تور کشتی کروز

۱۵

تیر
۱۳۹۸

MSC LIRICA

ارسال شده توسط: modir/ 710 0

کشتی کروز MSC Lirica تجربه ای متمایز از سنت های مدیترانه ای که زیبایی، راحتی و مهمان نوازی در خطوط کلاسیک  مرکزیت آنهاست را به مسافرین ارائه میدهد.

فضایی آرام، با ظاهری بی نظیر داخلی  که طوری طراحی شده اند که پنجره هایی بزرگ در تمام سالنها با چشم انداز بینظیری از  اقیانوس فضای فوق العاده ای ایجاد کرده است. مدرنیته و سنت در این کشتی ترکیب شده است برای نمونه ، تئاتر برادوی تفسیر فوق العاده ای از سنت است. لطفا توجه داشته باشید که دسترسی به تئاتر برای نمایش های شبانه تنها با رزروامکانپذیر است . سه راه سریع و آسان برای رزرو وجود دارد: اتصال به شبکه Wi-Fi در تلفن همراه یا تبلت خود، استفاده از صفحه نمایش لمسی در عرشه های مختلف کشتی، و یا درخواست از پذیرش.

اتاق های بزرگ جدید با بالکن و چشم اندازهای فوق العاده پانورامیک  ، رستوران ها و بوفه های بزرگتر با سرو غذاهای بیشتر و متنوع تر به کشتی اضافه شده است.

همچنین یک منطقه جدید به مساحت 3,434 فوت مربع برای موسیقی و رقص اختصاص داده شده است.

با کمک شرکای معتبر همچون  Chicco، LEGO و Namco،قسمتهای  جدیدی برای بازی  کودکان در تمام سنین ایجاد کرده ایم که یک پارک مخصوص آب بازی  هیجان انگیز هم دارد. و برای ارائه امکانات بیشتر برای آرامش و ریلکسیشن مسافرین، MSC Aurea Spa با فضای بیشتری برای  ارائه ماساژ در نظر گرفته شده است.

تجربیات جدیدی که برای لذت بردن از تمام  لحظه های حضور در کشتی برای مسافرین فراهم شده تا خود کشتی هم علاوه بر تمام شهرهایی مقصد ،یکی از زیبایی ها ی سفر دریایی مسافران شود.
مشخصات فنی

گنجایش نسبت به بزرگی :  65,591  تن

تعداد مسافران: 1,984

تعداد خدمه:  تقریبا 721 نفر

تعداد اتاق ها: 992 شامل 4 اتاق مخصوص مسافرین با مشکلات حرکتی

طول / عرض / ارتفاع :901/105/177 ft

عرشه ها : 13 شامل 9 عرشه برای مسافران

حداکثر سرعت: 21.70  گره

سرعت متوسط :  18 گره

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

ارسال دیدگاه