تور اروپا با کشتی کروز هر هفته شنبه

تاریخ خروج

هر شنبه

مدت زمان

8 روزه

بازدید

590

حداکثر ظرفیت

9

بازدید از شهرهای

جنوا

ناپل

لیورنو ایتالیا 

مارسی فرانسه

و مایورکا

 ایبیزا اسپانیا

جنوا شهر بندری پر جنب و جوش است که سطحی ناهموار دارد و یکی از تورهای عالی  گردشگری کروز می باشد.در واقع “La Superba” که در اوج اقتدار خود به عنوان یک ابرقدرت مدیترانه  شناخته شده بود، اغواگری وجذبه بیشتری نسبت به سواحل دیگر دارد.

در طول سفر به جنوا، می توانید گشتی در شهر قدیمی زده و از  محل پرورش انبوه حیوانات درکوچه پس کوچه های خانه های قرون وسطایی گرفته تا کاخ های قرون ۱۶ و ۱۷ ام، ساخته خانواده های تجار ثروتمند – که اکنون تبدیل به موزه ها و گالری های هنری شده اند- و  کلیسای سان لورنزو(Cattedrale di San Lorenzo)،کاخ دوک (Palazzo Ducale) و کاخ های رنسانس از  Garibaldi دیدن کنید که گزیده ای از مجموعه هنری جنوا،  مبلمان و دکوراسیونی از بزرگترین روزهای گذشته شهر، دورانی که کشتی هایشان را به تمام گوشه و کنار دریای مدیترانه می فروختند را در خود جای داده است.

آکواریوم جنوا،غرور و جاذبه تفریحی شهر است که همچون   اقیانوسی عظیم  در اسکله، با ۷۰ مخزن قرار دارد که خانه موجودات دریایی از همه زیستگاه های اصلی جهان از جمله: بزرگترین بازسازی جهان از یک صخره مرجانی کارائیب است که دومین آکواریوم بزرگ و استاندارد، از لحاظ گنجایش در اروپاست و همیشه دارای اطلاعات پیشینه ای و دقیق از زیست محیط در ایتالیا و انگلیس است.

در ۳۵ کیلومتری جنوب جنوا، جاذبه فوق العاده و باور نکردنی ” Portofino ” ، در خلیج کوچک محافظت شده ای که با درختان سرو  و زیتون احاطه شده ،وجود دارد که سالها  ثروتمندان بلند پرواز و افراد مشهور  را مجذوب خود کرده و لنگرگاه قایق های تفریحی آنان  بوده است. و مکانی کوچک پر از فروشگاهها ،کافه ها و رستوران های متعدد است.

جاهایی که در جنوا باید از آنها دیدن کرد

بازدید از جاذبه های دیدنی شهر جنوا

۱-  تور مرکز تاریخی (کد سفر: GOA03T)

 مدت زمان سفر : ۴ ساعت

قیمت بزرگسالان:۵۷یورو     قیمت کودکان:۴۵یورو

سطح دشواری: متوسط ۲

یک سفر کوتاه با کشتی به کاخ کاریکامنتو (Piazza Caricamento) و یک پیاده روی دلپذیر در مرکز  شهر تاریخی  جنوا خواهید داشت. برای رسیدن به “Piazza de Ferrari”، قلب تجاری جنوا ،از خیابانهای جذاب و باریکی بنام (carruggi) خواهید گذشت و یشنهادمان “Palazzo Ducale” خواهد بود(فقط بازدید خارجی).بازدیدی از (Cisterne del Ducale) خواهید داشت و سپس با مناظر بیرونی کلیسای سان لورنزو(Cathedral of San Lorenzo) به مسیر ادامه خواهید داد. قبل از برگشت به بندر زمان آزادی برا گشت شخصی خواهید داشت.

لطفا توجه داشته باشید: این تور تنها پذیرای  کسانی است که در بندر جنوا سوار و یا پیاده نمی شوند. و برای مسافران با مشکلات حرکتی و یا کسانی که  از صندلی چرخدار استفاده می کنند ، مناسب نیست.در این تور، پیاده روی (تقریبا ۲٫۵ ساعته) وجود دارد و قایق مجهز به هیچ بالابر و یا آسانسوری نیست.

عطر ومزه چند فرهنگی

آیا آماده اید سفری به مارسی داشته باشید؟بهنگام سفر در جنوب فرانسه باید مد نظر داشته باشید  که مارسی یکی ازکلان شهرهای معروف و مشهور کشور فرانسه بعد از پاریس و لیون است.به محض پیاده شدن از کشتی کروز با دیدن کافه های بندر قدیمی و ماهی های تازه ای که در قایق ها و در اسکله بلژیکی فروخته می شوند با زندگی خیابانی شهر آشنا خواهید شد. سمت شمالی (Le Panier)،خصوصا بهنگام ظهر بخاطر نورگیری تراس ها و مناظر زیباتر ، بهتر خواهد بود.

