDINA ، هم دیدن کنید.

هردوی این شهرها مقاصد جالبی برای گردشگری در نصف روز خواهند بود.اولین مقصد شما والتا خواهد بود و بازدید از باغهای زیبای بارراکا و مناظر بی نظیر آن و بعد از آن بازدیدی از کلیسای سنت جان St. John’s Co-Cathedral خواهید داشت  که در نیمه دوم قرن 16 توسط شوالیه ماتا (Knights of Malta)ساخته شد.

طراحی داخلی باشکوهی که گنجینه ای غنی از جمله شاهکاری از Caravaggio در آن نهفته است.

ادامه تور والتا به دیوارهای قرون وسطایی MDINA خواهد بود که در وسط جزیره قرار دارد و به دلیل اعمال محدودیت هایی ترافیکی به شهر بدون صدا معروف است.

بازدیدی هم از کلیسای St. Paul’ با سبک باروک  خواهید داشت  و در آخر زمانی برای پیاده روی در خیابانهای باریک این تکه تاریخی در اختیارتان خواهد بود.و بعد از اتمام تور به کشتی خود بازخواهید گشت.

لطفا توجه داشته باشید:بازدید از VALLETTA و MDINA بصورت پیاده خواهد بود لذا از مسافرین تقاضا داریم قبل از پیوستن به این تور میزان استقامت و توانایی شخصی خود را ارزیابی کنند.

اگرچه در همه آثار تاریخی شرایطی برای رفت و آمد آسان مسافرین با صندلی چرخدار فراهم است اما سطح شهر MDINA بصورت کامل،سنگفرش است که ممکن است برای این مسافرین رفت و آمد با صندلی چرخدار را سخت کند.

و در صورت تمایل به شرکت در این تور باید از  یک همراه برای کمک گرفتن استفاده کنند چرا که اتوبوسها بالابر و یا آسانسور ندارند.

ویلچیرها باید قابلیت جمع شدن و تا شدن را داشته باشند. این مسافران در صورت تمایل به استفاده ازاین تور باید بموقع  با پذیرش گشتهای توریستی ساحل، تماس بگیرند تا هماهنگی های لازم انجام شود.

و  در صورت فرخوان شنبه بعد از ظهر ، بازدید از کلیسا فقط از بیرون خواهد بود و مسافران از موزه ملی دیدن خواهند کرد.

پوشش مناسب در بازدید از اماکن مذهبی  شهر  الزامی است و در روزهای یکشنبه نیز بدلیل تعطیلی رسمی مقدور نیست.

 

2- تور RABAT , MOSTA , MDINA

کد سفر: MLT03

مدت زمان سفر : 4 ساعت

سطح دشواری: متوسط 2

در این تور نیم روزه  که  از سه جای  دیدنی دیدن میکنید ، با مسیری کوناه با اتوبوس آغاز می شود : شهر MDINA  با دیوارهای قرون وسطایی که توسط شوالیه ای اهل مالت در نیمه دوم قرن 16 ساخته شد، سابقا پایتخت مالت بود.

به دلیل محدودیت های سنگین در استفاده از وسایل نقلیه موتوری در داخل شهر، به “شهر بی صدا” معروف است و براحتی می توانید پیاده در شهر بگردید.در شهر قدیمی  حیرت  انگیز گشت و گذاری خواهید داشت. مقصد بعدیتان شهر RABAT  خواهد بود که  بعد از یک پیاده روی کوتاه با اتوبوس به دهکده Qali Handicraft خواهید رفت که می توانید هدیه و یادبودهای مخصوص شهر را از آنجا بگیرید.

آخرین مقصد این  تور، شهری در  نزدیکیهاب آنجا،  Mosta ، و بازدید از کلیسای افسانه ای  بانوی قدیس است که در سال 1871 ساخته شد و دارای یکی از بزرگترین مناره های جهان است.در آخر با اتوبوس به بندر و کشتی خود بازخواهید گشت.

لطفا توجه داشته باشید: با توجه به اینکه بازدید شما از Mdina به طور کامل پیاده خواهد بود بتابراین از مسافران با مشکلات حرکتی  درخواست می شود قبل از شرکت در این تور، استقامت و توانایی خود را ارزیابی کنند.

