Uncategorized @fa

MSC Seashore

۲۳

تیر
۱۳۹۸

MSC Seashore

Posted By : modir/ 165 0

MSC Seashore

در تکامل MSC Seaside و MSC Seaview  ،  MSC Seashore 52 فوت بزرگتر است که بهمین دلیل رستوران های اصلی بزرگتر، مغازه ها و مناطق مخصوص  سرگرمی بزرگتری را به نسبت آن دو کشتی دارد . تکنولوژی نوآورانه MSC یک تجربه پیشرفته در کشتی است و مسافران در عرشه MSC Seashore فرصتی برای تجربه اولین دستیار کروز دیجیتال در جهان، بنام Zoe را خواهند داشت.MSC Seashore یک قسمت جدید در عرشه ۸  در نظر گرفته که طوری طراحی شده تا فضای جدیدی برای سالن نمایش جدید در قسمت پایینی استخر اضافه شود.یک استخر دیگر هم همراه با  بالکن بزرگتر و تراس در اطراف استخر از جمله امکانات این کشتیست.

در مورد اتاق ها هم میتوان گفت که سوئیتهایی چند اتاقه مناسب خانواده ها و گروه ها در دسترس هستند. سوئیتهای لوکس دیگر هم با جکوزی خصوصی و سوئیت های اضافی ، دارای تراس مشرف به فضای باز آماده ارائه به مسافرین هستند.در کلوب کشتی MSC میتوانید انحصارا و با  حفظ حریم خصوصیتان انتخابهای بیشمار لوکس و سرگرمی و تفریحات فراوانی داشته باشید.

MSC Aurea Spa در MSC Seashore اسپای  لوکس بالیایی است که مراقبتهای و ماساژهای آرامش بخش آن بدن و روحتان را احیا میکند.و با سالن زیبایی و ناخن از سر تا پا به مسافرین خدمات ارائه میکند.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

Leave your comment