بهترین منظره بندر قدیمی، از کاخ فارو (Palais du Pharo) در لبه فورت سنت نیکولاس(Fort St-Nicolas) است و برای زاویه بهتر ووسیعتر، دومین منظره بی نظیر شهر در بالای تپه لا-گارد(La Garde) از  نوتردام-د-لا-گارد(Notre-Dame-de-la-Garde) است.در  سمت شمالی بندر قدیمی،قدیمی ترین بخش مارسی، ” Le Panier” وجود دارد، جایی که تا آخرین جنگ، خیابان های کوچک، معرف و شناسه مدیترانه بودند و خانه های قدیمی متعلق به هر دوره از Côte هستند.

می توانید از بسیاری از تورهای کروز msc، از بندر قدیمی لذت ببرید.در ۳۰ کیلومتری جنوب که متعلق به کلان شهر مارسی نیست،Aix-en-Provence، یک شهر برتر Provence  مرکزی قرار دارد.  Aix ،شهر بسیار  جذاب ، باشکوه و زیبایی است که همزمان بصورت شهری سنتی هم دیده می شود.

Avignon ،مرکز کلیسای کاتولیک، در اوایل قرون وسطی و مرکز هنری بزرگ برای قرنها،  یکی دیگر از سفرهای غیرقابل اجتناب است.دیوارهای قرون وسطایی کوتاه ،که در مقابل خمیدگی نود درجه ای رودخانه Rhône جای گرفته ،گرداگرد مرکز تاریخی Avignon را محاصره کرده است. دروازه ها و برج های آنها بازسازی شده اند، سدها به طور چشمگیری  هسته تاریخی را از انحطاط شهر مدرن نجات داده اند.

جاهایی که در    MARSEILLE باید از آن بازدید کرد

بازدید از جاذبه های دیدنی شهر

۱-   تور اکس- ان- پرووانس (Aix-en-Provence – کد سفر: (MRS02

 مدت زمان سفر: ۴ ساعت

قیمت بزرگسالان:۶۰ یورو    قیمت کودکان:۴۵یورو

سطح دشواری: متوسط ۲

بندر مارسی را با رانندگی بمدت  ۴۰ دقیقه به سمت  شهر دوست داشتنی اکس-ان-پرووانس(Aix-en-Provence)  ترک خواهیم کرد. این تور با بازدید از  باغها و کلیسای جامع سنت  معروف، متعلق به قرن ۱۲  آغاز می شود.

کلیسای جامع در معبد رومی که ساخت ان در قرن های ۱۱ و ۱۲  به طول انجامیده، ساخته شده است و ورودی آن بشکل زیبایی به سبک گوتیک  و با درهای حکاکی شده ظریف مزین شده است و از سمت شمالی در کنار برج ناتمامی قرار دارد.قبل از رسیدن ، با پیاده روی یک و نیم ساعته از مرکز تاریخی شهر به مازارینو چهارم(Mazarino Quarter)  ، خواهید رسید

یک منطقه مسکونی که توسط برادر مازارین کاردینال در نیمه آخر قرن هجدهم برای اهالی اکس-ان-پرووانس ساخته شده است.زمان آزادی برای خرید هم خواهید داشت.

لطفا توجه داشته باشید: این تور مسافتهای  طولانی پیاده روی در  سطوح ناهموار دارد و برای مسافرانی که  از صندلی چرخدار استفاده می کنند، نامناسب است. از کسانی که محدودیت های  حرکتی دارند درخواست می شود تا قبل از شرکت در این تور، میزان استقامت و توانایی شخصی خود را ارزیابی کنند. همچنین درخواست میشود برای   بازدید از مکانهای مذهبی از لباس های مناسب استفاده شود.

در کل سال از آب و هوای معتدل لذت ببرید.

پالما یک مکان پر جنب و جوش و پر از زندگیست. تورهای  گردشگری ساحلی  MSC Cruises، می تواند یک گزینه هوشمندانه برای لذت بردن از پالما باشد. اگر در مرکز شهر باشید  پیدا کردن مسیر خود در اطراف پالما نسبتا ساده است. یکی از برجسته ترین مکانها برای بازدید در پالما و در سفرهای  کروز ، Catedral است که در ساحل دریای مدیترانه و پشت قدیمی ترین قسمت از شهر، در کوچه ها و راه باریکه ها  قرار دارد.

Catedralدر پالما که ساخت آن ۵۰۰ سال بطول انجامیده ،بنایی مجلل و در عین حال تعجب برانگیز است و  طراحی داخلی آن اثری مدرنیستی از  آنتونی گوودی(Antoni Gaudí) است. کلیسای اصلی پس از بازپسگیری شهر توسط مسیحیان ساخته شد و محل آن، طی وفای بعهد جوئم اول (I  Jaume)، به مسجد بزرگ تبدیل شد.

در مقابل ورودی کلیسای جامع ،پالائو د المودینا (Palau de l’Almudaina)قرار دارد، که در اصل ،قصرفرمانداران و بعدها پادشاهان Mallorcan بود.طراحی داخلی به  تدریج بازسازی شده ،اما اتاق ها و سالن ها نسبتا ساده رها شده اند و ویژگی برجسته دکوراسیون، پرده های فنلاندی طرحدارآن است.

