تور کروز شمال اروپا بصورت هفتگی

تاریخ خروج

هر شنبه

مدت زمان

8 روزه

بازدید

789

حداکثر ظرفیت

9

تور هفتگی شمال اروپا با کشتی کروز

بازدید از شهرهای کیل آلمان، کپنهاگ دانمارک، هلیسلت، فلام و استاوینگر نروژ 

Kiel/Lubeck

Kiel/Lubeck پیوندی قوی با آب

با ورود به کروز در مسیر شمال اروپا، می توانید ازKiel ، مرکز شهری در سواحل دریای بالتیک بازدید کنید. کیل در سال 1871 به بندر نظامی امپریالست آلمان تبدیل شد و زمانی که کانال آن برای اتصال دریای بالتیک و دریای شمال در سال 1895 افتتاح شد، درشهر شروع به ساخت بزرگترین راه آبی ساخت بشر در جهان کردند.

کیل محلی ایده آل برای تعطیلات آرام با کروز  MSC در آلمان است: ساده و آرام، حتی در طول مسابقه بین المللی قایقرانی بین المللی Woche  ، رویدادی که علاقمندان آن را از دست نمی دهند. چندین موزه شهر را می توان در یک صبح بازدید کرد، با این حال، اگر می خواهید با Kiel آشنا شوید، نمی توانید آبراه های آن که شهر را احاطه کرده اند را نادیده بگیرید،: می توانید پیاده یا در امتداد کروز کیلر فورد و در امتداد کانال از آنها دیدن کنید.

با گردشی مفصل در امتداد اسکله فرصتی برایتان پیش می آید که در این لنگرگاه انواع مختلفی از کشتی ها که در میان آتها حتی قایق های مدرسه قایقرانی وجود دارند را ببینید و در 6 کیلومتری جنوب غربی از مرکز و در Molfsee ،جایی که موزه آزاد هوایی شلسویگ-هولشتاین است یهترین منظره ای که می توان از کیل دید را  می توان یافت.

این موزه روباز ،دهکده ای مینیاتوری از ساختمانهای سنتی دهه هفتاد میلادی را به نمایش گذاشته است:خانه های مستعمراتی که هنوز هم همان مبلمان قدیمی و تختخوابهای کهنه ای که برای خوابیدن کل اعضای خانواده در کنار هم در زمستان های سرد و یخبندان استفاده می شدند را در خود دارتد.

در سفر خود به کیل و با کروز MSC ، توری به Lubecca، یکی از چندین شهر در سواحل شمالی اروپا  که شکوه قرون وسطایی خود را حفظ کرده است ،خواهید داشت. که  برای بیش از دو قرن یکی از ثروتمندترین و قدرتمند ترین شهرهای اروپایی بوده است. توانمندی اقتصادی آن به بهترین شکل در معماری آن دیده می شود: از قدیمی ترین Rathaus در آلمان گرفته تا کلیساهایی با بلندترین برج های ناقوس و عمارت های  تجار.

جاهایی که در Kiel باید از آن بازدید کرد

1- تور قلعه ها،دریاچه ها و رزها Kiel/Lubeck

کد سفر: KIE22T

مدت زمان سفر : 5/6 ساعت

سطح دشواری: متوسط 2

از بندر زیبا و حومه زیبای  Schleswig-Holstein عبور می کنید تا به Ploen و قلعه تاریخی  آن که بر روی تپه ای قرار دارد برسید و از آنجا دریاچه ای وسیع را خواهید دید که به زیبایی می درخشد.و برای رسیدن به Malente، سوار قایق شده و از پنج دریاچه بهم متصل عبور خواهید کرد. آبراهه های این منطقه به دلیل ترکیبی از آب های شفاف ، روستاهای قرون وسطایی در خط ساحلی و جنگل های متراکم بزرگ ، یک مقصد توریستی محبوب هستند. تور را به Eutin، شهر رزها  ادامه خواهیم داد، که در آن می توانید باغ های قلعه Eutin را پیاده و با لیدر ببینید و در خیابان های باریک اطراف بازار فرصتی برای قدم زدن خواهید داشت و به کیل باز خواهید گشت.

