کشتی کروز MSC Bellissima

۱۹

تیر
۱۳۹۸

MSC BELLISSIMA

ارسال شده توسط: modir/ 859 0

تور سواحل خلیج فارس با کشتی کروز

غول دریایی شرکت کروز MSC  ، کشتی کروز بلیسیما ، دنیایی کاملا متفاوت که با ارایه مجموعه ای از ویژگی های فوق العاده ، مسحور کننده ، لوکس و خیره کننده  با خواهر خود یعنی کشتی MSC MERAVIGLIA به رقابت میپردازد.

تکنولوژی خلاقانه “MSC for me ” پل ارتباطی شما با سایر مسافرین ، خدمه کشتی و حتی خود کشتی خواهد بود. علاوه بر این مهمانان تجربه ای جدید از اولین دستیار صوتی هوشمند دیجیتالی کروز، “ZOE ” ، که در هر کابین نصب شده است ، خواهند داشت.

LED هشتاد متری نصب شده بر طاق تفرجگاه 100 متری داخلی با ارتفاع دو عرشه ، نمایی رویایی دیدنی و جذاب را به عرصه نمایش میگذارد و مطمئنا اجرای انحصاری و زنده سیرک معروف “Cirque du soleil”(سیرک آفتاب ) زمانی که برروی دریا هستید شما را غافلگیر خواهد کرد.

بلیسیما به عنوان یکی از ده غول برتر کشتی در دنیا :

دومین کشتی هم تراز مراویگلیا کلاس کمپانی MSC  ، بلیسیما ، با ظرفیت پذیرش 5686 نفر مسافر و اسکان مسافرین در 2217 کایین آماده ارایه انواع خدمات میباشد.این کشتی با 65 متر طول و ارتفاعی معادل 13 اتوبوس دو طبقه آن را به یکی از غولهای شرکت MSC تبدیل کرده است.تناژ ناخالص 171500تنی ، این کشتی را دقیقا بعد از مراویگلیا ( با تناژ ناخالص 171598 تن  در سال 2017 ) قرار داده است.

در سال 2017 کمپانی MSC با معرفی کلاس مراویگلیا همزمان با رو نمایی از با کلاس ترین کشتی خود یعنی کشتی کروز مراویگلیا موج بزرگی از تحولات را ایجاد نمود.

بلیسیما دومین کشتی از کلاس مراویگلیا با بسیاری از ویژگی های برجسته خود همچون پارک آبی موجود در آخرین عرشه ( بالاترین طبقه ) ، رستورانهای ویژه قصابی بوچرز کات (رستوران کباب ) و کیتو تپپاناکی ( رستوران ژاپنی ) و سوشی بار ، مرکز شکلات و قهوه ژان فلیپ موری و کرپس & ژلاتو آن در تفرجگاه کشتی ، مراکز تناسب اندام تکنوجیم و بسیاری امکانات دیگر می باشد که میراث کلاس مراویگلیا را درست از جایی که مانده  ادامه می دهد.

قسمت مرکزی کشتی با استایل مدیترانه ای ، به ارتفاع  دو-عرشه با تفرجگاه داخلی آن زیر یک آسمان متغیر LED هشتاد متری میباشد.آسمان طراحی شده LED همواره در حال تغییر است و بسته به بازه زمانی مربوطه هر بار حسی کاملا متفاوت را به مهمانان القا میکند.به تفرجگاه 6 راه پله با برند معروف سواروسکی با 640 کریستال سواروسکی متصل است  که یکی دیگر از ویژگی های بارز مراویگلیا در کشتی بلیسیما میباشد.

با آغاز به کار بلیسیما ، شرکت MSC  در حال حاظر دارای دو کشتی با برجسته ترین مراکز خدمات حرارتی در دریا ست.

