Uncategorized @fa

۲۴

تیر
۱۳۹۸

Sir Bani Yasis

Posted By : modir/ 43 0

قدم زدن در ساحل تکه ای از بهشت

چه چیزی می تواند لذت بخش تر از ساحل شن های طلایی باشد؟سواحل شنی طلایی جزیره بهشت  با مساحت ۳۶۰۰ متر مربع .

صدها درخت نخل ،۲۰۰۰ تخت راحتی برای آفتاب گرفتن و کابینهای مخصوص استراخت را به چشم انداز  این سواحل اضافه کنید تا زیبایی ساحل oasis درجزیره  Sir Bani Yasis دوچندان شود .البته که این فقط آغاز ماجراست.

غیر ازینها امکانات ورزشی زیادی همچون والیبال ساحلی و تنیس برای استفاده گردشگران در نظر گرفته شده است و قسمتهای مخصوصی برای بچه ها و خانواده ها با آلاچیق هایی برای پدر و مادرها ساخته شده تا ضمن استراحت ،بازی بچه ها را هم بتوانند نظاره کنند.چادرهای بادیه نشینی هم با آثار هنری و صنایع دستی برپا شده اند که می توانید از آنها یادگاری و سوغاتی بخرید.در قسمتهای جداگانه دیگری با ارائه نوشیدنی و غذا و موسیقی زنده اوقات خوشی برای مسافران در نظر گرفته شده است.

اگر با کشتی کروز MSC سفر می کنید به قسمت خصوصی ساحل هدایت خواهید شد و در آنجا همانند کشتی با نوشیدنی ها و فینگرفودهای مختلف از شما پذیرایی خواهد شد.

یکی دیگر از خدمات ساحلی که برای مسافران و گردشگران فراهم شده ماساژ حرفه ای و آرامشبخش توسط ماساژورهای حرفه ای در اسپای آئورای MSC  است.

 

 

جاهایی که باید در Sir Bani Yasisاز آن دیدن کرد

۱- تور جزیره کوچک

کد سفر: SBY09

مدت زمان سفر : ۵/۱  ساعت

سطح دشواری: آسان ۱

یکی از دستاوردهای اخیر شیخ زاید بن النهیان، این بود که جزیره سربنی یاس را به پناهگاه حیات وحش تبدیل کند، که شکار در آن ممنوع است و  محلی برای زندگی گونه های در معرض انقراض و دیگر گونه های داخلی و خارجی شده است. بخشی از این برنامه “سبز کردن   صحرا” هدفش تبدیل محیط صحرا به محلی برای زندگی انسان بود. این بازدید جذاب از جزیره قصد دارد تا میراثی را که توسط شیخ زاید به نمایش گذاشته شده است، نشان دهد که یک سیاست توسعه ای است که اولویت اصلی آن ارتقاء هماهنگی بین طبیعت و فرهنگ است. این جزیره یک زیستگاه امن برای حیوانات و درختان بی شمار و سایر پوشش های گیاهی است.شما توقفی در شکارگاه قدیمی ،مشرف به ساحل شمالی  هم خواهید داشت.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

نظر دهید و جایزه بگیرید