لطفا توجه داشته باشید: این تور تنها پذیرای کسانی است که در کیل سوار و یا پیاده نمی شوند. باتوجه به اینکه دراین تور پیاده روی طولانی روی سطوح سنگ فرش شده  (تقریبا 2.5 کیلومتر) در برنامه است  و برای ورود به قایق ، باید از یک گذرگاه باریک عبور کنید ، برای مسافرانی  با مشکلات حرکتی و یا کسانی که از صندلی چرخدار استفاده  می کنند،مناسب نیست.

2- تور Kiel/Lubeck

کد سفر:  KIE25T

مدت زمان سفر : 5/6 ساعت

سطح دشواری: متوسط 2

1.5 ساعت از مسیری خوش منظره و از حومه شهر زیبای آلمان عبور کرده و  به شهر بازرگانان لوبک می رسید.و گشتی در این  شهر قدیمی جذاب که در  یونسکو ثبت  شده است می زنید. کوچه های زیبا و محوطه های قرن نوزدهم که متعلق به زمانیست  که اتحادیه بازرگانان و یک مرکز تجارت پررونق بود، دروازه معروف جهانی Holsten ،هفت مناره از پنج کلیسای شهر،بیمارستان روح القدس که به سال 1280 میلادی بر می گردد و کلیسای سنت ماریا که به بزرگترین سازمان مکانیکی در جهان تبدیل شده است، را خواهید دید. قبل از خروج از لوبک و بازگشت به کیل، یک ناهار سبک و ساده آلمانی را نوش جان خواهید کرد.

این تور تنها پذیرای  کسانی است که در کیل سوار و یا پیاده نمی شوند.: باتوجه به اینکه دراین تور پیاده روی طولانی روی سطوح سنگ فرش شده  در برنامه است ، برای مسافرانی  با مشکلات حرکتی و یا کسانی که از صندلی چرخدار استفاده  می کنند،مناسب نیست.

[تعداد: 39   میانگین: 5/5]
Categories: جهانگردی

کپنهاگ دانمارک ، تبلور رنگها در اسکاندیناوی

کپنهاگ دانمارک  یک شهر هیجان انگیز و به روز بواسطه  تقسیم شدن شهر توسط دریاچه ها و احاطه شدن توسط دریا و جو پرانرژی سواحل، به یکی از محبوب ترین و به روز ترین پایتخت های شمال اروپا تبدیل شده است.

در طول سفر خود و با توری که به مرکز شهر کپنهاگ خواهید داشت از زیبایی های آن لذت خواهید برد. در مرکز شهر مسیرهای مخصوص پیاده روی و دوچرخه سواری و کافه ها و موزه هایی برای بازدید و گشت وجود دارد. هسته تاریخی این شهر Slotsholmen است، که در اصل قلعه ای متعلق به قرن دوازدهم است و اکنون در کنار مجتمع بزرگ Christiansborg قرار دارد.

از Slotsholmen Kanal بسمت شمال یک موزه‌ی فضای باز مملو از آثار قرون وسطایی  Indre By وجود دارد که بخشی از موزه‌ی ملی دانمارک است و در جنوب جزیره Christianshavn با معماری خاص خود قرار دارد.

در شمال شرقی Indre By  محله های سلطنتی Kongens Have و Frederiksstaden  و در غرب، Rådhuspladsen با باغ های تیوولی به ایستگاه مرکزی گسترده شده است. Vesterbrogade بدور ازهر شلوغی و جنب و جوشی ، معروف ترین جاذبه کپنهاگ و Tivoli، تقریحگاهی متشکل  از باغ های خوش منظره، کنسرت های فضای باز و محل برگزاری سیرک ها و نمایشگاههای مختلف  است.

