۲۰

شهریور
۱۳۹۶

MSC DIVINIA

ارسال شده توسط: bolot/ 1189 0

در کشتی مجلل MSC Divina، شما از امکانات رفاهی مدرن، سالن‌های ورزشی گوناگون و امکانات تفریحی و سرگرمی که با سبکی خاص و لوکس در سطح جهانی بهره‌مند خواهید شد

MSC DIVINA

ظرافتی بی نظیر در امکانات رفاهی مدرن

با الهام از سوفیا لورن بازیگر برنده جایزه Divina ، MSC Divina تمام زیبایی و زرق و برق درعصر طلایی را به ارمغان می آورد. در کروز کارائیب شرقی و غربی با تجربه آسایشی مدرن همراه با انواع امکانات ورزشی  تفریحی و بهترین سرگرمیها در سطح جهانی، از جمله باشگاه های مخصوص  کودکان و نوجوانان را در این کشتی  تجربه خواهید کرد. در سفر به برخی از مقاصد هیجان انگیز و مورد نظر در کارائیب از جزایر Cayman ، سنت توماس، مکزیک، باهاما، ترکس و کایکوس و بسیاری دیگر ، Divina همراه شما خواهد بود.

هر عنصر کشتی با جزئیات  ظریفی طراحی شده است.از  سنگ واقعی برج پیزا گرفته تا  تئاتر پانتئون به  اندازه برادوی. مثل یک ستاره روی پله هایی از  کریستال سنگ Swarovski خواهید درخشید  و در استخر بی نظیری که انگار به دریا و افق می رسد به آرامش درونی میرسید.

صرف نهار در عرشه کشتی علاوه بر خوشمزگی غذاها تجربه ای بی نظیر خواهد بود. در سرویسهای  VIP ، اتاق هایی با آثار هنری ویژه ای در عرشه 16 تهیه شده و از زیبایی سوفیا لورن الهام گرفته شده  و با کمک خود سوفیا لورن طراحی شده است،  البته عکس های خیره کننده ای هم از این هنرمند وجود دارد.

مجموعه ای از ماساژ های حرفه ای و مراقبتهای ویژه  سلامتی در MSC Aurea Spa احساس و آرامشی مثل بالی را برای شما تدارک دیده است.قسمت دیگری هم برای آفتاب گرفتن با چشم اندازی فوق العاده رو به دریا برای مسافرین کشتی در نظر گرفته شده است که در آن منویی  از غذاهای متنوع هم ارائه می شود.

مشخصات فنی

گنجایش نسبت به بزرگی :  139,072 تن

تعداد مسافران: 4345

تعداد خدمه:  تقریبا 1388 نفر

تعداد اتاق ها: 1,751شامل 45 اتاق مخصوص مسافرین با مشکلات حرکتی

طول / عرض / ارتفاع :1083/124/222 ft

عرشه ها : 18 شامل 14عرشه برای مسافران

حداکثر سرعت: 23.75  گره

سرعت متوسط :  18 گره

تکنولوژی محیطی: AWT – آب تصفیه پیشرفته، سیستم صرفه جویی و نظارت بر انرژی، کشتی پاک 2

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

ارسال دیدگاه