اخبار گردشگری

۰۹

آذر
۱۳۹۸

MESSINA

ارسال شده توسط: modir/ 206 0

MESSINA/TAORMINA

MESSINA دروازه ای به سیسیل

مسینا ممکن است اولین منظره شما از سیسیل ، ازداخل کشتی  باشد ، شهری پر زرق و برق که در دامنه مدیترانه پهناور گسترش یافته است.

در تور ساحلی مهم ترین اثر تاریخی MESSINA ، Duomo را می یابید، که تجسمی از توانایی ققنوس مانند شهر برای بازسازی مجدد خود از خاکستر بلای آخر است.بازسازی کلیسای قرن دوازدهم که توسط راجر دوم(Roger II) انجام شد و یکی از چندین کلیسای بزرگ Norman سیسیل بود و متشکل از کلیساهای باشکوه Palermo and Cefalù بود. برج منفصل  Duomo ،یا برج ناقوس که بزرگترین ساعت نجومی در جهان است و در ظهر هر روز ، زمانی که یک شیر برنز (علامت باستانی مسیینا) غرش می کند، جلوه ای جالب دارد  !

در مسیر برگشت از Duomo،قطعه ای ناقص از کلیسای Chiesa Annunziata dei Catalani ، در پایین دست سطح سنگفرش شده قرار دارد و تنها نمونه  بازمانده از ساختمان  کلیسای عرب/نورمن (Arab/Norman) است.به هنگام سفر در دریای مدیترانه یکی از  بدیهی ترین تورها از MESSINA،شهر تپه ای و دلربای TAORMINA است که روی تپه ای سنگین بین دریای یونان و قله بلند کوه ETNA قرار دارد و قله آن را سطحی از مواد آتشفشانی فرا گرفته و یکی از زیباترین مناطق ایتالیاست که پیشنهاد می شود از آن دیدن کنید.

TAORMINA که زمانی گوشه عزلت محبوب شاعران و نویسندگان بود اکنون به پاتوقی معروف در کل جزیره تبدیل شده است و بازدید کنندگان مجذوب تئاتر باستانی معروف، هتل های بزرگ و جذاب شهر شده اند.

جاهایی که در MESSINA  باید از آن بازدید کرد

messina

1- تور MESSINA AND TAORMINA

کد سفر: MES01

مدت زمان سفر : 6 ساعت

سطح دشواری: متوسط 2

هزینه : 64 $ هر بزرگسال-48$ هر کودک

پس از ترک بندر ،با اتوبوس از مسیر خوش منظره MESSINA عبور می کنید و نگاهی گذری به جاذبه های توریستی آن از جمله چشمه نپتون،ساختمان دیوان و دانشگاه خواهید داشت.توقف هایی برنامه ریزی شده در Piazza Duomo برای بازدید خارجی از کلیسا ، برج ناقوس و کلیسای Cristo در تنگه و بندر MESSINA خواهید داشت.سپس به TAORMINA ، یکی از جلوه های جواهرگونه سیسیل خواهید رفت.پیاده، سری به تئاتر باستانی Greco-Roman خواهید زد که اولین بار توسط یونانیان ساخته شد و بعدها توسط رومیان بازسازی شد.در ادامه تور بازدید خارجی از کاخ Corvaia ، سازه قرن 15 ام که سابقا پارلمان سیسیل بود همچنین تئاتر کوچک رومی یا Odeon و کلیسای St. Nicholas خواهید داشت و در آخر زمان آزادی برای خرید در اختیارتان خواهد بود.
لطفا توجه داشته باشید: در روزهایی که مراسمات مذهبی در حال برگزاریست، بازدید از کلیسای جامع فقط به بازدید خارجی محدود می شود.این تور برای مسافرانی که از صندلی چرخدار استفاده می کنند مناسب نیست. از مسافرانی که مشکلات حرکتی دارند درخواست می شود تا قبل از شرکت در این تور، میزان استقامت و توانایی شخصی خود را ارزیابی کنند.توصیه می شود در بازدید از مکانهای مذهبی پوشش مناسب داشته باشید. در پایان تور، مسافران باید راهنمای صوتی را به وضعیت قبلی برگردانند. هر گونه آسیب یا مفقود شدن راهنماهای صوتی منجر به جبران جریمه توسط مسافر خواهد شد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

ارسال دیدگاه