در تورهای کروز MSC فرصتی برای بازدید از  قلعه Helsingør’s Kronborg  نیز خواهید داشت. این قلعه متعلق به قرن شانزدهم بوسیله فردریک دوم بنا شده‌است. این بنا به سبک رنسانس هلندی ساخته شده‌است و به دلیل اینکه در وسط آب‌های دریا می‌باشد و با توجه به ظاهر منحصر به فردی که دارد هم‌اکنون به صورت موزه دریایی مورد استفاده عموم قرار گرفته‌است.

لازم است ذکر شود که نمایشنامه هاملت اثر جاودانه ویلیام شکسپیر بارها در این قلعه به اجرا درآمده است. کرانبورگ یکی از مهم‌ترین دژهای شمال اروپا به‌شمار می‌رود و در لیست میراث جهانی قرار دارد.در زیر قلعه پناهگاههایی غار مانند برای حفاظت از سربازان در زمان جنگ نیز وجود دارد.

جاهایی که در Copenhagenباید از آن بازدید کرد

 

کپنهاگ دانمارک -کارخ روزنبرگ

1- تور گشت شهری

کد سفر: COP01D

مدت زمان سفر : 4 ساعت

سطح دشواری: آسان 1

برای گذراندن چند ساعت گشت در سرتاسر کپنهاگ دانمارک از بندر خارج می شوید و مکان های کلیدی را در مسیر خود خواهید دید.توقفی در Little Mermaid برای عکاسی از چشم اندارهای کپنهاگ خواهد بود و در ادامه ،در کنار کانال  به  منطقه پر از رنگ  Nyhavn و بسیاری از کافه ها و رستوران های شیک آنجا می روید.

سوار اتوبوس شده وبه قصر پر زرق و برق Amalienborg و اقامتگاه زمستانی سلطنتی دانمارک خواهید رفت. زمانی  برای سپری کردن در  باغهای Tivoli ، پارک تفریحی معروف کپنهاگ و همچنین باردید مختصری از کاخ کریستینسبورگ، مجلس پارلمان دانمارک در اختیارتان خواهد بود.

لطفا توجه داشته باشید:مسافرانی که از صندلی چرخدار استفاده می کنند باید از  یک همراه برای کمک گرفتن استفاده کنند چرا که اتوبوسها بالابر و یا آسانسور ندارند. ویلچیرها باید قابلیت جمع شدن و تا شدن را داشته باشند. این مسافران در صورت تمایل به استفاده ازاین تور باید بموقع  با پذیرش گشتهای توریستی ساحل، تماس بگیرند تا هماهنگی های لازم انجام شود.

2- تور دهکده Dragør و چشم اندازهای کپنهاگ دانمارک

کد سفر: COP02D

مدت زمان سفر : 4 ساعت

سطح دشواری: متوسط 2

در این تور گشت و گذار لذت بخشی در  کپنهاگ و در همسایگی آن  Dragør ، با  بازدید از جاذبه های اصلی کپنهاگ دانمارک آغاز می شود، و اولین توقف در چشم اندازهای بینظیر Little Mermaid خواهد بود. از دیگر  مکان های دیدنی،  ساختمان مبادلات ارزی  و ناحیه پر جنب و جوش Nyhavn در سمت کانال هستند.

پس از ترک شهر، اتوبوسی  شما را در 30 دقیقه به Dragør، می رساند  و  پل ارتباطی دانمارک و سوئد را خواهید دید. بخاطر بسیاری از ساختمان های تاریخی حفظ شده، بخش قدیمی شهر Dragør از کوچه های باریک و پرپیچ و خم، خیابان های سنگ فرش  و خانه های سنتی رنگارنگ سنتی دانمارکی تشکیل شده است.در این سفر حتما یک نوشیدنی و شیرینی دانمارکی خوشمزه هم نوش جان کنید.

لطفا توجه داشته باشید: بدلیل اینکه این  تور شامل دوره های طولانی پیاده روی  در زمین های ناهموار است برای مسافرانی  با مشکلات حرکتی و یا کسانی که از صندلی چرخدار استفاده  می کنند،مناسب نیست.

برای اطلاع از تورهای کشتی کروز به شمال اروپا به این لینک مراجعه کنید.

