Uncategorized @fa

۲۰

تیر
۱۳۹۸

PALMA DE MALLORCA

Posted By : کوروش/ 79 0

در کل سال از آب و هوای معتدل لذت ببرید.پالما یک مکان پر جنب و جوش و پر از زندگیست. تورهای  گردشگری ساحلی  MSC Cruises، می تواند یک گزینه هوشمندانه برای لذت بردن از پالما باشد. اگر در مرکز شهر باشید  پیدا کردن مسیر خود در اطراف پالما نسبتا ساده است. یکی از برجسته ترین مکانها برای بازدید در پالما و در سفرهای  کروز ، Catedral است که در ساحل دریای مدیترانه و پشت قدیمی ترین قسمت از شهر، در کوچه ها و راه باریکه ها  قرار دارد. Catedralدر پالما که ساخت آن ۵۰۰ سال بطول انجامیده ،بنایی مجلل و در عین حال تعجب برانگیز است و  طراحی داخلی آن اثری مدرنیستی از  آنتونی گوودی(Antoni Gaudí) است. کلیسای اصلی پس از باز پسگیری شهر توسط مسیحیان ساخته شد و محل آن، طی وفای بعهد جوئم اول (I  Jaume)، به مسجد بزرگ تبدیل شد.

در مقابل ورودی (Palau de l’Almudaina)قرار دارد، که در اصل ،قصرفرمانداران و بعدها پادشاهان Mallorcan بود.طراحی داخلی به  تدریج بازسازی شده ،اما اتاق ها و سالن ها نسبتا ساده رها شده اند و ویژگی برجسته دکوراسیون، پرده های فنلاندی طرحدارآن است.

با یک سفر MSC، می توانید یک قایق از  بندر کوچک Sant Elm به جزیره Sa Dragonera بگیرید، یک قطعه غیر ساکن صخره ای  با ۴ کیلومتر طول و ۷۰۰ متر عرض، با یک گودال از صخره های دریایی در ساحل شمال غربی.

جاهایی که در PALMA DE MALLORCA  باید از آن بازدید کرد


۱-   تور گشت شهری

کد سفر: PMI01

مدت زمان سفر : ۴ ساعت

قیمت بزرگسال ۶۰ یورو    قیمت کودک ۴۱ یورو

سطح دشواری: متوسط ۲

تور گشت و گذار در پالما با فرصت عکاسی در قلعه Bellver، دژ تاریخی گوتیک،آغاز خواهد شد .زمان آزادی برای گشت  در Barrio Gótico، و بازدید از کلیسای جامع گوتیک که بر پایه مسجدی باستانی در سال ۱۲۳۰ ساخته شد ،خواهید داشت. سنت های اسپانیایی در “Plaza de Toros” زنده نگهداشته می شوند، هنوزهم مراسم گاوبازی برپا می شود، یکی دیگر از سنتهای Majorcan یعنی پرورش مروارید نیز در کارخانه مروارید سازی در کنار آن انجام می شود.مرواریدهای Majorcan از قرن نوزدهم در جزیره پرورش داده می شوند و به داشتن بهترین کیفیت در دنیا معروف هستند و فقط متخصصان حرفه ای می توانند آنها را از مروارید اصل تشخیص دهند.

لطفا توجه داشته باشید: در صورت تعطیلی کلیسای جامع در تعطیلات عمومی و یا درمراسمات  خاص ، بازدید فقط از بیرون  خواهد بود. لباس مناسب برای بازدید مکانهای مذهبی توصیه می شود. این تور برای مسافرانی که از صندلی چرخدار استفاده میکنند و یا مشکلات حرکتی دارند مناسب نیست. چرا که در داخل قلعه چندین پله و حدود  ۱۰۰ پله در مسیر رسیدن به کلیسا از سمت پارکینگ اتوبوسها وجود دارد .

 

۲-   تور غارهای اژدها و کارخانه پرورش مروارید

کد سفر:  PMI02

مدت زمان سفر : /۵۴ ساعت

سطح دشواری: سخت ۳

همه کسانی که به زمین شناسی و پدیده های طبیعی علاقمند هستند با یکی از جالب ترین مجموعه های غار جهان که در اثر فرسایش دریا ایجاد شده  هیجان زده خواهند شد. این غارها شامل  مجموعه ای از دریاچه ها، از جمله دریاچه مارتل، بزرگترین دریاچه زیرزمینی روی زمین در طول ۲ کیلومتر،  هستند. کمی آن طرف تر ، کنسرتهایی که در قایق های کوچک برگزار می شوند حس و حال خوبی دارند و شادی را در فضا پخش میکنند.بازدیدی هم از کارخانه مرواربد خواهید داشت و سپس به کشتی بازخواهید گشت.

لطفا توجه داشته باشید: بازدید از غارها در مسیری پله ای و زمینی لغزنده است، بنابراین این تور برای مسافرانی که مشکلات حرکتی دارند و یا از صندلی چرخدار استفاده میکنند یا افرادی که از فضاهای تنگ و بسته هراس دارند مناسب نیست. بازدید از داخل غارها بدون راهنما خواهد بود. توقف در کارخانه مروارید در ماههای نوامبر تا فوریه  در Manacor ،و از ماه مارس تا اکتبر در Porto Cristo خواهد بود.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

Leave your comment