با یک سفر MSC، می توانید یک قایق از  بندر کوچک Sant Elm به جزیره Sa Dragonera بگیرید، یک قطعه غیر ساکن صخره ای  با ۴ کیلومتر طول و ۷۰۰ متر عرض، با یک گودال از صخره های دریایی در ساحل شمال غربی.

جاهایی که در PALMA DE MALLORCAباید از آن بازدید کرد

بازدید از جاذبه های دیدنی شهر

ـ تور گشت شهری (کد سفر: PMI01)

مدت زمان سفر : ۴ ساعت

قیمت بزرگسالان:۶۰ یورو    قیمت کودکان:۴۱یورو

سطح دشواری: متوسط ۲

تور گشت و گذار در پالما با فرصت عکاسی در قلعه Bellver، دژ تاریخی گوتیک.زمان آزادی برای گشت  در Barrio Gótico، با بازدید از کلیسای جامع گوتیک که بر پایه مسجدی باستانی در سال ۱۲۳۰ ساخته شد ،خواهید داشت. سنت های اسپانیایی در “Plaza de Toros” زنده نگهداشته می شوند، هنوز مراسم گاوبازی برپا می شود، همچنین یکی دیگر از سنتهای Majorcan یعنی پرورش مروارید،   در کارخانه مروارید سازی در کنار آن انجام می شود.مرواریدهای Majorcan از قرن نوزدهم در جزیره پرورش داده می شوند و به داشتن بهترین کیفیت در دنیا معروف هستند و فقط متخصصان حرفه ای می توانند آنها را از مروارید اصل تشخیص دهند.

لطفا توجه داشته باشید: در صورت تعطیلی کلیسای جامع در تعطیلات عمومی و یا درمراسمات  خاص ، بازدید فقط از بیرون  خواهد بود. لباس مناسب برای بازدید مکانهای مذهبی توصیه می شود. این تور برای مسافرانی که از صندلی چرخدار استفاده میکنند و یا مشکلات حرکتی دارند مناسب نیست. چرا که در داخل قلعه چندین پله و حدود  ۱۰۰ پله در مسیر رسیدن به کلیسا از سمت پارکینگ اتوبوسها وجود دارد .

مرکز تفریحهای شبانه اسپانیا

در سفر کروز مدیترانه به اسپانیا ، ایبیزا جزیره ای  زیبا و بی نظیر است که تعداد زیادی ساحل  و جنگل های  انبوهی از کاج دارد.

ایبیزا مدتها توجه ثروتمندان بوهمیایی و کسانی که خواهان تجربه لذت و خوشی بودند  را به خود  جلب کرده بود، این روزها نیز بخاطر مراکز تفریحی مختلف مسافران زیادی را از تمام دنیا بخود جذب میکند.

در طول سفر MSC خود به ایبیزا، باید از Ciutat d’Eivissa  ،یکی از جاذبه های جزیره دیدن کنید. دیوارهای قرون وسطایی کلوسال (Colossal)  ،خیابان های  سنگفرش میدان قدیمی شهر، “Dalt Vila “، ثبت شده در یونسکو  را محاصره کرده اند . دیوارها در راس طاق ورودی ،در سر در با ابهت de ses Taules بهم میرسند .درست در بیرون، Plaça de Vila با شکوه قرار دارد که پر از رستوران ها و کافه های مختلف برای سرو غذا و نوشیدنی است.خالی از لطف نخواهد بود که تا کلیسای جامع پیاده بروید و از مناظر زیبای بندر نهایت لذت را ببرید.

با تور کروز می توانید به Formentera، یکی از کوچکترین ۴ جزیره اصلی Balearic بروید که فقط ۱۱ مایل از جنوب ایبیزا فاصله دارد.در شمال غربی Es Pujols، سواحل شنی فوق العاده زیبای Platja de Ses Illetes قرار دارد و با گذر از یک تونل باریک ، به جزیره خالی از سکنه Espalmador با سواحل بزرگ می رسید.یکی دیگر از جاهایی که ارزش دیدن را دارد ، Platja de Migjorn است ،خلیج کوچکی با ۵ کیلومتر ساحل شنی و آبهای زلال و شفاف که سواحل جنوبی  Formentera را فرا گرفته است.

جاهایی که در IBIZA  باید از آن بازدید کرد

بازدید از جاذبه های دیدنی شهر

ـ تور جزیره (ISLAND TOUR) – کد سفر: IBI01

مدت زمان سفر : ۴ ساعت

قیمت بزرگسالان: ۵۲یورو     قیمت کودکان:  ۴۱یورو

سطح دشواری: آسان ۱

بندر را با اتوبوس به سمت Las Salinas (سرزمین نمکی) که در اصل دریاچه وسیعی بوده و امروزه پر از دریاچه ها و تالاب های کوچک است ،ترک میکنید. این نقطه از اهمیت تاریخی بسیار مهمی  برای رومیان  که اهمیت نمک را به عنوان یک کالای  تجاری درک می کنند،برخوردار است .در ادامه تور ،به دهکده کوهستانی  San José ،خواهید رسید و از کلیسای قرن ۱۸ ام (بازدید فقط از بیرون )دیدن می کنید.سپس در San Antonio ،دهکده ماهیگیری قدیمی و مقصد محبوب توریستها توقفی خواهید داشت.و قبل از رسیدن به ایبیزا از مناظر زیبا و آبنمای دهکده لذت خواهید برد.بعد از آن از میراث جهانی   یونسکو و جاذبه شهر قدیمی ایبیزا، D’Alt Vila ،دیدن خواهید کرد و قبل از برگشت به بندر ، گشتی در خیابانهای باریک با خانه های سفید خواهید زد.