بلیسیما همانند مراویگلیا چندین نوع حرارت درمانی را در مرکز ماساژ کشتی به عرصه نمایش میگذارد.درست است که در بلیسیما هیچ خبری از اتاق برف ، مطابق آنچه که در مراویگلیا وجود دارد ، نیست اما آنچه بلیسیما در مقابل عرضه میدارد شامل اتاق یخ ، اتاق ریلکسشن تپیداریوم ، مجموعه ای از سوناهای سنت و مدرن و بسیاری موارد مشابه دیگر میباشد.

همچنین این کشتی خدمات کلوب اختصاصی کشتی کروز ( MSC yatch club ) به مهمانان لوکس  که شامل خدماتی چون رستوران خصوصی ، سالن و استخر خصوصی با سرویس دهی توسط پیشخدمت شخصی می باشد عرضه میدارد.

هرچند بلیسیما برپایه اصول و رسوم کلاس مراویگلیا بنا شده است اما از این گذشته ، بلیسیما تجهیزات و خدمات انحصاری مختص به خود را نیز داراست.

اولین آنها هولا ست ( Hola ) ، یک تاپاس بار!

این بار با مشارکت سرآشپز معروف رامون فریکسا در بلیسیما راه اندازی گردیده است که در واقع جاگزینیست برای رستوران Eataly  کشتی مراویگلیا.این تاپاس بار در جایی در طول تفرجگاه کشتی بنا شده است.

بیسترو L’Atelier  دومین مکان جدیدیست که به تفرجگاه کشتی اضافه گردیده است. یک بیستروی 80 تخته فرانسوی با خوراک های کلاسیک فرانسوی مثل بورگونیون خوک ، استیک تارتار ، کانفیتت اردک به همراه خوراکیهای سبکتری چون شیرینی رولت کره ای آماده ارایه خدمات به مهمانان کشتی می باشد.

سیرک معروف دوسولیل با کمپانی  MSC در این کشتی نیز همکاری میکند.مهمانان کشتی بلیسیما این شانس را خواهند داشت که دو نمایش SYMA  و Verelia را تجربه کنند.هر دو نمایش در سالن Carousel  ، سالنی با فضایی دوست داشتنی ، با 400 صندلی، که پشت کازینوی کشتی قرار گرفته است و مجهز به یک صفحه نمایش LED چهل متری و یک سکوی گرد با زاویه دید 360 درجه ایست ، اجرا میشوند.

 

وجود یک خدمه جدید در کشتی تمامی مهمانان بلیسیما این شانس را خواهند داشت که تک به تک با این خدمه جدید آشنا شده و با وی در تعامل باشند.

خدمه ای که جیانی اورونتو ، مدیر عامل شرکت MSC  از او به عنوان “بسیار گران قیمت برای ما بسیار خلاق برای شما ” یاد میکند.

Zoe که از آن به عنوان ” اولین دستیار دیجیتالی شخصی کشتی های کروز ” نیز یاد می شود در هراتاق و کابینی نصب شده است و تنها کافیست با استفاده از واژه ” Ok Zoe” فعال گردد.

این دستیار صوتی قابلیت صحبت کردن به هفت زبان دنیا را داراست و میتواند به میهمانان در رزرو سفرهای ساحلی و آبگرم درمانی کمک کرده یا آنکه مهمانان را از آنچه که در کشتی اتفاق می افتد مطلع سازد و یا به روز رسانی های مربوط به سفر کشتی را ارایه دهد.

Zoe  به سرعت یاد میگیرد و از هوش مصنوعی خود برای تطبیق با ترجیحات هر انسان استفاده میکند.

اورونتو معتقد است ایده نصب  Zoe در هر کابین کشتی صرفا به این دلیل است که مهمانان در بلیسیما عصری جدید و مرحله تازه از یک سفر دریایی را تجربه کنند و به اصطلاح از فضای اتاقشان شخصیتی را که مایل هستند به دست آورند.

Zoe  همچنین این قابلیت را دارد که به عنوان اسپیکر بلوتوثی استفاده گردد.

جهت مشاهده ویدیوی مربوط به تکنولوژی Zoe کلیک کنید.

