تور 13 روزه اروپا با کشتی کروز MSC FANTASIA

۲۰

شهریور
۱۳۹۶

MSC FANTASIA

ارسال شده توسط: bolot/ 1401 0

کشتی کروز MSC فانتازیا (Fantasia) یکی  از بزرگترین کشتی‌هایی است که تاکنون برای شرکت‌های کشتیرانی اروپایی ساخته شده، طول این کشتی حتی از ارتفاع برج ایفل هم بیشتر بوده و دارای ۱۶۳۷ اتاق می‌باشد که بیشتر این اتاق‌ها از بالکن اختصاصی با منظره جذاب اقیانوس بهره‌مند هستند.

یکی از بزرگترین کشتی های کروز جهان

کشتی با تجربیات جدید

کشتی کروز MSC FANTASIA فانتازیا (Fantasia) دید کاملا جدیدی در تبدیل شدن به کشتی کروز  با تجربیات مدیترانه ای  را ارائه کرد . این کشتی در قلب خود، سنگ واقعی پیزا را جای داده  و با بار اسپرسو که پاستاهای تازه پخته شده و بستنی ایتالیایی در آن سرو میشود تکمیل شده است.

با امکاناتی لذت بخش و سرگرمیهای متنوع از جمله پیانو،  جاز و تجهیزات  ورزشی با بازی های ویدئویی و نمایش های زنده امکان ندارد حوصله تان در این کشتی سر برود و لحظه های بسیار مفرح و خاطره انگیزی خواهید داشت.

امکانات ورزشی زیادی ازجمله  تنیس، بسکتبال، مینی گلف، مسیر پیاده روی و ژیمتاستیک همراه با مجتمع استخر آکو پارک، شبیه ساز مسابقات فرمول 1 هیجان انگیز  و سینما 4D برای مسافران این کشتی تدارک دیده شده است.

مانند هر شهر بزرگ، MSC Fantasia برای تمام خانواده  امکاناتی ارائه می دهد. از استراحتگاههایی برای آفتاب گرفتن بزرگسالان در عرشه و اسپای با امکانات فوق العاده کرفته تا  باشگاه هایی برای کودکان و نوجوانان که  میتواند هر کس را در این کشتی سرگرم کند.
مشخصات فنی

گنجایش نسبت به بزرگی :  137,936 تن

تعداد مسافران: 4,363

تعداد خدمه:  تقریبا 1,370 نفر

تعداد اتاق ها: 1,637شامل 43 اتاق مخصوص مسافرین با مشکلات حرکتی

طول / عرض / ارتفاع :1083/124/222 ft

عرشه ها : 18 شامل 14عرشه برای مسافران

حداکثر سرعت: 22.87 گره

سرعت متوسط :  18 گره

تکنولوژی محیطی: AWT – آب تصفیه پیشرفته، سیستم صرفه جویی و نظارت بر انرژی، کشتی پاک

ویدئو معرفی کشتی MSC FANTASIA

کابین داخلی

کابین داخلی inside

کشتی کروز فانتازیا ۲۹۴ کابین Inside با مساحتی در حدود ۱۳ تا ۲۴ متر مربع دارد (اتاق‌هایی با سایز بزرگتر برای میهمانان با محدودیت حرکتی می‌باشد و اندازه و طرح مبلمان ممکن است متفاوت باشد). این کابین‌ها دارای تخت دو نفره (قابل تبدیل به دو تخت تک نفره در صورت درخواست) بوده و مجهز به تهویه مطبوع، حمام، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال، گاو صندوق هستند. این کابین‌ها همراه با خدمات بلا (Bella Experience) و خدمات فانتاستیکا (Fantastica Experience) ارائه می‌گردند.

کابین دید اقیانوس

کابین دید اقیانوس Ocean View

کشتی کروز فانتازیا دارای ۹۳ کابین Ocean View با مساحتی در حدود ۱۲ تا ۲۹ متر مربع است (اتاق‌هایی با سایز بزرگتر برای میهمانان با محدودیت حرکتی می‌باشد و اندازه و طرح مبلمان ممکن است متفاوت باشد). این کابین‌ها دارای تخت دو نفره (قابل تبدیل به دو تخت تک نفره در صورت درخواست) بوده و مجهز به تهویه مطبوع، حمام، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق هستند. این کابین‌ها همراه با خدمات بلا (Bella Experience) و خدمات فانتاستیکا (Fantastica Experience) ارائه می‌گردند.

کابین بالکنی

کابین بالکنی Balcony

کشتی کروز فانتازیا ۱۱۴۳ کابین بالکونی دارد که مساحتی در حدود ۱۷ تا ۴۲ متر مربع دارند(اتاق‌هایی با سایز بزرگتر برای میهمانان معلول یا با محدودیت حرکتی می‌باشد و اندازه و طرح مبلمان ممکن است متفاوت باشد) این کابین ها دارای تخت دو نفرِه (قابل تبدیل در صورت درخواست به دو تخت تک نفره) بوده که دارای کمد لباس بزرگ، تهویه مطبوع، حمام با دوش یا وان، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق هستند. کابین های بالکونی به همراه با خدمات بلا (Bella Experience) و خدمات فانتازیا (Fantastica Experience) ارائه می‌گردند.

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

ارسال دیدگاه