 

لطفا توجه داشته باشید: این تور برای مسافرانی که از صندلی چرخدار  استفاده می کنند مناسب نیست.

ناپل یک بندر وسیع از دریای مدیترانه  است با مرکزی که پر است از جاذبه های دیدنی که می بایست در گشتهای شهری کشتی کروز MSC  کشف گردد.

بدون بازدید از نواحی مابین  PIAZZA GARIBALDI  و VIA TOLEDO  نمی توان گفت که ناپل را دیده ایم این نواحی دقیقا بیانگر ناپولی های قدیم رومی است که همانند سایر شهرهای ایتالیا تقریبا غیر قابل کشف باقی مانده است.

 قسمت قدیمی ناپل – CENTRO STORICO – از دو خیابان به نامهای  VIA DEI TRIBUNALI و VIA SANBIAGIO DEI LIBRAI  تشکیل شده است که دومی با نام SPACCANAPOLI نیز مشهور است که در واقع شهر رابه دو قسمت تقسیم کرده و همچنان محل دسترسی به جاده های رم قدیمی میباشد. این قسمت شلوغ ترین وپر جنب وجوش ترین قسمت ناپل است .

 یک قصبه ی رو باز که با تمام توان خود کمبود معنویات را برسر بشریت فریاد میزند. اما این قسمت از شهر که تقریبا یک چهارم کل شهر می باشد جذابترین بخش شهر است که دیدن آن به تمام مسافرینی که با کشتی کروز به ناپل میروند توصیه میشود.

DUOMO  یک ساختمان به سبک گوتیک مربوط به  اوایل قرن سیزدهم می باشد ، هرچند که نمایی از سبک نئو گوتیک اواخر قرن نوزدهم را داراست مربوط به حامی مقدس شهر SAN GENNARO  میباشد.

MSC CRUISE  گشت های به پمپئی نیز دارد یکی از مهمترین مراکز تجاری  رم باستان، محلی برای مهاجران پولدار و همین طور رومیان ثروتمند، شهری که شراب وماهی صادر میکرد که در سال ۷۹ میلادی با انفجار کوه VESUVIUS زیر تلی از خاکسترو گدازه های آتشفشانی خشک شد واز حرکت ایستاد.

گشت ها همینطور می توانند به جزیره کاپری ) CAPRI) مکان افسانه ها، خانه سیرن های  افسانه ای SIRENS) ( و زمین بازی بسیار پرطرفدار غول پیکر صورت پذیرد- آنچه در حال حاضر آن را به یک موقعیت پر سود تبدیل کرده است تبدیل شدن آن به عنوان مقصد بازدید برای مسافران داخلی و خارجی است .

قطعا ارزش دیدنش رو دارد اما این روزها پیدا کردن منشا جاه وجلال بسیار سخت می باشد.

بازدید از جاذبه های دیدنی شهر

تور POMPEII – کد سفر: NAP01

مدت زمان متوسط : ۴ ساعت

قیمت بزرگسالان: ۷۲یورو   قیمت کودکان: ۵۲یورو

سطح دشواری : متوسط ۲

تور باستان شناسی شما با حرکت  به سوی پومپئی، یک شهر پرانرژی که به طور کامل توسط گدازه، آوار و خاکستر در طی فوران فاجعه بار ووزویوی درسال ۷۹ بعد از میلاد زیرخاک مدفون شده، آغاز می شود. این شهر تقریبا ۱۷۰۰ سال بطور کامل زیر چندین تن گدازه و خاکسترآتشفشانی مدفون و محافظت شده است. ولی در اواسط قرن هیجدهم بطور تصادفی کشف ومورد حفاری قرار گرفت. بسیاری از آثار هنری  به ویژه آیتم های  روزمره ی زندگی مانند نان و عسل کشف شد که  بازدید کننده را محو طرز زندگی   رومیان باستانی می کند. تور پیاده روی شگفت انگیزهمراه با راهنما ، تاریخچه این سایت باستان شناسی شگفت انگیز و بسیار بزرگ را ارائه می دهد. یک توقف در یک کارخانه مرجانی محلی در سفر بازگشت به کشتی نیز انجام خواهد شد.

لطفا توجه داشته باشیدکه تور دارای مسیرهای پیاده روی نسبتا طولانی مدت برروی  تخته سنگهای ناهموار در خیابانهای پومئی میباشد و برای مسافرینی که دارای محدودیت حرکتی هستند ویا از صندلی چرخدار هستندتوصیه نمیشود..

