سیر بنی یاس

۱۷

آبان
۱۳۹۸

سیر بنی یاس Sir Bani Yasis

ارسال شده توسط: بلاگر/ 332 0

 سیر بنی یاس Sir Bani Yasis

سیر بنی یاس یکی از جذابترین جزایر خلیج فارس است که میتواند لحظات بسیار فرحبخشی را برای شما رقم زندو البته لدتی دو چندان با کشتی کروز که خاطر انگیزترین لحظات تفریح شما را رقم خواهند زد.

مساحت جزیره سیر بنی یاس حدود 78 کیلومتر مربع است و در هر قسمت از آن دیدنی‌های خاص و تفریحات متعددی وجود دارد. اغلب افرادی که این جزیره را برای بازدید انتخاب می کنند با کشتی‌های کروز متعددی که در منطقه خلیج فارس فعال هستند خود را به این جزیره می رسانند.

در یک سفر تفریحی چه چیزی می تواند لذت بخش تر از ساحل شن های طلایی باشد؟سواحل شنی طلایی جزیره بهشت  با مساحت 3600 متر مربع .

صدها درخت نخل ،2000 تخت راحتی برای آفتاب گرفتن و کابینهای مخصوص استراخت را به چشم انداز  این سواحل اضافه کنید تا زیبایی ساحل oasis درجزیره  Sir Bani Yasis دوچندان شود .البته که این فقط آغاز ماجراست.

غیر از اینها امکانات ورزشی زیادی همچون والیبال ساحلی و تنیس برای استفاده گردشگران در نظر گرفته شده است و قسمتهای مخصوصی برای بچه ها و خانواده ها با آلاچیق هایی برای پدر و مادرها ساخته شده تا ضمن استراحت ،بازی بچه ها را هم بتوانند نظاره کنند.

چادرهای بادیه نشینی هم با آثار هنری و صنایع دستی برپا شده اند که می توانید از آنها یادگاری و سوغاتی بخرید.در قسمتهای جداگانه دیگری با ارائه نوشیدنی و غذا و موسیقی زنده اوقات خوشی برای مسافران در نظر گرفته شده است.

اگر با کشتی کروز MSC سفر می کنید به قسمت خصوصی ساحل سیر بنی یاس  هدایت خواهید شد و در آنجا همانند کشتی با نوشیدنی ها و فینگرفودهای مختلف از شما پذیرایی خواهد شد.

یکی دیگر از خدمات ساحلی که برای مسافران و گردشگران فراهم شده ماساژ حرفه ای و آرامشبخش توسط ماساژورهای حرفه ای در اسپای آئورای MSC  است.

 

 

بازدید از زیستگاه طبیعی وحیات وحش جزیره سیر بنی یاس 

سیر بنی یاسسیر بنی یاسسیر بنی یاس

یکی از دستاوردهای اخیر شیخ زاید بن النهیان، این بود که جزیره سیر بنی یاس را به پناهگاه حیات وحش تبدیل کند، که شکار در آن ممنوع است و  محلی برای زندگی گونه های در معرض انقراض و دیگر گونه های داخلی و خارجی شده است.

بخشی از این برنامه “سبز کردن  صحرا” هدفش تبدیل محیط صحرا به محلی برای زندگی انسان بود. این بازدید جذاب از جزیره به شما ثابت خواهد کرد  میراثی که توسط شیخ زاید به نمایش گذاشته شده است، یک سیاست توسعه ای است که اولویت اصلی آن ارتقاء هماهنگی بین طبیعت و فرهنگ است.

سیر بنی یاس  یک زیستگاه امن برای حیوانات و درختان بی شمار و سایر پوشش های گیاهی است که تماشای حیوانات و مناظر طبیعی این زیستگاه جزو لحظات خاطر انگیز شما در این سفر خواهد بود و قطعا دوربین گوشی شما مشغول گرفتن عکس های متعددی از شما در این محیط خواهد بود پس سفر به این جزیره زیبا را فراموش نکنید.

 

سفرسازان پکیج های مختلفی را در قالب تورهای کشتی کروز ارائه می کند که شما برای اطلاع از آنها می توانید به این لینک مراجعه کنید.

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

ارسال دیدگاه