MSC MUSICA

۲۰

شهریور
۱۳۹۶

MSC MUSICA

ارسال شده توسط: bolot/ 1192 0

کشتی کروز MSC Musica نسل جدیدی از کشتی‌های کروز سازگار با محیط زیست را ایجاد کرده است. استفاده  از مواد طبیعی با کیفیت  در ساخت کشتی و توجه به جزئیاتی که همیشه کروزهای MSC را از بقیه مستثنی کرده‌اند.

کشتی کروز MSC Musicaنه تنها یک کلاس جدید از کشتی های کروز اکولوژیک است،بلکه  کلاس جدیدی از کروزهاست که  انتظار می رود با توجه به خلاقیت، مواد طبیعی زیبا و توجه به جزئیاتی که درآن بکار رفته است از بقیه کروز ها برجسته تر باشد. از اولین لحظه ای که سوار کشتی میشوید محسور زیبایی های خیره کننده آن از جمله آبشار فوق العاده سه سطحی در فضای مرکزی و پیانویی خارق العاده در سالن خواهید شد.

چه در سالن کریستال  مشغول رقصیدن باشید ، چه در سالن سیگار باشگاه هاوانا باشید ، یا در نمایش تئاتر فوق العاده ای که در تئاتر La Scala برگزار میشود شرکت کرده باشید از طراحی ها و جزئیات دکوراتیو  سالنها لذت خواهید برد. غذاهای لذیذ و متنوع در این کشتی زیبا ،فوق العاده و فراتر از  همه انتظارات شما خواهد بود که هر آیتم مورد علاقه شما  در منو به شیوه سنتی از مواد اولیه تازه آماده شده است.

کودکان و نوجوانان هم  از امکانات و  بازی های داخل سالن و فضای باز از جمله استخر های مخصوص و جداگانه کودکان و نوجوانان لذت خواهند برد.
مشخصات فنی

گنجایش نسبت به بزرگی :  92,409 تن

تعداد مسافران: 3,223

تعداد خدمه:  تقریبا 1,014 نفر

تعداد اتاق ها: 1,275شامل 17 اتاق مخصوص مسافرین با مشکلات حرکتی

طول / عرض / ارتفاع :964/105/196 ft

عرشه ها : 16 شامل 13عرشه برای مسافران

حداکثر سرعت: 22  گره

سرعت متوسط :  18 گره

تکنولوژی محیطی: سیستم صرفه جویی و نظارت در انرژی

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

ارسال دیدگاه