 

در معرفی کشتی بلیسیما ارونتو چنین گفت که : ” جایی که ما مهمانانمان را آنجا میبریم درجه یک ترین مقصد ماست”

بعد از مراسم نامگذاری و انجام مراسم تعمد در ساتهمپتون ، بلیسیما اکنون برای فصل افتتاحیه خود به یکی از مقاصد اصلی MSC  در دریای میترانه رفته است. از آنجا بلیسیما رهسپار قسمتهای مرکزی و غربی دریای مدیترانه چون بارسلونا ، مارسی ، ناپل و چندین مکان دیگر خواهد بود.

بعد از آن برای فصل زمستان 2019/2020 بلیسیما عازم امارات متحده عربی و خلیج فارس خواهد شد که شامل سفر دریایی هفت روزه به دبی و توقف در بنادری چون بندر ابوظبی ، جزایر صیر بنی یاس ، مسقط ، بحرین و دوهه می باشد.

از آنجا بلیسیما رهسپار چین برای سال 2020 خواهد شد.

تفرجگاه بلیسیما:

تفرجگاه 100 متری مرکزی با انواع بوتیکها ، رستورانها ، مراکز خرید و مواد غذایی و استراحتگاه ها …مکانی دلچسب برای معاشرت و گفتگو با دوستان و سایر مهمانان میباشد.این مکان بعد از ظهرها با موسیقی و مهمانی ها و گرد هم آیی ها جانی تازه میابد. 

 

استخر رو باز :

با داشتن 10 متر مربع فضای عمومی به ازای هر مهمان ، فضای کناری استخر در بلیسیما یکی از دلبازترین فضاهای موجود در کشتی است.نورپردازی زیبای این محیط با صفحه نمایش غول پیکر و طراحی جوی منحصر به فرد فضای اصلی استخر را حتی بعد از تاریکی هوا جذاب تر و دیدنی تر میکند. 

 

همکاری اختصاصی با سیرک دو سولیل (سیرک آفتاب) :

هر شب دو مرتبه ، شش شب در هفته مهمانان بلیسیما می توانند یکی از دو نمایش اصلی سیرک معروف جهان دو سولیل ( سیرک آفتاب ) را انتخاب کرده و تجربه خوردن غذا در هماه سالن اختصاصی اجرای سیرک مجهز به فناوری های اجرا ، یعنی سالن چرخ فلک ، داشته باشند. 

 

تفریحات خانوادگی:

بلیسیما برای کودکان یک کشتی جادویی محسوب میشود.شرکای ما ، دوشرکت LEGO  و Chicco بر روی همین موضوع کار کرده پروژه ای موسیقی محور ، به شرح زیر ،برای اتاقهای بازی و تفریح خود اختصاص داده اند:

اتاق فیلم ساز LEGO ، تجربه  MINTEMDO  در کشتی ، استودیوی Doremi ، اتاق Webstar و آزمایشگاه Doremi

ویژگی ها و تجهیزات جدید :

  • اختصاص 700 متر مربع به کودکان
  • 60 لباس جدید برای پرسنل
  • 10 فعالیت جدید برای کودکان و نوجوانان
  • 4 عدد ماسک جدید
  • 7 اتاق مخصوص ( اتاق کودک Chicco ، مینی کلوب LEGO ، کلوب بازی نونهالان LEGO ، کلوب جوانان ، کلوب نوجوانان ، اتاق Webstar و آزمایشگاه Doremi )
  • 1 دستگاه بازی جدید 

مراکز آبگرم MSC  :

مرکز آبگرم موجود در بلیسیما یک مرکز آبگرم مجلل بالیایی می باشد که برای احیای جسم و روح شما خدمات آرامش درمانی و ریلکسشن ارایه می دهد.با استفاده از یک منطقه حرارتی ، سالن زیبایی و بوتیک ناخن ، مرکزآبگرم کشتی تجربه ای سرشار از آرامش و راحتی را ، از سر تا نوک پا ، برای شما به ارمغان خواهد آورد. 