 

[تعداد: 39   میانگین: 5/5]

Flaam بهشتی در نروژ

Flaam فلام  نروژ

نمایش افسانه هابرای رسیدن به Flaam ، کشتی کروز MSC در Sognefjord، یکی از طولانی ترین  آبدره های نروژ حرکت خواهد کرد.

با طول بیش از 204 کیلومتر و 1،308 متر عمق،  یک آبدره رکورد شکن است که در آن کشتی به سمت جنوب می رود تا به انتهای جنوبی Aurlandsfjord برسد. و در این نقطه به  Flåm ،در میان کوه های متراکم  جنگلی خواهید رسید.

در این قسمت از نروژ پیوندی از حمل و نقل مدرن ریلی را با چشم اندازی از طبیعت خواهید دید. مناظر منحصر به فرد و تحسین برانگیز  سفر شما را فراموش نشدنی خواهند کرد.

طبیعت با زیبایی وحشی خود با سنگهایی که توسط رودخانه ها شکل گرفته اند ، چاله ها و رگه ها و آبشارها، خود نمایی میکند ،ارتفاعاتی که باعث سرگیجه میشوند،گله گاوهایی که از مراتع بالا می روند و پنیرهای ناب محلی که تولید میشوند.

آبشارهای پرابهت  Kjosfossen توریستهای زیادی را برای عکاسی به این منطقه میکشاند و توربین هایی را که انرژی الکتریکی برای خط راه آهن تولید می کنند  به حرکت در می آورد. تفریحاتی مثل قایقهای لاستیکی و یا کایاک ها را  در آب های اطراف بندر کوچک از دست ندهید.

فرصت دیدن انواع حیوانات و گیاهان را در این ساحل خواهید داشت. از نقاط محافظت شده Aurlandfjord و Nærieyfjord بازدید خواهید کرد.

جاهایی که در Flaam باید از آن بازدید کرد

flaam نروژflaam نروژتور آبشارهای شگفت انگیز و غار سفید

1- تور آبشارهای شگفت انگیز و غار سفید

کد سفر: FLA03

مدت زمان سفر : 5/3 ساعت

سطح دشواری: متوسط 2

پس از خروج از اسکله، تور شما را با گذر از  یک تونل به روستای Gudvangen در Flaam و از آن جا  به دره Nærøy و به آبشارهای زیبای Tvindefossen که منطقه ای عالی برای عکاسیست می برد “. Tvinde ” از یک واژه قدیمی نروژی به معنای “دوگانه” می آید؛ که در واقع دو آبشار است که به روی هم می ریزند.

با گذراز  تونل های بیشتری به سمت غار سفید Gudvangen حرکت می کنیم که در آن از غارهای عمیق و آبهای زیرزمینی بازدید خواهیم داشت  و در آخر با قهوه ای در یکی از غارها  تور خود را به پایان خواهیم رساند.

لطفا توجه داشته باشید: این تور مناسب مسافرانی که  که از مکانهای شلوغ و سربسته هراس دارند یا مشکلات حرکتی دارند مناسب نیست چرا که  پیاده روی های طولانی در زمین های ناهموار خواهیم داشت.

این تور ممکن است در طول روز چندین خروجی داشته باشد. لطفا، برای اطلاعات  دقیق تر در مورد زمان دقیق خروج، با دفتر گردشگری ساحل هماهمگ کتید.

2- تور  stalheim زیبا و دهکده های undredal

کد سفر: FLA01

مدت زمان سفر : 3 ساعت

سطح دشواری: آسان 1

شروع از اسکله  ای در Flaam  نروژ خواهد بود و از مسیری  با مناظر خیره کننده خواهید گذشت و  به روستای Gudwangen خواهید رسید و از طریق یک دره باریک به stalheim ، یکی از دیدنی ترین مناظر نروژ، می رسید.

پس از استراحتی کوتاه ،اتوبوس شما از جاده های پرپیچ و خم Stalheims-kleivi عبور کرده و به دهکده زیبای undredal می رسد . دوربین خود را برای عکاسی از  مناظر هیجان انگیز و نواحی زیبا و فوق العاده سبز مسیر  در راه بازگشت به Flaam و کشتی خود همراه داشته باشید.