اگر چه در تمام مکانها ، شرایط برای عبور صندلی چرخدار فراهم شده اما سطح  Mdina عمدتا سنگ فرش شده است و ممکن است برای مسافرانی که از  صندلی چرخدار استفاده میکنند  مناسب نباشد.

و در صورت تمایل به شرکت در این تور باید از  یک همراه برای کمک گرفتن استفاده کنند چرا که اتوبوسها بالابر و یا آسانسور ندارند. ویلچیرها باید قابلیت جمع شدن و تا شدن را داشته باشند.

این مسافران در صورت تمایل به استفاده ازاین تور باید بموقع  با پذیرش گشتهای توریستی ساحل، تماس بگیرند تا هماهنگی های لازم انجام شود. . در روز یکشنبه، بازدید از کلیسای افسانه ای  بانوی قدیس ،خارجی خواهد بود.  برای بازدید از مکانهای مذهبی از لباسهای مناسب استفاده کنید.

مایورکا و لذت آب وهوای معتدل آن

ردر شهر مایورکا  می توانید  کل سال از آب و هوای معتدل آن لذت ببرید.

مایورکا یک مکان پر جنب و جوش و پر از زندگیست. تورهای  گردشگری ساحلی  MSC Cruises، می تواند یک گزینه هوشمندانه برای لذت بردن از پالما باشد.

اگر در مرکز شهر مایورکا باشید  پیدا کردن مسیر خود در اطراف پالما نسبتا ساده است. یکی از برجسته ترین مکانها برای بازدید در مایورکا و در سفرهای  کروز ، Catedral است که در ساحل دریای مدیترانه و پشت قدیمی ترین قسمت از شهر، در کوچه ها و راه باریکه ها  قرار دارد. Catedralدر پالما که ساخت آن 500 سال بطول انجامیده ،بنایی مجلل و در عین حال تعجب برانگیز است و  طراحی داخلی آن اثری مدرنیستی از  آنتونی گوودی(Antoni Gaudí) است. کلیسای اصلی پس از باز پسگیری شهر توسط مسیحیان ساخته شد و محل آن، طی وفای بعهد جوئم اول (I  Jaume)، به مسجد بزرگ تبدیل شد.

در مقابل ورودی (Palau de l’Almudaina)قرار دارد، که در اصل ،قصرفرمانداران و بعدها پادشاهان Mallorcan بود.طراحی داخلی به  تدریج بازسازی شده ،اما اتاق ها و سالن ها نسبتا ساده رها شده اند و ویژگی برجسته دکوراسیون، پرده های فنلاندی طرحدارآن است.

با یک سفر MSC، می توانید یک قایق از  بندر کوچک Sant Elm به جزیره Sa Dragonera بگیرید، یک قطعه غیر ساکن صخره ای  با 4 کیلومتر طول و 700 متر عرض، با یک گودال از صخره های دریایی در ساحل شمال غربی.

جاهایی که در PALMA DE MALLORCA  باید از آن بازدید کرد

مایورکا اسپانیامایورکا اسپانیامایورکا اسپانیا
1-   تور گشت شهری مایورکا

کد سفر: PMI01

مدت زمان سفر : 4 ساعت

قیمت بزرگسال 60 یورو    قیمت کودک 41 یورو

سطح دشواری: متوسط 2

تور گشت و گذار در مایورکا با فرصت عکاسی در قلعه Bellver، دژ تاریخی گوتیک،آغاز خواهد شد .زمان آزادی برای گشت  در Barrio Gótico، و بازدید از کلیسای جامع گوتیک که بر پایه مسجدی باستانی در سال 1230 ساخته شد ،خواهید داشت.

سنت های اسپانیایی در “Plaza de Toros” زنده نگهداشته می شوند، هنوزهم مراسم گاوبازی برپا می شود، یکی دیگر از سنتهای Majorcan یعنی پرورش مروارید نیز در کارخانه مروارید سازی در کنار آن انجام می شود.مرواریدهای Majorcan از قرن نوزدهم در جزیره پرورش داده می شوند و به داشتن بهترین کیفیت در دنیا معروف هستند و فقط متخصصان حرفه ای می توانند آنها را از مروارید اصل تشخیص دهند.