 

کلوپ اختصاصی کشتی کروز MSC :

( MSC yatch club)

یک بهشت منحصر به فرد برای تجربه ای منحصر به فرد.

یک کشتی را درون کشتی دیگر کشف کنید.در مکانی در دنیای دلخواه خود از انحصاری بودن و حفظ حریم خصوصی لذت ببرید.جایی که علاوه بر دسترسی به کلیه امکانات کشتی در یک محیط خصوصی میتوانید از امکانات مخصوص سرگرمی و تفریح و آسایشی کلوب نیز بهره مند شوید

به کلوپ اختصاصی کشتی کروز  ( MSC yatch club)  خوش آمدید ، تجربه ای که مشابه آنرا هیچ کجا تجربه نکرده اید.تجربه اوقات شاد و دلپذیر در کنار خانواده در کشتی کروز بلیسیما . از اجرای سیرک دوسلیل و اجرای کمدی زنده تا لاین بولینگ با اندازه کامل و شبیه ساز مسابقات فرمول 1 و پار آبی و مراکز ورزشی و محوطه مخصوص کودکان و نوجوانان همه و همه نوید بخش اوقاتی سرشار از شادی و لذت برای شما در کشتی کروز بلیسیما خواهند بود.

پارک آبی:

نمای 360 درجه 

 

 

سرگرمی خانوادگی:

  

 

کلوب بازی کودکان:

مخصوص کودکان 1 الی 3 ساله

نمای 360 درجه 

 

کلوب بازی نوجوانان:

مناسب برای نوجوانان 12 الی 17 سال 

 

کلوب بازی نونهالان:

مناسب برای رده سنی 3 الی 11 سال 

 

ویدیو استادیو و بار:

با دوستان خود خوشگذرانی کنید یا از رقص در کلوب شبانه لذت ببرید

در استودیوی تلویزیونی پیشرفته آن میتوانید به تماشا برنامه بپردازید یا در مسابقات شرکت کرده و یا از اجرای زنده برنامه های کمدی بهرمند شوید و یا اینکه از بار موجود با اجرای موسیقی زنده لذت ببرید. 

 

شبیه ساز مسابقات فرمول 1:

طراحی شده برای جوانان و آنهایی که روحیه ای جوان دارند.

دو اتومبیل واقعیت مجازی مسابقات فرمول 1 

 

سالن لاین کامل بولینگ:

برای نخستین بار در دریا ، یک لاین کامل بولینگ جهت برقابت و بولینگ با دوستان و اعضای خانواده 

 

مراکز ورزشی:

سالن تفریحی ورزشی بزرگ برای مهمانان گه در طول روز میتوانند در آن به فعالیتهای ورزشی مشغول شده و در طول شب با اجرای موسیقی در این به رقص بپردازند.تنوع یک وعده غذایی نفیس در 12 مکان مجزا و معتبر.

در قلب عرشه 6 ام ، در مرکز تفرجگاه مدیترانه ای، Hola ،تاپاس بار سرآشپزمعروف اسپانیایی ، Ramón Freixa ، بی صبرانه منتظر حضور شماست.

مجموعه ای از رستورانهای جدید ، بیسترو های فرانسوی ، خانه استیک آمریکایی buchers cut همه و همه برای خلق تجربه غذایی جدید برای مهمانانشان لحضه شماری میکند.


 

 

رستوران Lighthouse : 

 

رستوران Il Ciliegio : 

 

Hola

تاپاس بار سرآشپز معروف Ramón Freixa :

تاپاس بار Hola ، تجربه آشنایی با دستپخت شگفت انگیز سرآشپز اسپانیایی معروف جهان ، Ramón Freixa.

Hola تجربه لذت غذاخوری در یک محیط گرم با سبک مدیترانه ای و و غذاهای منحصر به فرددر خدمت مهمانان کشتی میباشد. 

 

خانه گوشت و استیک آمریکایی Butcher’s Cut :

این خانه استیک آمریکایی با ارائه استیک بهترین نژاد گوشت گاو که توسط درجه یکترین و حرفه ای ترین قصابان برش خورده و آماده پخت مطابق ذائقه مشتریست ، در خدمت مهمانان کشتی می باشد.