)NAP 02 :ـ مراکز تاریخی ناپل(گشت شهری- کد سفر

مدت زمان متوسط : ۴ ساعت

قیمت بزرگسالان: ۵۲ یورو   قیمت کودکان: ۳۷ یورو

سطح دشواری : متوسط ۲

با خروج از بندر بسوی ناحیه معروف POSILLIPO  که برروی یک تپه قرار دارد با گذر از خیابانهای جذاب و مهم ناپل با ماشین به آنجا میرسیم. گشت با بازدید از گالری معروف PRINCIPE UMBERTO 1 ، سالن تاتر SAN CARLO (ازبیرون) و PIAZZA PLEBISCITO ادامه می یابد. بعد بازدیدی از کلیسای SAN LORENZO که در مرکز تاریخی شهر باستانی GRECO-ROMAN قرار دارد خواهیم داشت. قبل از بازگشت به بندر میتوانید با پیاده روی از خیابان VIA SAN GREGORIO ARMENO از خلق صحنه هایی که هنرمندان بیشماری آنها راایجاد میکنند لذت ببریم.

لطفا توجه داشته باشید به این دلیل که این تور شامل مسیرهای طولانی پیاده روی، پله و مسیرهای  باریک و تونل مانند می باشد، این گشت مناسب مسافرانی که دارای اختلال حرکتی و کسانیکه از صندلی چرخدار استفاده میکنند نمیباشد. این قبیل مهمانان بهتر است قبل از انتخاب سفر خود از طریق مشاوره با بخش تور، گشت مناسب خود را یافته و در آن ثبت نام کنند.

(NSP 03:ـ تور جزیره کاپری – (کدسفر

مدت زمان : ۵ ساعت

سطح دشواری : سخت ۳

قیمت بزرگسالان: ۹۸ یورو      قیمت کودکان: ۷۱ یورو

جزیره ی زیبای کاپری دران سوی خلیج ناپل منتظر شماست. با اندکی قایق سواری به آنجا خواهید رسید. بعد از رسیدن به قسمت شمالی جزیره و لنگر انداختن در ساحل بزرگ جزیره سوار یک مینی بوس میشوید تا به ANACAPRI برسید. این خود یک معرفی مختصر اززندگی به سبک جزیره کاپری می باشد. قبل از اینکه بازید از VILLA SAN MICHELE  داشته باشید توصیه می شود از قدم زدن و خرید در خیابانهای دنج و زیبا لذت ببرید.

این ساختمان توسط یک پزشک سوئدی به نام DR. MUNTHE در اواخر قرن بیستم ساخته شده که بتواند نماهای بینظیری از جزیره و آبهای آنسوی جزیره به ساکنان خود ببخشد. سپس سوار مینی بوس میشوید تا به شهر کاپری بروید تا ضمن قدم زدن در خیابانهای جذاب کاپری بازدیدی از PIAZZA UMBERTO  ویا باغات AUGUSTOS به دلخواه داشته باشید. دوباره سوار مینی بوس شده به ساحل برمیگردید تا از آنجا توسط قایق به بندر ناپل انتقال یابید. لطفا توجه داشته باشید که انتقال به کاپری توسط قایق های شخصی و یا عمومی انجام خواهد شد. این گشت از نوامبر تا فوریه اجرا نمی گردد. این تور مناسب مسافران محدودیت حرکتی ویا دارای صندلی چرخدار نمی باشد. راهنمایان فقط اطلاعات اولیه نحوه ی سفر به این جزیره را به شما ارائه میدهند و در طول سفردائما با شما همراه نخواهند بود. 

۴ـ کاخ سلطنتی CASRTA  – کد سفر: NAP05

مدت زمان : ۴ ساعت

قیمت بزرگسالان: ۵۲ یورو    قیمت کودکان: ۳۷ یورو

سطح دشواری : آسان ۱

درست در شمال ناپل شهر و کاخ CASERTA قرار گرفته است، شهری که بیشتر به خاطر کاخش شناخته شده است. یک سواری ۴۵ دقیقه ای شما را از ناپل به کاخ سلطنتی CASERTA میبرد. جاییکه برای BOURBON پادشاه ناپل در اواخر قرن هیجدهم ساخته شد. در سال ۱۹۹۷ این کاخ تحت محافظت سازمان جهانی یونسکو قرار گرفت .

این شاهکار جذاب باروک که بهترین مثال از سبک معماری دوره ی BORBONIC  میباشد که در ساخت آن از کاخ ورسای الگوبرداری شده است. شما زمان مناسبی در اختیار خواهید داشت که از اتاقهای باشکوه و طراحی های دل انگیز و پارک آن لذت ببرید قبل از آنکه به ناپل جهت سوارشدن به کشتی کروز برگردید.

لطفا توجه داشته باشید که این تور سه شنبه ها برگزار نمیگردد ومسافران میبایت از پله های کاخ بالا بروند.(قابل توجه کسانیکه محدودیت حرکتی دارند)

لیبورنای قدیم

پس از رسیدن به بندر لیورنو (Leghorn) با  کروز MSC در مدیترانه،  با یک شهر پر جنب و جوش  و با قدمتی شگفت انگیز روبرو خواهید شد؛ نام آن به نظر می رسد از لیبورنا، یک  کشتی روم باستان  گرقته شده است. این شهر با بهره گیری از برخی از آثار تاریخی  از جمله  قلعه قدیمی، قلعه جدید، برج مارزاککو  که از تخریب فاشیست ها و بمب گذاری های متفقین جان سالم به در برده، نقطه شروع خوبی برای آشنایی با  فرهنگ غذایی  توسکان است: میوه ها، سبزیجات، نوعی از غذاهای سنتی دریایی و خوراک محلی .