لطفا توجه داشته باشید: در صورت تعطیلی کلیسای جامع در تعطیلات عمومی و یا درمراسمات  خاص ، بازدید فقط از بیرون  خواهد بود. لباس مناسب برای بازدید مکانهای مذهبی توصیه می شود. این تور برای مسافرانی که از صندلی چرخدار استفاده میکنند و یا مشکلات حرکتی دارند مناسب نیست. چرا که در داخل قلعه چندین پله و حدود  100 پله در مسیر رسیدن به کلیسا از سمت پارکینگ اتوبوسها وجود دارد .

 

2-   تور غارهای اژدها و کارخانه پرورش مروارید

کد سفر:  PMI02

مدت زمان سفر : /54 ساعت

سطح دشواری: سخت 3

همه کسانی که به زمین شناسی و پدیده های طبیعی علاقمند هستند با یکی از جالب ترین مجموعه های غار جهان که در اثر فرسایش دریا در مایورکا ایجاد شده  هیجان زده خواهند شد. این غارها شامل  مجموعه ای از دریاچه ها، از جمله دریاچه مارتل، بزرگترین دریاچه زیرزمینی روی زمین در طول 2 کیلومتر،  هستند. کمی آن طرف تر ، کنسرتهایی که در قایق های کوچک برگزار می شوند حس و حال خوبی دارند و شادی را در فضا پخش میکنند.بازدیدی هم از کارخانه مرواربد خواهید داشت و سپس به کشتی بازخواهید گشت.

لطفا توجه داشته باشید: بازدید از غارها در مسیری پله ای و زمینی لغزنده است، بنابراین این تور برای مسافرانی که مشکلات حرکتی دارند و یا از صندلی چرخدار استفاده میکنند یا افرادی که از فضاهای تنگ و بسته هراس دارند مناسب نیست. بازدید از داخل غارها بدون راهنما خواهد بود. توقف در کارخانه مروارید در ماههای نوامبر تا فوریه  در Manacor ،و از ماه مارس تا اکتبر در Porto Cristo خواهد بود.

بارسلون شهری سرشار از زندگی

Ramblas، نمادی بی انتها در بارسلون یا همان بارسلونا ی مشهور دومین شهر اسپانیاست و بندر کاتالونیا(Catalunya) سرشار از زندگیست ،قطعا هیچ شهر دیگری در این کشور از منظر سبک،ظاهر و انرژی قابل قیاس با آن نیست. یک سفر کروز به مرکز شهر بارسلونا، شما را با موزه های هنری در سطح جهانی و رستوران های مجلل، کافه ها، گالری ها و مغازه های شیک که به زیبایی طراحی شده اند، آشنا می کند.

دو مکان که در صدر مکانهای دیدنی مدیترانه قرار دارند ،کلیسای فوق العاده آنتونی گادو(Antoni Gaudí) از Sagrada Familia و یکی از معروف ترین بلوارهای جهان، Ramblas است. سفر در بارسلون می تواند با Ramblas شروع ، و سپس با  هسته قرون وسطایی شهر” Barri Gòtic” ادامه یابد.البته مراکز قدیمی دیگری نیز در شهر برای بازدید وجود دارند از La Ribera ،خانه موسیقی پیکاسو تا El Raval ،جایی که  تعداد رستوران ها وکافه ها و بوتیکها در کنار موزه هنر معاصر، بسرعت رو به رشد است.

اگر فکر می کنید که همه این مناطق توریستی را دیده اید،بازهم جاهایی برای بازدید در طول سفر کروز وجود دارد،کافه های پنهان در کوچه پس کوچه ها که در یک یا دو قرن تغییرات خیلی جزئی داشته اند،بوتیک های طراحی شده در  مراکز بازسازی شده قدیمی شهر،ناهار ارزان قیمت در رستوران های کوچک و ناشناس، صنایع دستی و کارگاه ها، کافه های fin-de-siècle، کاخ های قرون وسطی بازسازی شده  و بازار محلی.