لطفا توجه داشته باشید: در این تور مسیری از تونل های طولانی است ، بنابراین مناسب برای مسافرانی  که فوبیای مکانهای تنگ و سربسته دارند مناسب نیست،جاده Stalheim بسیار شیب دار  است.

مسافرانی که از صندلی چرخدار استفاده می کنند باید از یک همراه برای کمک گرفتن استفاده کنند چرا که اتوبوسها بالابر و یا آسانسور ندارند. ویلچیرها باید قابلیت جمع شدن و تا شدن را داشته باشند.

این مسافران در صورت تمایل به استفاده ازاین تور باید بموقع  با پذیرش گشتهای توریستی ساحل، تماس بگیرند تا هماهنگی های لازم انجام شود.

این تور ممکن است در طول روز چندین خروجی داشته باشد. لطفا، برای اطلاعات  دقیق تر در مورد زمان دقیق خروج، با دفتر گردشگری ساحل هماهنگ کتید.

[تعداد: 39   میانگین: 5/5]

استاونگر شهری جذاب در نروژ

استاونگر نروژ  Stavanger/Lisefijord

شهری رو به دریا استاونگر شهری  جذاب و  با مردمی خونگرم برنامه های متعددی به مسافران کروز ارائه می دهد که با بازدید ازخود  شهر  با  مرکز پر از مغازه ها، خیابان های باریک وتپه های مرتفع و کلیسای جامع آغاز می شود. باید در اطراف قسمت قدیمی شهر درست روبروی دریا در جایی که کشتیتان لنگر انداخته قدمی بزنید.

در استاوینگر می توانید  از موزه های مختلفی همچون موزه نفت، موزه کنسرو سازی، موزه هنر روگلاند و یا موزه کودکان بازدید کنید.  اگر گشتی در اطراف استاوینگر بزنید 23 طرح آهنی اثر مجسمه سازمعروف، آنتونی گروملی،را خواهید دید که طرحی بنام ستون شکسته را شکل داده اند.

در Hafrsfjord ، سه شمشیر سنگی، یک بنای تاریخی  مربوط به نبرد  وایکینگ ها متعلق به  872 سال قبل از میلاد مسیح قرار دارد که  به رهبری پادشاه هارولد I ساخته شد و یکی از جاذبه های دیدنیست. در همان نزدیکی ها، مرکز علوم Jærmuseet، که  در سال 2009 “بهترین موزه در نروژ”  انتخاب شده است وجود  دارد. با وجود این ، منطقه استاوینگر به فلات ها و آبدره هایش شناخته شده است.

دیواری از رشته کوهها در امتدادی 42 کیلومتری در ساحل، مسیری باریک برای عبور ایجاد کرده اند که یکی از دیدنیهای جذاب  این منطقه است و خاطره ای فراموش نشدنی برایتان خواهد ساخت. با پیاده روی حدود یک و نیم ساعته به منطقه فوق العاده زیبای  Preikestolen خواهید رسید که 600 متر بالاتر از سطح آبدره و یکی از مناظر بی نظیر طبیعت است.

یکی دیگر از جاذبه های توریستی، Kjerag است که قله آن  1100 متر بالاتر از سطح دریا و چیره بر Lysefjord است و از سمت شمالی رو به دریاست.

با اینکه این تور تمام یک روز را بخود اختصاص خواهد داد اما یکی از بهترینهای تور کروز است که ارزش  دیدن را دارد.

جاهایی که در Stavanger باید از آن  دیدن کرد

استاونگر نروژاستاونگر نروژاستاونگر نروژ

1- تور گشت شهری استاوینگر

کد سفر: STA01

مدت زمان سفر : 5/2 ساعت

سطح دشواری: متوسط 2

چند ساعتی در استاونگر ، چهارمین شهر بزرگ نروژ در ساحل جنوب غربی کشور خواهید بود. در این تور شما از  کلیسای استاوانگر قرن 12 ام با سبکی رومی ، بازار و بخش مدرن شهر دیدن خواهید کرد.از مزرعه عصر آهنی ، مجتمعی جذاب که چگونگی زندگی در نروژ حدودا 1500 سال قبل را نشان می دهد ، بازدید خواهید کرد.توقفی در بخش Ullandhaug برای دیدن مناظر زیبای آن منطقه خواهید داشت.

