جهانگردی

naples

۱۰

آذر
۱۳۹۸

naples

ارسال شده توسط: بلاگر/ 177 0

naples

ناپل  naples سومین شهر بزرگ ایتالیاست  که در جنوب ایتالیا واقع شده و حدود ۴ میلیون نفر جمعیت دارد. شواهد موجود در آن نشان می دهد که از عصر سنگ زندگی وحیات طبیعی  در ناپل جریان داشته است و این موضوع موید  این است که در آن می توانید جاذبه های تاریخی گوناگونی را مشاهده کنید.

شهر ناپل در جرگه شهرهایی است که آب وهوای آن مدیترانه ای است. بدین معنی  که در زمستان متعادل و بارانی است و هوای آن در فصل تابستان گرم و خشک خواهد بود. آب و هوای نیمه گرمسیری نیز در ناپل جریان دارد و دمای متوسط آن در روزهای تابستانی ۲۳ درجه سانتی گراد است.

مرکز تاریخی ناپل  napi02

درجه سختی 2
مدت زمان تور: 4 ساعت

از بندر به منطقه معروف “Posillipo” بروید ، که در بالای تپه واقع شده است و با طی کردن مهمترین و جذاب ترین خیابانهای ناپل naples به آن خواهید رسید. گشت و گذار با بازدید از گالری معروف پرنسس Umberto اول ،ساختمان تئاتر سان کارلو san carloo (نمای بیرونی) و ldnhk  پلبیسیتو ادامه دارد. بعد نوبت به ، بازدید از کلیسای سن لورنزو در مرکز تاریخی شهر باستانی یونان رومی وبازدید از کاوشهای مربوط به آن میرسد. قبل از بازگشت به بندر ، از پیاده روی در کنار خیابان سان گریگوریو ارمنو لذت ببرید  ،  که  محلی  برای هنرمندان بی شماری است که تداوم حیات و رنگ زندگی  را به نمایش می گذارند.

لطفا توجه داشته باشید: از آنجا که این تور شامل پیاده روی های طولانی و پله ها و مسیرهای بسیار باریک در حفاری ها می باشد ، برای مهمانانی که کلاستروفوبیک یا از صندلی چرخدار استفاده می کنند ، مناسب نیست. از مهمانان ناتوان یا کم توان حرکتی  خواسته می شود قبل از شرکت در این تورها  ، میزان استقامت و توانایی خود را ارزیابی کنند. لباس محافظ امنیتی  برای بازدید از اماکن دارای اهمیت مذهبی توصیه می شود. بازدید از کلیسا منوط به موافقت اسقف است.

ادامه مطلب  نیایش نور در معماری اصفهان

تور سورنتوو پومپئی

Napo08

درجه سختی : 2

مدت زمان: 6ساعت

در این تور سرگرم کننده که با انتقال 1 ساعته توسط مربیان به سورنتو آغاز می شود ، دو مسیر ایتالیایی خاص وتاریخی  را کشف کنید و با گذر از دهکده های بسیار ساحلی در این مسیر قرار می رسید. سپس با پیاده روی در خیابانهای باریک این شهر با تاریخ پر محتوای آن عجین می شود  و از میدان تاسو ادامه می دهید و منتظر منظره های بیرونی ساختمان Sedil Dominova در قرن 15 ، کلیسای جامع سورنتو در قرن یازدهم و کلیسای قرن 14th San Francesco و شبدر مجاور آن نیز باید باشید. در ادامه ، به سایت باستان شناسی پومپئی ، محل فوران آتشفشانی ویرانگرخواهید رسید. خاکستر و آوار حاصل از آن تقریباً 1.700 سال قبل از کشف آن دفن شد.

لطفاً توجه داشته باشید: از آنجا که این تور شامل دوره های طولانی با  پیاده روی بر روی زمین ناهموار (یعنی تخته سنگ در خیابان های پمپئی) است ، برای مهمانان کم توان وناتوان حرکتی یا افرادی که از صندلی چرخدار استفاده می کنند نامناسب است.

[تعداد:    میانگین: /5]

ارسال دیدگاه