در Passeig de Gràcia، Casa Batlló Gaudí، وجود دارد که  برای Josep Batlló کارخانه دارطراحی شده است:نمای سنگی مانند چین و چروک پوست ،چین خورده است و قسمت خارجی پشت بام با دودکش های موزاییکی و برج کوچکی با صلیب 3 بعدی در بالای آن مزین شده است.

کوه مونتسرات(Montserrat)، در 40 کیلومتری شمال غرب بارسلونا قرار دارد و یک سفر محبوب خارج از شهر بشمار می رود. می توانید از ساختمان های کلیسا و صومعه ای که در اطراف یک میدان جای گرفته اند، بازدید کنید و از تراس، مناظر فوق العاده کوه رو تماشا کنید.

1- تور گشت شهری بارسلون و استادیوم نیوکمپ NOU CAMP تیم بارسلونا

کد سفر: BCN05

مدت زمان سفر : 5/3 ساعت

سطح دشواری: آسان 1

استادیوم  Camp Nou بارسلونا با توجه به معماری بینظیرش، یکی از مشهورترین استادیومهای فوتبال در جهان و بزرگترین استادیوم در سراسر اروپا با ظرفیت تقریبا 100،000 نفر است وشما چه طرفدار فوتبال باشید و یا نه، یک مقصد شگفت انگیز توریستی برایتان خواهد بود .

استادیوم علاوه بر برگزاری مسابقات متعدد کلیدی یوفا در طول سال، برای اجرای سایر رویدادها، از جمله کنسرت هایی که از سوی هنرمندان بزرگ موسیقی پاپ مانند استینگ، بروس اسپرینگستین، پیتر گابریل، تریسی چپمن یا U2 برگزار میشود، مورد استفاده قرار می گیرد.

در سال 1982، حتی Pope John Paul II جشنی در استادیوم برپا کرد و در آن به شهروندی افتخاری بارسلونا درآمد.تور شما با گشتی در Gaudi’s Sagrada Família، کلیسایی کوچک و تپه Montjuich شروع می شود و سپس به استادیوم NOU CAMP خواهید رفت.مسافران از رختکن بازیکنان،موزه و منطقه مشترک بازدید خواهند کرد و گشتی کلی بدون داخل شدن به زمین بازی خواهند داشت.

لطفا توجه داشته باشید: برنامه تور به برنامه باشگاه فوتبال بستگی دارد و احتمال دارد ورزشگاه با اطلاعی ثانویه بسته باشد. به همین دلیل ممکن است تور حتی یک روز قبل و به دلایلی که  خارج از کنترل MSCÂ  است لغو شود.  در بازدید از ورزشگاه پله  وجود دارد و برای مسافرانی که  مشکلات حرکتی دارند یا از صندلی چرخدار استفاده میکنند مناسب نیست. این تور همچنین در روزهای یکشنبه بعد از ظهر امکان پذیر نیست.

2-تور بارسلون مناظر و خرید

کد سفر: BCN02

مدت زمان سفر 4 ساعت

سطح دشواری: آسان 1

شهر افسانه ای  بارسلون یکی از جاهاییست که حتما باید آن را ببینید و در این تور نیم روزه همه جاهای کلیدی و مهم آن را خواهید دید.بعد از ترک بندر ،تور شما با عبور از خیابانها و میدان های شهر شروع می شود. توقف کوتاهی در Montjuich Hill خواهید داشت  و مناظر فوق العاده  شهر را از آن بالا خواهید دید یعد از آن ، از Sagrada Familia، شاهکار برجسته نئو گوتیک که ساختش هنوز نمام نشده بازدیدی خارجی خواهید داشت. همچنین کلیسای جامع بارسلون را خواهید دید که ساخت آن از اواخر قرن  سیزدهم تا پانزدهم  طول کشیده، در آخر و بعد از این گشت ها برای خرید به  Plaça de Catalunya، در میداتی  بزرگ در مرکز بارسلونا می روید.

لطفا توجه داشته باشید:

در تعطیلات عمومی و یا در بعد از ظهر یکشنبه ، توقف برای خرید در “La Rambla” خواهد بود. مسافرانی که از صندلی چرخدار استفاده  میکنند می توانند در این تور شرکت کنند، اما باید توجه داشته باشید که این سفر شامل مسیرهای  طولانی پیاده روی است.

