کشتی کروز

تور 13 روزه اروپا با کشتی کروز MSC FANTASIA

۲۰

شهریور
۱۳۹۶

MSC FANTASIA

ارسال شده توسط: bolot/ 361 0

کشتی کروز MSC فانتازیا (Fantasia) یکی  از بزرگترین کشتی‌هایی است که تاکنون برای شرکت‌های کشتیرانی اروپایی ساخته شده، طول این کشتی حتی از ارتفاع برج ایفل هم بیشتر بوده و دارای ۱۶۳۷ اتاق می‌باشد که بیشتر این اتاق‌ها از بالکن اختصاصی با منظره جذاب اقیانوس بهره‌مند هستند.

یکی از بزرگترین کشتی های کروز جهان

کشتی کروز MSC FANTASIA فانتازیا (Fantasia) یکی  از بزرگترین کشتی‌هایی است که تاکنون برای شرکت‌های کشتیرانی اروپایی ساخته شده، طول این کشتی حتی از ارتفاع برج ایفل هم بیشتر بوده و دارای ۱۶۳۷ اتاق می‌باشد که بیشتر این اتاق‌ها از بالکن اختصاصی با منظره جذاب اقیانوس بهره‌مند هستند.

در مرکز کشتی کروز شما یک میدان سنگی واقعی را مشاهده خواهید کرد که با یک بار اسپرسو تکمیل می شود که شیرینی های تازه و بستی های اصیل ایتالیایی سرو می کند، مکانی فوق العاده برای استراحت بعد از گشت و خرید از بوتیک‌های شیک و مرکز خرید معاف از مالیات در نزدیکی آن.

شما می‌توانید از موسیقی زنده در بارها و رستوران‌های فوق‌العاده متنوع کشتی لذت ببرید، همچنین امکان انتخاب غذا و خوراکی مختلف را خواهید داشت و شب خود را با استفاده از برنامه های تفریحی متنوع از جمله  تئاتر ، موسیقی زنده ، شوهای آکروباتیک ، کارائوکه و … تکمیل کنید.

طیف وسیعی از امکانات ورزشی شامل ۴ استخر، مسیر ویژه دوندگی، سالن اسکواش و سالن بدنسازی بسیار مدرن در این کشتی کروز وجود دارند.

این خدمات به همینجا ختم نمی شود. همیشه در MSC Fantasia موارد زیادی برای کشف وجود دارد.

همچنین میتوانید در لیست سفرهای دریایی اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

ظرفیت مسافران : ۴۳۶۳ نفر

تعداد طبقات: ۱۸ طبقه (۱۴ طبقه برای مسافران)

تعداد کابین : ۱۶۳۷ کابین (شامل ۴۳ کابین برای افراد معلول)

تعداد خدمه : ۱۳۷۰ نفر

وزن ناخالص : ۱۳۷۹۳۶ تن

سرعت (حداکثر / میانگین) : ۲۲٫۸۷ گره دریایی/ ۱۸ گره دریایی

 طول / پهنا / ارتفاع : ۳۳۳,۳ متر / ۳۷,۹۲ متر / ۶۶,۸ متر

سال راه‌اندازی یا بازسازی: دسامبر ۲۰۰۸

 

ارسال دیدگاه