بعد از آن به مرکز شهر خواهید برگشت و پیاده گشتی در  شهر قدیمی به نام Gamle Stavanger که بهترین مجموعه از خانه های چوبی قدیمی در اروپا محسوب می شود خواهید زد.تور شما با بازگشت به کشتی به پایان می رسد.

لطفا توجه داشته باشید: این تور بدلیل  پیاده روی در خیابان های سنگفرش شده  برای مسافرانی که از صندلی چرخدار استفاده  می کنند مناسب نیست.

1- تور آشنایی با  استاونگر نروژ

کد سفر: STA05

مدت زمان سفر : 2 ساعت

سطح دشواری: آسان 1

گشت و گذاری کوتاه در جاذبه های برجسته استاونگر  و دیداری از کلیسای استاونگر نروژ خواهید داشت که در سال 1125 ساخته شده و تنها کلیسای جامع نروژ است که  تمام ویژگی های اصلی معماری آن حفظ شده است. در مقابل کلیسای جامع ،میدان بازار رنگارنگ قرار دارد.از جاده Eiganes با ویلاهای زیبا در امتداد جاده  وLedaal Manor اقامتگاه شاه عبور خواهید کرد.تور بسمت سواحل شنی Jæreb ادامه خواهد داشت و سپس از  شهر قدیمی با خانه های چوبی ویلایی اروپایی  متعلق به  قرون 16 و 17 میگذرید و به شهر باز می گردید.

لطفا  در شهر استاونگر نروژ توجه داشته باشید: مسافرانی که از صندلی چرخدار استفاده می کنند باید از  یک همراه برای کمک گرفتن استفاده کنند چرا که اتوبوسها بالابر و یا آسانسور ندارند. ویلچیرها باید قابلیت جمع شدن و تا شدن را داشته باشند. این مسافران در صورت تمایل به استفاده ازاین تور باید بموقع  با پذیرش گشتهای توریستی ساحل، تماس بگیرند تا هماهنگی های لازم انجام شود. این تور ممکن است در طول روز چندین خروجی داشته باشد. برای اطلاعات دقیق خروج در مورد زمان ، با دفتر گردشگری ساحل تماس بگیرید.

 

برای اطلاع از تورهای کروز شمال اروپا به این لینک مراجعه کنید.

[تعداد: 39   میانگین: 5/5]

هلیسیت Hellesylt

Comments(0)

هلیسیت Hellesylt معلق بین دریا و آسمان

با رسیدن به هلیسیت ،شهری  کوچک  و دنج در سواحل آبدره Geiranger ،تور در طبیعت و کوهها آغاز می شود.در طول سفر خود به نروژ فرصتهای زیادی برای لذت بردن از مناظر طبیعی آبدره ها و چشم اندازهای مختلف شهر از ارتفاعات خواهید داشت.در مسیر سراشیبی جاده عقاب (Ørnevegen)،دو منظره فوق العاده خواهید دید; Dalsnibba با ارتفاع 1500 متر و Flydalsjuvet با تراسهایی رو به  دره ی یخ  که قله های چشمگیری اطراف آن را گرفته است. در ادامه مسیر بسمت  Ørnesvingen، وآبدره  Geiranger به آبشارهای هفت خواهر (De syv søstrene)  می رسید که منظره ای سحرانگیز ایجاد کرده اند.

اگر میخواهید در مورد  زندگی در سواحل یک  آبدره  نروژی بیشتر بدانید ، باید مرکز Geiranger در فاصله  یک کیلومتری از مرکز شهر هلیسیت Hellesylt را ببینید.اگر دوست دارید که پیاده بگردید و استراحتی کوتاه هم داشته باشید پیشنهاد ما این است که از مسیر ساحل جنوبی آبدره  به سمت Homlong بروید و استراحتی در  رستورانهای آنجا بکنید که غذاهای خوشمزه و تازه ای هم سرو می کنند.

