کشتی کروز MSC GRANDIOSA

۲۰

آبان
۱۳۹۸

کشتی کروز MSC GRANDIOSA

ارسال شده توسط: بلاگر/ 808 0

کشتی کروز MSC GRANDIOSA

کشتی کروز MSC Grandiosa بر پایه موفقیت کشتی های همتایش، فضای عمومی بیشتری را همراه با مجموعه ای از نوآوری های هیجان انگیز ارائه می دهد. سیرک آفتاب 2 نمایش جدید را به طور انحصاری برای MSC Grandiosa تدارک دیده است که می توانید در سالنی با تکنولوژی پیشرفته هم از سیرک هم از غذاهایی که ارائه میشود لذت ببرید. و اگر انتخاب شما  Aurea باشد، از غذاها و نوشیدنی های نامحدود و متنوع در رستوران اختصاصی لذت خواهید برد.

تور کشتی کروز

در قسمت مرکز تفریحی بوتیک ها و رستوران های لوکس با آشپزهای حرفه ای وجود دارند که شما می توانید از غذاهای بسیار خوش طعم آنها میل کنید.

برنامه های شبانه هم همراه با برنامه های مفرح ،موسیقی ،کنسرت و برنامه های دیگری که قطعا شب خاطر انگیزی را بریتان رقم خواهد زد اجرا میشود.

استخری با حدود 110 فوت مربع فضای عمومی برای هر مسافر، یکی از بهترینها در نوع خود است. نورپردازی زیبا، صفحه نمایش بزرگ و طراحی شیک باعث می شود استخر اصلی پس از غروب آفتاب بیشتر جذاب باشد.

کشتی کروز MSC GRANDIOSAدر کلوب کشتی MSC میتوانید انحصارا و با حفظ حریم خصوصیتان انتخابهای بیشمار لوکس و سرگرمی و تفریحات فراوانی داشته باشید.

MSC Aurea Spa در MSC Grandiosa اسپای لوکس بالیایی است که مراقبتهای و ماساژهای آرامش بخش آن بدن و روحتان را احیا میکند.و با سالن زیبایی و ناخن از سر تا پا به مسافرین خدمات ارائه میکند.

همچنین باشگاه MSC Grandiosa با تجهیزات پیشرفته و تمرینات حرفه ای و برنامه های آموزشی نوین فیتنس در خدمت شما خواهد بود.

به هر حال گرندیوزا فراتر از یک کشتی است که شما درمدت حضورتان در آن ،از لذتهای سفر با این کشتی سیراب خواهید شد.

مشخصات فنی :
سال ساخت 2018
طول کشتی 331 متر
عرض کشتی 41 متر

وزن : 181تن

ظرفیت مسافر:4824نفر

سفرسازان نماینده کروزلاین های معتبر دنیا ،پکیج های گوناگونی را برای تورهای کروز ارائه میکند که برای اطلاع از آنها می توانید به این لینک مراجعه کنید.

[تعداد: 6   میانگین: 5/5]

ارسال دیدگاه