خانه استیک آمریکایی Butcher’s Cut با منو یی الهام گرفته شده از طبیعت و با شرابها و کوکتلهای بی نظیرش آماده پذیرایی و ارئه خدمات میباشد. 

 

رستورات ژاپنی کیتو تپاناکی : 

 

بیسترو فرانسویی L’Atelier Bistrot  :

این بیستروی گرم و دوست داشتنی نوید بخش غذاهای با کیفیت فرانسویست.صبحانه پاریسی، پنیر فرانسوی ، اسنک مخصوص پنیر ، سیب زمینی سرخ شده ، خوراک اردک ، استیک زغالی ، دسر سنتی و فرانسه تنها گوشه ناچیزی از غذاهای سنتی و دلچسب فرانسوسیت که این بیسترو ارائه میکند. 

 

بوفه Market place : 

 

سوشی بار کائیتو :
 

 

رستوران Posidonia :


کشتی بلیسیما از انواع کافه ها ، بار ها ، و سالن ها ی شیک متناسب با هر سلیقه ای برخوردار است.

هر لحظه ، مطابق حال و هوای که دارید ، همیشه مکانی ایده آل برای استراحت و لذت بردن از یک نوشیدنی با موسیقی و اجرای زنده در بلیسیما برای شما وجود دارد.


 

سالن Top sail :

این سالن زیبا و منحصر به فرد آماده رزرو بای مهمانان کلوب اختصاصی کشتی کروز( MSC Yatch clun ) می باشد.ارائه منویی منحصر به فرد از کوکتکهای دست ساز ، آبجو ، شراب عالی ، انواع نوشیدنی های قهوه با چشم اندازی فوق العاده و میان وعده ای لذیذ با اجرای زنده نمایشهای متنوع از ویژگی های اصلی این سالن میباشد. 

بار و غذاهای تنوری کلوب اختصاصی کشتی کروز ( MSC Yatch Club) :

این بوفه – بار نوشیدنی ها آماده رزور برای مهمانان کلوب اختصاصی کشتی کروز ( MSC Yatch Club) میباشد.

فضایی استثنایی که به شکل بوفه-بار ساحلی طراحی شده با غذهای کباب شده تنوری و سوخاری توسط آشپزهای ماهر درست جلوی چشمان مشتری با مواد اولیه تازه و درجه یک ، ماهی تازه ، استیک ، گوشت و همبرگر و حتی ماکارونی خانگی در کنار نوشیدنی های ساحلی منحصر به فردش آماده ارائه خدمات به کلیه مهمانان کلوب اختصاصی باشگاه کشتی کروز میباشد. 

 

کافه شکلات Jean-Philippe :

تجربه لذت قهوه و شکلات و فرآورده های شکلاتی مطابق دستور پخت استاد فرانسوی شکلات جهان Jean Philippe Maurybrings.

سفارش انواع نوارهای شکلاتی مطابق ذائقه مهمانان و لذت قهوه تازه رست شده فرانسوی.

کافه شکلات Jean-Philippe جاییست که شما میتوانید نوار شکلاتی دلخواه خود را بسازید و از انواع طعم تلخ ، شیری و شیرین شکلات در کنار قهوه خود لذت ببرید. 

 

سالن چرخ و فلک :

تجربه یک شام قبل از نمایش و یا لذت نوشیدن یک کوکتل در سالن سیرک چرخ و فلک. 

 

شامپاین بار :

انتخاب گسترده ای ازشامپاین به همراه سرو خاویار ، صدف و خرچنگ در محیطی فوق العاده لوکس و دلنشین. 

 

کوکتل بار:

یک بار مناسب برای قبل از شام ، مکانی ایده آل برای پیوستن به دوستانتان و لذت نوشیدن ی کوکتل تازه در تمام ساعات روز.[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

ارسال دیدگاه