اما برای طعم واقعی غذاهای محلی در طول سفر خود ، نباید دیدار از مزارع کوهستانی که غذاهای خوشمزه محلی تهیه میکنند را از دست بدهید. برای مثال، مزرعه تابستانی هرالد از قرن 18 میلادی کار می کند و هنوز هم غذاهای خوشمزه ای را آماده می کند و تجربه ای دلپذیر به بازدید کنندگان علی الخصوص مسافران جوان ارائه می دهد.

همچنین می توانید یکی از عجیب ترین یخچال های طبیعی در اروپا را ببینید، یخچال Briksdal، پدیده معرف شمال اروپا، که اغلب به دلیل رفتار “غیرواقعی” خود در گسترش و فرسایش و بر خلاف سایر یخچال های طبیعی در این عرض جغرافیایی ، باعث سردرگمی کارشناسان می شود.

جاهایی که در Hellesylt-Geiranger باید از آنها بازدید کرد

هلیسیت Hellesyltهلیسیت Hellesyltهلیسیت Hellesylt

1- تور مزرعه تابستانی هرالد و مناظر بی نظیر

کد سفر: GER03

مدت زمان سفر : 5/3 ساعت

سطح دشواری: متوسط 2

از کشتی که بیرون بیایید  چشم اندازهای  خیره کننده نروژ را در این تور لذتبخش تماشا خواهید کرد، که در آغاز با اتوبوس مسیری هیجان انگیز را از 11 پیچ جاده عقاب که مو را به تن سیخ میکند بالا خواهید رفت.

توقفی در پیچ عقاب با منظره سحر آمیز آبشارهای 7 خواهر و آبدره پایین خواهید داشت.

با اتوبوس به مدت 1 ساعت از مسیری زیبا عبورکرده و به یکی از مزارع کوهستانی می رسید و در آنجا توقفی خواهید داشت و از محصولات محلی نروژی که در آنجا تهیه می شود می توانید استفاده کنید. تورتان با بازگشت به Geiranger پایان می یابد.

لطفا توجه داشته باشید: این تور در ماه مه در دسترس نیست. در اوایل ماه ژوئن و در ماه سپتامبر، حیوانات تحت پوشش و محافظت  قرار خواهند گرفت در این صورت برنامه تور به جای مزرعه کوهستانی به مزرعه ای در دره تغییر خواهد کرد. در این شرایط مدت زمان تور 3 ساعت خواهد بود.

لطفا سفر هلیسیت Hellesylt را در طول کروز خود نهایی کنید. این تور برای مسافرانی که از صندلی چرخدار استفاده می کنند مناسب نیست و ممکن است در طول اقامت در بندر ، چندین خروجی داشته باشد. برای اطلاعات در مورد زمان خروج، لطفا با دفتر گردشگری ساحل تماس بگیرید.

2- تور جاده های کوهستانی بسمت Dalsnibba

کد سفر: GER01

مدت زمان سفر : 3 ساعت

سطح دشواری: آسان 1

روستای Geiranger و دره  بخاطر زیبایی هایی که دارند یکی از محبوب ترین استراحتگاههای  تعطیلات در هلیسیت نروژ است.  در مسیر به سمت  کوه Dalsnibba  منتهی به دره Oplenske، در امتداد جاده های کوهستانی زیبا و از طریق زمین های کشاورزی روستایی برای رسیدن به Djupvatn خواهید گذشت.
سپس صعود خود را به بالای کوه Dalsnibba آغاز می کنید، که در ارتفاع 1،500 متر از سطح دریا، مناظر  دیدنی و جذاب اطراف آن را به نمایش می گذارد.آنحا بهترین مکان برای عکاسی از مناظر و یخچالها و ثبت خاطراتتان خواهد بود. توقفی کوتاه در Djupvatn خواهید داشت  که می توانید از فروشگاهای آن محل هدیه های کوچک هم خریداری کنید.