یکی از تورهای پیشنهادی  MSC Cruises ,فلورانس  مهد رنسانس و قدم زدن در خیابانهای شهر هنرمندان و نویسندگان بزرگ مانند دانته، برونلسکی و دوناتلو خواهد بود.مسحور زیبایی بناهای زیبایی همچون کلیسای جامع سنت ماریا گل ( Cattedrale di Santa Maria del Fiore) خواهید شد، نمونه ای  واضح از هنر گوتیک با نمایی مرمرین با رنگ های  صورتی، سفید و سبز و دکوراسیون داخلی تزئین شده با نقاشی های دیواری جورجیو واساری. از سوی دیگر، گالری اوفیزی(Uffizi ) یکی از مهمترین موزه های جهان با  شاهکارهایی از  بوتتیچلی (Botticelli)، میکل آنژ(Michelangelo)، رافائل(Raffaello) و تیتان (Tiziano) است  و غیر ممکن است که محو زیبایی سحر آمیز Ponte Vecchio (پل قدیمی)،عظمت میدان دلا سینوریا ( Piazza della Signoria) و ظرافت کلیسای سانتا کروچه (Basilica di Santa Croce) نشوید.تور دیگری به پیزا شهر تولد گالیله اختصاص یافته است. این شهر به برج کج خود معروف است، یک برج از سنگ سفید روبروی  میدان میراکل (Piazza dei Miracoli) ، و در جوار کلیسای جامع و تعمیدگاه. اولین طراحی  آن توسط معماران Buscheto و Rainaldo بود و در پایان قرن ۱۲تکمیل شد، در حالی که ساخت آن در نیمه دوم قرن ۱۲ آغاز شده بود.. معماری آن شبیه به کلیسای مقبره مقدس در اورشلیم است.

                     

جاهایی که در Livorno/Florance   باید از آن بازدید کرد

بازدید از جاذبه های دیدنی شهر

۱-تور Florance – کد سفر:  LEG02

مدت زمان سفر : ۹ ساعت

قیمت بزرگسال ۵۷یورو        کودک ۴۱ یورو

سطح دشواری: متوسط ۲

از مد گرفته تا معماری بی نظیر، همه و همه را فلورانس در خود دارد و  این تور یک روزه به شما فرصتی برای کشف یکی از شهرهای هیجان انگیز جهان را خواهد داد.در ابتدا با طی مسیری ۲  ساعته با اتوبوس  از جاده ای خوش منظره، از بندر به فلورانس خواهید رسید و به فوق العاده ترین مکان های دیدنی خواهید رسید:بازدید از کلیسای جامع سانتا ماریا دل فیوره و برج جیوتو(the Cathedral of Santa Maria del Fiore and Giotto’s Tower), قدم زدن در باغهای بابولی(Boboli Gardens),  آرامگاه گالیله  در کلیسای سانتا کروچه و بازدید از گالری مشهور جهان اوفیزی (Uffizi) و گزینه های بسیار دیگر.  قبل از اینکه لیدر، شما را به لیورنو و کشتی خود بازگرداند، زمان زیادی برای گشتن در شهر,   خواهید داشت.

لطفا توجه داشته باشید: این تور تنها پذیرای  کسانی است که در بندر لیورنو سوار و یا پیاده نمی شوند.مسافرانی که از صندلی چرخدار استفاده می کنند باید از  یک همراه برای کمک گرفتن استفاده کنند چرا که اتوبوسها بالابر و یا آسانسور ندارند. ویلچیرها باید قابلیت جمع شدن و تا شدن را داشته باشند. این مسافران در صورت تمایل به استفاده ازاین تور باید بموقع  با پذیرش گشتهای توریستی ساحل، تماس بگیرند تا هماهنگی های لازم انجام شود. اتوبوس در نزدیکی کلیسای سانتا کروچه توقف می کند؛ این نقطه شروع و پایان تور شما خواهد بود.

 

۲- دو تور  Felorance & Pisa در یک روز – کد سفر: LEG03

مدت زمان سفر : ۹ ساعت

قیمت بزرگسال ۱۰۶یورو    کودک  ۷۵یورو

سطح دشواری: متوسط ۲

 با این دو تور در یک روز، شما بازدید  از  فلورانس و پیزا، با مناطری عالی و زیبا  از چشم اندازهای توسکانی خواهید داشت.سفر شما با مسیر ۲ ساعته آغاز خواهد شد و ابتدا بازدید از  شهر زیبای فلورانس با آثار برجسته خواهید داشت:کلیسای جامع اواسط قرن ۱۵ ام و کلیسای جامع سانتا ماریا دل فیوره. آخرین ویژگی برجسته معماری که به ساختمان گوتیک-رنسانس افزوده  شد، گنبد جذاب آن بود که  پس از ۱۴۰ سال کار ساختمانی در نهایت، تکمیل شد.پس از آن، زمان برای خرید و نهار (با هزینه اضافی) در شهر خواهید داشت و سپس به ساحل  Pisa ,محل تولد دانشمند قرن ۱۷ ام ” گالیله”  خواهید رفت  کسی که  با کلیسای کاتولیک درباره چگونگی چرخش منظومه شمسی جنگید,. فرصت عکاسی در میدان  میراکل، در محل برج مشهور پیزا، و بازدید از کلیسای جامع قرن ۱۳ام ,  سانتا ماریا آسونتا خواهید داشت. پس از آن،  از مسیری خوش منظره به لیورنو بر می گردید.