مسافرانی که از ویلچیر استفاده می کنند باید از  یک همراه برای کمک گرفتن استفاده کنند چرا که اتوبوسها بالابر و یا آسانسور ندارند. ویلچیرها باید قابلیت جمع شدن و تا شدن را داشته باشند. این مسافران در صورت تمایل به استفاده ازین تور باید بموقع  با پذیرش  گشتهای توریستی ساحل، تماس بگیرند تا هماهنگی های لازم انجام شود.

سفرسازان مجری تورهای مستقیم اروپا ، پکیج های متنوعی برای سفر به اروپا و سایر نقاط جهان ارائه می کند که شما می توانید جهت اطلاع از آنها به این لینک مراجعه کنید.

MARSEILLE

عطر ومزه ای چند فرهنگی

MARSEILLE : آیا آماده اید سفری به مارسی داشته باشید؟بهنگام سفر در جنوب فرانسه باید مد نظر داشته باشید  که مارسی یکی ازکلان شهرهای معروف و مشهور کشور فرانسه بعد از پاریس و لیون است.به محض پیاده شدن از کشتی کروز با دیدن کافه های بندر قدیمی و ماهی های تازه ای که در قایق ها و در اسکله بلژیکی فروخته می شوند با زندگی خیابانی شهر آشنا خواهید شد.

سمت شمالی (Le Panier)،خصوصا بهنگام ظهر بخاطر نورگیری تراس ها و مناظر زیباتر ، بهتر خواهد بود.بهترین منظره بندر قدیمی، از کاخ فارو (Palais du Pharo) در لبه فورت سنت نیکولاس(Fort St-Nicolas) است و برای زاویه بهتر ووسیعتر، دومین منظره بی نظیر شهر در بالای تپه لا-گارد(La Garde) از  نوتردام-د-لا-گارد(Notre-Dame-de-la-Garde) است.در  سمت شمالی بندر قدیمی،قدیمی ترین بخش مارسی، ” Le Panier” وجود دارد، جایی که تا آخرین جنگ، خیابان های کوچک، معرف و شناسه مدیترانه بودند و خانه های قدیمی متعلق به هر دوره از Côte هستند. می توانید از بسیاری از تورهای کروز msc، از بندر قدیمی لذت ببرید.در ۳۰ کیلومتری جنوب که متعلق به کلان شهر مارسی نیست،Aix-en-Provence، یک شهر برتر Provence  مرکزی قرار دارد. Aix، شهر بسیار  جذاب ، باشکوه و زیبایی است که همزمان بصورت شهری سنتی هم دیده می شود.

Avignon ،مرکز کلیسای کاتولیک، در اوایل قرون وسطی و مرکز هنری بزرگ برای قرنها،  یکی دیگر از سفرهای غیرقابل اجتناب است.دیوارهای قرون وسطایی کوتاه ،که در مقابل خمیدگی نود درجه ای رودخانه Rhône جای گرفته ،گرداگرد مرکز تاریخی Avignon را محاصره کرده است. دروازه ها و برج های آنها بازسازی شده اند، سدها به طور چشمگیری  هسته تاریخی را از انحطاط شهر مدرن نجات داده اند.

جاهایی که در    MARSEILLE باید از آن بازدید کرد

۱-   تور اکس-ان-پرووانس ( (Aix-en-Provence

کد سفر: MRS02

مدت زمان سفر : ۴ ساعت

قیمت بزرگسال ۶۰ یورو    کودک ۴۵ یورو

سطح دشواری: متوسط ۲

بندر مارسی را با رانندگی بمدت  ۴۰ دقیقه به سمت  شهر دوست داشتنی اکس-ان-پرووانس(Aix-en-Provence)  ترک خواهیم کرد. این تور با بازدید از  باغها و کلیسای جامع سنت  معروف، متعلق به قرن ۱۲  آغاز می شود. کلیسای جامع در معبد رومی که ساخت ان در قرن های ۱۱ و ۱۲  به طول انجامیده، ساخته شده است و ورودی آن بشکل زیبایی به سبک گوتیک  و با درهای حکاکی شده ظریف مزین شده است و از سمت شمالی در کنار برج ناتمامی قرار دارد.قبل از رسیدن ، با پیاده روی یک و نیم ساعته از مرکز تاریخی شهر به مازارینو چهارم(Mazarino Quarter)  ، خواهید رسید ;یک منطقه مسکونی که توسط برادر مازارین کاردینال در نیمه آخر قرن هجدهم برای اهالی اکس-ان-پرووانس ساخته شده است.زمان آزادی برای خرید هم خواهید داشت.

