کشتی کروز

کشتی کروز MSC Bellissima

۱۹

تیر
۱۳۹۸

MSC Bellissima

Posted By : modir/ 137 0

کشتی کروز MSC Bellissima

کشتی کروز MSC Bellissima با مجموعه ای از ویژگی های خیره کننده با کشتی همتایش، MSC Meraviglia به رقابت می پردازد. اول از همه، از نوآوریهای MSC ایجاد ارتباط بیشتر مسافران با یکدیگر، خدمه و خود کشتی است. علاوه بر این، مسافران در MSC Bellissima اولین دستیار دیجیتال کروز در جهان، Zoe، که یک دستگاه هوش مصنوعی فعال در هر کابین است را تجربه خواهند کرد. همچنین مسافران می توانند از ۱۲ سالن غذاخوری بین المللی و ۲۰ کافه هتل و برای سرگرمی از ۲ نمایش سیرک آفتاب که به طور انحصاری برای MSC Bellissima طراحی شده است، لذت ببرند و در پارک آبی با تم بیابانی – مناسب تمام سنین– استراحت کنند.

تور سواحل خلیج فارس با کشتی کروز

امکانات کشتی کروز

در قسمت مرکزتفریحی  بوتیک ها و رستوران ها یی برای غذا خوردن وجود دارد که  در شب هم  موسیقی و  اجراها و سرگرمیهای زنده در آن اجرا میشود.کل سقف با  صفحه نمایش LED  بمساحت ۵،۱۰۰ فوت مربع  و بصورت دوار پوشیده شده : سقف دیجیتال  آفتاب، غروب و آسمان شب پر ستاره را به نمایش میگذارد.

استخری با حدود ۱۱۰ فوت مربع فضای عمومی برای هر مسافر، یکی از بهترینها در نوع خود است. نورپردازی زیبا، صفحه نمایش بزرگ و طراحی شیک باعث می شود استخر اصلی پس از غروب آفتاب بیشتر جذاب باشد.

استخر Horizon هم فضای باز بیشتری  را برای آفتاب گرفتن در طول روز ارائه میدهد که  شبها هم به منطقه ای برای رقص و سرگرمی تبدیل می شود.

در کلوب کشتی MSC میتوانید انحصارا و با  حفظ حریم خصوصیتان  انتخابهای بیشمار لوکس و سرگرمی و تفریحات فراوانی داشته باشید.
MSC Aurea Spa در MSC Bellissima  اسپای  لوکس بالیایی است که مراقبتهای و ماساژهای آرامشبخش آن  بدن و روحتان را احیا میکند.و با  سالن زیبایی و ناخن از سر تا پا به مسافرین خدمات ارائه میکند.

همچنین باشگاه MSC Grandiosa با تجهیزات پیشرفته و تمرینات نوآورانه و برنامه های آموزشی نوین فیتنس در خدمت شما خواهد بود.

مشخصات فنی

گنجایش نسبت به بزرگی : ۱۶۷٫۶۰۰  تن

تعداد مسافران: ۵۷۱۴ نفر

تعداد اتاق ها: ۲۲۴۴

طول : ۳۱۵ متر

حداکثر سرعت: ۲۲٫۷۰  گره

 

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

نظر دهید و جایزه بگیرید