لطفا توجه داشته باشید: این تور تنها پذیرای  کسانی است که در بندر لیورنو سوار و یا پیاده نمی شوند.مسافران بمحض ورود در فلورانس و پیزا با  تور لیدرها آشنا خواهند شد و همچنین در بازدید از مکانهای مذهبی از آنها درخواست خواهد شد که پوشش مناسبی داشته باشند. مسافرانی که از ویلچیر استفاده می کنند باید از  یک همراه برای کمک گرفتن استفاده کنند چرا که اتوبوسها بالابر و یا آسانسور ندارند. ویلچیرها باید قابلیت جمع شدن و تا شدن را داشته باشند. این مسافران در صورت تمایل به استفاده ازین تور باید بموقع  با پذیرش  گشتهای توریستی ساحل، تماس بگیرند تا هماهنگی های لازم انجام شود.

۳- تورجاذبه های فلورانس – کد سفر: LEG04

 مدت زمان سفر : ۹ ساعت

قیمت بزرگسال ۸۳ یورو      کودک  ۶۰یورو

سطح دشواری: متوسط ۲

طی دو ساعت گشت با اتوبوس بسمت یکی از زیباترین شهرهای جهان “فلورانس” میتوان از مناظر وسیع و زیبای حومه شهر توسکانی لذت برد.پس از انتخاب راهنما ,گشتی در اطراف شهر مهد رنسانس ایتالیا خواهید داشت.به میدان میکل آنژ سر می زنید، جایی که مناظر خیره کننده ای از شهر و تپه های توسکانی انتظار شما را می کشند نقطه ای که برای گرفتن عکسهای زیبا ، بینظیر است. بعد از آن، مرکز شهر و کلیسای جامع سانتا ماریا دل فیوره و طرح شگفت اور نهایی گنبد آن را خواهید دید که در سال ۱۴۳۶ تکمیل شده است. ادامه گشت بصورت پیاده تا رسیدن به در کلیسای سانتا کروچه و آرامگاه ابدی گالیله ادامه خواهد داشت.همچنین قبل از بازگشت به لیورنو و کشتی خود،   زمانی برای گشت در شهر، خرید و یا نهار (با هزینه اضافی)  خواهید داشت.

لطفا توجه داشته باشید: این تور تنها پذیرای  کسانی است که در بندر لیورنو سوار و یا پیاده نمی شوند.مسافران بمحض ورود در فلورانس و پیزا با  تور لیدرها آشنا خواهند شد و همچنین در بازدید از مکانهای مذهبی از آنها درخواست خواهد شد که پوشش مناسبی داشته باشند. مسافرانی که از ویلچیر استفاده می کنند باید از همراه برای کمک گرفتن استفاده کنند چرا که اتوبوسها بالابر و یا آسانسور ندارند. ویلچیرها باید قابلیت جمع شدن و تا شدن را داشته باشند. این مسافران در صورت تمایل به استفاده ازین تور باید بموقع  با پذیرش گشتهای توریستی ساحل، تماس بگیرند تا هماهنگی های لازم انجام شود.

۴-  تور پارک ملی چینکوتره(Cinque Terre) – کد سفر: LEG08

 مدت زمان سفر : ۸ ساعت

قیمت بزرگسال  ۹۵یورو       کودک  ۶۸یورو

سطح دشواری: متوسط ۲

گرچه “Cinque Terre” ایتالیایی است و نام آن اشاره به ۵ مکان زیبای روستایی Monterosso al Mare, Vernazza, Corniglia, Manarola and Riomaggior دارد که   در کنار خط ساحلی لیگورایی مانند جواهرات کوچک جای گرفته اند اما  به عنوان یک میراث جهانی یونسکو نیز ثبت شده اند. ناحیه ناهموار و بکر  Cinque Terre ، مقصد شما در این تور یک روزه است که با یک و نیم ساعت طی مسیر با اتوبوس به لا اسپتیجا(La Spezia) آغاز می شود که در این مکان یک راهنمای ویژه با شما ملاقات خواهد کرد وتا رسیدن به” Portovenere ” مکانی ثبت شده در یونسکو ، با شما خواهد بود. همزمان که شما چشم اندازهای زیبایی که الهام بخش شاعران ایتالیایی همچون بوئرون(Byron) و دیگر شاعران بوده را تحسین میکنید ،راهنمای شما داستان این دهکده ماهیگیری مسحور کننده را تعریف خواهد کرد. قبل از سوار شدن به  قایق برای  تور تفریحی قایقرانی در امتداد ساحل ، وقت آزادی برای پیاده روی در امتداد دریا و خیابان های دنج ، خواهید داشت و از  زیبایی طبیعت باور نکردنی منطقه لذت برده  و با سنت های باستانی بخوبی آشنا خواهید شد. سپس به Monterosso al Mare ، بزرگترین روستای Cinque Terre، خواهید رسید و وقت آزادی در مرکزباستانی ای که کلیسای سان جیووانی باتیستا (San Giovanni Battista)،متعلق به قرن ۱۴ ام در آنجا قرار دارد ، خواهید  داشت. قبل از اینکه با قطار به Levanto و سپس بااتوبوس به لوورنو بروید، گشتی در  شهر و  یا شاید ناهاری در یکی ازکافه ها و رستوران های آنجا (شامل قیمت تور نمی باشد)  خواهید داشت .