لطفا توجه داشته باشید: این تور مسافتهای  طولانی پیاده روی در  سطوح ناهموار دارد و برای مسافرانی که  از صندلی چرخدار استفاده می کنند، نامناسب است. از کسانی که محدودیت های  حرکتی دارند درخواست می شود تا قبل از شرکت در این تور، میزان استقامت و توانایی شخصی خود را ارزیابی کنند. همچنین درخواست میشود برای   بازدید از مکانهای مذهبی از لباس های مناسب استفاده شود.

۲-   تور گشت شهری MARSEILLE

کد سفر: MRS06

مدت زمان سفر : /۵۴ ساعت

سطح دشواری: متوسط ۲

در این تور گشتی در اطراف این شهر مهم دریایی خواهیم داشت.  این سفر با دیدار از باسیلیکا نتردام د لا گارد(Basilica of Notre Dame de la Garde) که در بالای تپه ای قرار دارد، آغازمی شود که کلیسایی متشکل از کلیسای پایین و کلیسای بالا ست و در محل کلیسای کوچکی  باستانی ساخته شده است.ودر امتداد Corniche (جاده ای ساحلی) ادامه می دهیم، در این مسیر بازدیدی هم  از باغ و قلعه بورلی(Borely Castle) که فقط  بازدید از بیرون خواهد بود را خواهید داشت. گشتی در مرکز MARSEILLE و فرصتی برای عکاسی در کاخ Longchamps  و در نهایت وقت آزادی در بندر “Vieux” (بندر قدیمی) در اختیار خودتان خواهد بود.

لطفا توجه داشته باشید:در این تور پیاده روی در بالای تپه و پله هایی در اطراف Basilica هست که برای مسافرانی که از صندلی چرخدار استفاده میکنند مناسب نیست؛ از مسافرانی با مشکلات  حرکتی درخواست می شود تا قبل از شرکت در این تور از استقامت و توانایی خود اطمینان حاصل کنند. برای بازدید از مکان های مذهبی توصیه می شود پوشش مناسبی داشته باشید. بازدید از کلیسای نوتردام د لا گارد ممکن است در روزهایی که مراسم ویژه ای برگزارمی شود با دیدار از کلیسای مارسی جایگزین شود.

جنوا GENOA

جنوا GENOA

جنوا Genoa شهر بندری پر جنب و جوشی است که سطحی ناهموار دارد  ؛ و یکی از تورهای عالی  گردگشری کروز می باشد.در واقع “La Superba” که در اوج اقتدار خود به عنوان یک ابرقدرت مدیترانه  شناخته شده بود، اغواگری وجذبه بیشتری نسبت به سواحل دیگر دارد.در طول سفر به جنوا ، می توانید گشتی در شهر قدیمی بزنید: از محل پرورش  انبوه حیوانات  در  کوچه پس کوچه های خانه های قرون وسطایی گرفته تا کاخ های قرون 16 و 17 ام، ساخته خانواده های تجار ثروتمند  که اکنون تبدیل به موزه ها و گالری های هنری شده اند. باید سری به کلیسای سان لورنزو(Cattedrale di San Lorenzo)،قصر دوک (Palazzo Ducale) و کاخ های رنسانس از  Garibaldi، بزنید که گزیده ای از مجموعه هنری جنوا،  مبلمان و دکوراسیونی از بزرگترین روزهای گذشته شهر، دورانی که کشتی هایشان را به تمام گوشه و کنار دریای مدیترانه می فروختند را ،در خود جای داده است.

آکواریوم جنوا،غرور و جاذبه تفریحی شهر است که همچون   اقیانوسی عظیم با 70 مخزن عظیم  در اسکله،  قرار دارد که خانه موجودات دریایی از همه زیستگاه های اصلی جهان از جمله: بزرگترین بازسازی جهان از یک صخره مرجانی کارائیب است. که دومین آکواریوم بزرگ و استاندارد، از لحاظ گنجایش در اروپاست و همیشه دارای اطلاعات پیشینه ای و دقیق از زیست محیط در ایتالیا و انگلیس است.

