msc seaside

۲۳

تیر
۱۳۹۸

MSC Seaside

ارسال شده توسط: modir/ 745 0

MSC Seaside

در کشتی کروز MSC Seaside هم تمامی طراحی های کشتی کروز در اجرای محیط های داخلی و فضای بیرونی و ارتباط چشم اندازی با دریا اجرا شده است. دور تادور کشتی در عرشه 8 یک منطقه تفریحی خطی با چشم اندازی بینظیر به دریا وجود دارد که در آن امکانات مختلفی همچون رستورانها،مراکز خرید،محلهایی برای شنا و حمام آفتاب وجود دارد که در آن با وجود دیوارها و آسانسورهای شیشه ای غرق در مناظر جادویی اقیانوس خواهید شد.

msc-seaside

دورتادور کشتی مسیری مخصوص پیاده روی وجود دارد که در این مسیر انواع رستورانها و مغازه ها و کافه ها برای خدمات رسانی به مسافرین در نظر گرفته شده است.در عرشه آفتاب گیر منحصر به فرد Miami Beach رستوران هایی با مناظر نفس گیر ویژه و رو به دریا  نزدیک استخر طراحی شده که به مهمانان فرصت استراحت در رستوران را میدهند.در بخشی دیگر ، استخر ساحلی جنوبی  که به عرشه بالا راه دارد با دو آسانسور با چشم اندازی زیبا فضای زیادی برای آفتاب گرفتن در اختیار مسافران قرار میدهد.البته که در این بخش هم مناظر اطراف و زیبایی آنها در نظر گرفته شده است.یک قسمت زیبا هم با دیوارهای شیشه ای  بصورت دو طبقه ساخته شده که آبی اقیانوس و زیبایی های آن را به نمایش می گذارد.

همچنین در کلوب کشتی MSC میتوانید انحصارا و با حفظ حریم خصوصیتان انتخابهای بیشمار لوکس و سرگرمی و تفریحات فراوانی داشته باشید.

مشخصات فنی :

تعداد کابین : 2067 کابین

تعداد مسافر : 5179 نفر

وزن : 160 هزار تن

سرعت : 21.8 گره دریایی

طول : 323 متر

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

ارسال دیدگاه