لطفا توجه داشته باشید: این تور در ماه مه در دسترس نیست. اگر جاده Dalsnibba به علت تعمیرات  مورد نیاز بسته شود، این سفر از طریق جاده عقاب انجام خواهد شد و توقفی  در قسمت مرتفع خواهید داشت. مسافرانی که از صندلی چرخدار استفاده می کنند باید از  یک همراه برای کمک گرفتن استفاده کنند چرا که اتوبوسها بالابر و یا آسانسور ندارند.

ویلچیرها باید قابلیت جمع شدن و تا شدن را داشته باشند. این مسافران در صورت تمایل به استفاده ازاین تور باید بموقع  با پذیرش گشتهای توریستی ساحل، تماس بگیرند تا هماهنگی های لازم انجام شود.تور منطقه  کوهستانی  Djupvatn، مناسب مسافرانی با صندلی چرخدار  نیست و ممکن است در طول اقامت در بندر ، چندین خروجی داشته باشد. برای اطلاعات در مورد زمان خروج، لطفا با دفتر گردشگری ساحل تماس بگیرید.

برای اطلاع از تورهای کشتی کروز شمال اروپا به این لینک مراجعه کنید.

[تعداد: 39   میانگین: 5/5]

تور شمال اروپا با کشتی مجلل MSC MERAVIGLIA

روزبندرساعت ورودخروج از بندر
1398/05/12کیل آلمان-ساعت 19
1398/05/13کپنهاگ دانمارک9 صبحساعت 18
1398/05/14حرکت روی آب--
1398/05/14هلیسلت نروژ7 صبحساعت 17
1398/05/15فلام نروژ8 صبحساعت 19
1398/05/16استاوینگر نروژ12 ظهرساعت 21
1398/05/18حرکت روی آب--
1398/05/19کیل آلمان7 صبحپایان سفر و ترانسفر به فرودگاه
نوع کابینهر نفر در کابین 2 نفره
INSIDE1290 یورو + نرخ بلیط
OCEAN VIEW1540 یورو + نرخ بلیط
BALCONY1840 یورو + نرخ بلیط

خدمات:

  • بلیط رفت و برگشت با پرواز مستقیم از تبریز
  • ۷شب اقامت در کشتی با خدمات کامل
  • بازدید از شهرهای کیل آلمان، کپنهاگ دانمارک، فلام، هلیسلت و استاوینگر نروژ

مدارک لازم :

  • اصل پاسپورت (با حداقل۶ ماه اعتبار از تاریخ سفر)
  • ۲ قطعه عکس رنگی جدید
  • ترجمه مدارک شامل:  شناسنامه خود و همسر از تمام صفحات، پروانه دائم پزشکی، پروانه مطب، کارت عضویت نظام پزشکی، پروانه تاسیس داروخانه و مسئول فنی، کپی پروانه بهره برداری یا پروانه کسب، روزنامه رسمی برای شرکتها با آگهی آخرین تصمیمات؛ کارت بازرگانی، حکم استخدامی یا بازنشستگی برای کارمندان با لیست ودفترچه بیمه و فیش حقوقی دو ماه آخر، سند ملکی
  • صورت حساب ۶ ماهه بانکی و تمکن مالی به زبان لاتین.

توضیحات:

پرداخت هزینه سفارت و ترجمه مدارک و عوارض خروج از کشور به عهده مسافرین محترم میباشد/ کنترل پاسپورت از لحاظ ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر میباشد/ جهت اطلاع از سایر پکیج های اروپایی به سایت شرکت مراجعه فرمائید

قیمتهای اعلامی ممکن است بر اساس تاریخ خرید شما از آنچه که در پکیج قید گردیده متفاوت باشد.جهت دریافت نرخهای بروز با دفتر حاصل فرمائید

[تعداد: 39   میانگین: 5/5]

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
تور کروز شمال اروپا بصورت هفتگی 0 تومان 0 تومان 9 هر شنبه 8 روزه

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء 0 تومان
جمع کل 0 تومان

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید

شاید بپسندید