در 35 کیلومتری جنوب جنوا، جاذبه فوق العاده و باور نکردنی پورتوفینو ( Portofino)  ، در خلیج کوچک محافظت شده ای وجود دارد که با درختان سرو  و زیتون احاطه شده و  سالها  ثروتمندان بلند پرواز و افراد مشهور  را مجذوب خود کرده و لنگرگاه قایق های تفریحی آنان  بوده است. و مکانی کوچک پر از فروشگاهها ،کافه ها و رستوران های متعدد است.

جاهایی که در  Genoa باید از آن بازدید کرد

جنوا genoaجنوا genoaجنوا genoa

1-  تور مرکز تاریخی

کد سفر: GOA03T

مدت زمان سفر : 4 ساعت

قیمت بزرگسال 57 یورو     قیمت کودک 45 یورو

سطح دشواری: متوسط 2

 

یک سفر کوتاه با کشتی به کاخ کاریکامنتو (Piazza Caricamento) و یک پیاده روی دلپذیر در مرکز  شهر تاریخی  جنوا خواهید داشت. برای رسیدن به “Piazza de Ferrari”، قلب تجاری جنوا ،از خیابانهای جذاب و باریکی بنام (carruggi) خواهید گذشت و یشنهادمان “Palazzo Ducale” خواهد بود(فقط بازدید خارجی).بازدیدی از (Cisterne del Ducale) خواهید داشت و سپس با مناظر بیرونی کلیسای سان لورنزو(Cathedral of San Lorenzo) به مسیر ادامه خواهید داد. قبل از برگشت به بندر زمان آزادی برا گشت شخصی خواهید داشت.

لطفا توجه داشته باشید: این تور تنها پذیرای  کسانی است که در بندر جنوا سوار و یا پیاده نمی شوند. و برای مسافران با مشکلات حرکتی و یا کسانی که  از صندلی چرخدار استفاده می کنند ، مناسب نیست.در این تور، پیاده روی (تقریبا 2.5 ساعته) وجود دارد و قایق مجهز به هیچ بالابر و یا آسانسوری نیست.

2- تور پورتوفینو

Portofino

کد سفر : GOA10T

مدت زمان سفر : /54 ساعت

سطح دشواری: متوسط 2

با توجه به آب و هوای معتدل، بنادر قدیمی ماهیگیری  و حومه شهر  زیبا، Riviera ایتالیا از روزهای بایرون و شلی، یکی از مقاصد جذاب    تعطیلات برای مسافران است. در این خط ساحلی مشهورو خوش منظره  در طول مسیر کروز به Portofino  نهایت لذت را خواهید برد .و زمان زیادی برای دیدن این شهر ساحلی زیبا ، عکس گرفتن، بازدید از اسکله  یا استراحت در یکی از کافی شاپ های  شیک ساحلی خواهید داشت و در آخر به GENOA باز خواهید گشت.

لطفا توجه داشته باشید: این تور تنها پذیرای  کسانی است که در بندر جنوا GENOA سوار و یا پیاده نمی شوند و از ماه می تا اکتبر در دسترس است. تور با توجه به  شرایط آب و هوایی ممکن است تغییر کند، پس لطفا  برنامه تور را در طول کروز خود مجددا چک کنید. اگر آب و هوا بد باشد، تور با اتوبوس از جنوا به سانتا مارگریتا لیگرو خواهد بود که از آنجا با  قایق به  Portofino  منتقل خواهید شد و بالعکس. این تور برای مسافرینی با مشکلات حرکتی  یا کسانی که از  صندلی چرخدار استفاده می کنند مناسب نیست.

برای اطلاع از تورهای کشتی کروز به این لینک مراجعه کنید.