لطفا توجه داشته باشید: این تور تنها پذیرای  کسانی است که در بندر لیورنو سوار و یا پیاده نمی شوند. و برای مسافران با مشکلات حرکتی و یا کسانی که  از صندلی چرخدار استفاده می کنند ، مناسب نیست. ما پیشنهاد می کنیم که از  کلاه و کرم های ضد آفتاب در طول ماه های تابستان استفاده کنید.در صورت شرایط نامناسب جوی احتمالا سفر با قطار جایگزین تور قایقرانی گردد. برنامه سفر نهایی در طول کروز به تایید شما خواهد رسید.

تور اروپا با کشتی کروز با پرواز مستقیم از تبریز با هواپیمایی ترکیش و بازدید از ۳ کشور ایتالیا،فرانسه و اسپانیا

 

شنبه

۶ عصر

یکشنبه

۸ صبح

۱۷

دوشنبه

۱۰ صبح

۲۳:۵۹

سه شنبه

۱۲:۰۱ بامداد

۱ بامداد

سه شنبه

۸ صبح

۱۹

چهارشنبه

حرکت روی آب

پنجشنبه

۷ صبح

۱۷

جمعه

۹ صبح

۱۹:۳۰

شنبه

۸ صبح

نوع کابین

هر نفر در کابین ۲ نفره

هر نفر در کابین ۱ نفره

نرخ کودک ۲تا ۱۲ سال

INSIDE

۹۷۵ یورو +نرخ بلیط

۱۸۲۰ یورو +نرخ بلیط

OCEAN VIEW

۱۱۲۵ یورو +نرخ بلیط

۲۱۱۰ یورو +نرخ بلیط

BALCONY

۱۲۷۵ یورو +نرخ بلیط

۲۴۲۰ یورو +نرخ بلیط

۵۹۰ یورو +نرخ بلیط

خدمات:

  • بلیط رفت و برگشت با پرواز مستقیم از تبریز
  • ۷شب اقامت در کشتی با خدمات کامل
  • بازدید از شهرهای جنوا، ناپل، لیورنو، مارسی، مایورکا و ایبیزا

مدارک لازم :

  • اصل پاسپورت (با حداقل۶ ماه اعتبار از تاریخ سفر)
  • ۲ قطعه عکس رنگی جدید
  • ترجمه مدارک شامل:  شناسنامه خود و همسر از تمام صفحات، پروانه دائم پزشکی، پروانه مطب، کارت عضویت نظام پزشکی، پروانه تاسیس داروخانه و مسئول فنی، کپی پروانه بهره برداری یا پروانه کسب، روزنامه رسمی برای شرکتها با آگهی آخرین تصمیمات؛ کارت بازرگانی، حکم استخدامی یا بازنشستگی برای کارمندان با لیست ودفترچه بیمه و فیش حقوقی دو ماه آخر، سند ملکی
  • صورت حساب ۶ ماهه بانکی و تمکن مالی به زبان لاتین.

توضیحات:

پرداخت هزینه سفارت و ترجمه مدارک و عوارض خروج از کشور به عهده مسافرین محترم میباشد/ کنترل پاسپورت از لحاظ ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر میباشد/ جهت اطلاع از سایر پکیج های اروپایی به سایت شرکت مراجعه فرمائید

قیمتهای اعلامی ممکن است بر اساس تاریخ خرید شما از آنچه که در پکیج قید گردیده باشد.جهت دریافت نرخهای بروز با دفتر حاصل فرمائید

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

رزرو تور

نام تور تعرفه به ازای هر بزرگسال قیمت به ازای هر کودک صندلی‌های موجود تاریخ خروج مدت زمان
تور اروپا با کشتی کروز هر هفته شنبه 0 تومان 0 تومان 9 هر شنبه 8 روزه

اطلاعات رزرو

نام قیمت (بزرگسالان / کودکان) افراد (بزرگسالان / کودکان) تعداد جمع کل

خلاصه

جمع جزء 0 تومان
جمع کل 0 تومان

اطلاعات مشتری

*
نام الزامی است.
*
نام خانوادگی الزامی است.
*
شماره تلفن مورد نیاز است.
*
لطفا آدرس را وارد کنید.
متشکرم. رزرو خود را دریافت کرده اند و شماره رزرو کنید

شاید بپسندید