برنامه سفر تور کشتی کروز نوروز 99 اروپا

روزبندرساعت ورودساعت خروج
یکشنبه 10 فروردینناپل ایتالیا-ساعت 19:30
دوشنبه 11 فروردینمسینا ایتالیاساعت 7 صبحساعت 19
سه شنبه 12 فروردینوالتا مالتساعت 7 صبحساعت 19
چهارشنبه 13 فروردینحرکت روی آب------
پنجشنبه 14 فروردینمایورکا اسپانیاساعت 7 صبحساعت 19
جمعه 15 فروردینبارسلون اسپانیاساعت 7 صبحساعت 19
شنبه 16 فروردینمارسی فرانسهساعت 7 صبحساعت 18
یکشنبه 17 فروردینجنواایتالیاساعت 8 صبحساعت 17
دوشنبه 18 فروردینناپل ایتالیاساعت 13 ظهرپایان سفر با کشتی کروز و ترانسفر به هتل در شهر رم

جدول هزینه تور کشتی کروز نوروز 99 اروپا

نوع کابینهر نفر در کابین 2 نفره
کابین داخلی (inside)1050 یورو + نرخ بلیط
کابین پنجره دار (Ocean View)1250 یورو + نرخ بلیط
کابین بالکنی (Balcony)1450 یورو + نرخ بلیط

خدمات:

  • بلیط رفت و برگشت
  • 7 شب اقامت در کشتی با خدمات کامل صبحانه، ناهار، شام، استفاده نامحدود از خدمات عمومی کشتی
  • بازدید از شهرهای ناپل، جنوا، مسینا، مایورکا، بارسلون، والتا و مارسی
  • تاریخ حرکت : 10 فروردین ۱۳۹۹

مدارک لازم :

  • اصل پاسپورت (با حداقل۶ ماه اعتبار از تاریخ سفر)
  • ۲ قطعه عکس رنگی جدید
  • ترجمه مدارک شامل:  شناسنامه خود و همسر از تمام صفحات، پروانه دائم پزشکی، پروانه مطب، کارت عضویت نظام پزشکی، پروانه تاسیس داروخانه و مسئول فنی، کپی پروانه بهره برداری یا پروانه کسب، روزنامه رسمی برای شرکتها با آگهی آخرین تصمیمات؛ کارت بازرگانی، حکم استخدامی یا بازنشستگی برای کارمندان با لیست ودفترچه بیمه و فیش حقوقی دو ماه آخر، سند ملکی
  • صورت حساب ۶ ماهه بانکی و تمکن مالی به زبان لاتین.
سرویس های کشتی کروز :

Dining

 

سرو انواع غذاهای تازه مناسب ذایقه های متفاوت بصورت بوفه توسط آشپزهای حرفه ای در طول روزو شب (20/24 ساعت )

Free Entertainment

 

برنامه های شگفت انگیز روزانه به ویژه شو های شامگاهی،شرکت در اجراهای تئاتر گونه به سبکهای برادوی و لاسوگاس و موسیقی زنده تا آخر شب.

Activities

 

استفاده از زمینهای ورزشی والیبال، بسکتبال و تنیس همچنین سالن بدنسازی و تجهیزات با تکنولوژی روز موجود در آن و شرکت در کلاسهای آموزشی حرکات موزون و نرمشهای هوازی و کلاسهای یوگا

Kids

 

کلوب ویژه کودکان تحت نظارت مربی حرفه ای که بچه ها را با دنیایی از سرگرمیهای به روزآشنا میکند.

Earn Points

 

با شرکت در این تور شما وارد دنیای اعضای کلوب (MSC CRUISE) شده و از مزایای آن در سایر سفر ها بهرمند خواهید شد

توضیحات:

پرداخت هزینه سفارت و ترجمه مدارک و عوارض خروج از کشور به عهده مسافرین محترم میباشد/ کنترل پاسپورت از لحاظ ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر میباشد/ جهت اطلاع از سایر پکیج های اروپایی به سایت شرکت مراجعه فرمائید

قیمت بدون اطلاع قبلی قابل تغیر میباشد و همکاران محترم قبل از اعلام نرخ به مسافران حتما با دفتر سفرسازان تماس گرفته و نرخهای به روز دریافت کنند

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
تور کشتی کروز نوروز 99 اروپا 0 تومان 0 تومان 9 ۰۳ بهمن 9 روزه

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء 0 تومان
جمع کل 0 تومان

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید

شاید بپسندید