کوش آداسی

۱۳

مرداد
۱۳۹۸

کوش آداسی

Posted By : modir/ 182 0

کوش آداسی

یکی از شهرهای تفریحی ساحلی ترکیه و یکی از مقاصد مهم کشتی های تفریحی در سواحل اژه غربی، ۹۰ کیلومتری جنوب ازمیر، یک محیط عالی برای یک تعطیلات فراموش نشدنی را فراهم می کند. کوش آداسی به این دلیل یکی از جذاب ترین شهرهای اژه شناخته شده است که به مکانهای مهم تاریخی از جمله افسس، معبد آرتمیس، الهه آرتمیس، خانه ویرجین مریم، هفت خواب، دیمیما پرین، میلتوس نزدیکی دارد، و این هست که کوش آداسی پرشی هست بسوی جذابیت ها. کوش آداسی دارای آب و هوای معمولی مدیترانه ای با تابستان های گرم و زمستان های معتدل است و یک فصل گردشگری طولانی را فراهم می کند. این شهر برای ۳۰۰ روز از سال در آفتاب بهره مند می شود.

تور کوش آداسی
از کوش آداسی لذت ببر

در همه جای شهر می توانید یک ساحل برای شنا پیدا کنید. در حالی که یک ساحل درست در وسط کوش آداسی وجود دارد، مشهورترین نقطه شهر ساحل بانوان است. می توانید دقایقی با گرفتن یک حس نوستالژیک از زمانهایی که زن و مرد در دریا با همدیگر شنا نمی کردند به آنجا برسید. با این حال ، امروزه مطمئناً اینگونه نیست. ساحل باز طولانی که با نخلستان پوشیده شده است، دارای تعداد زیادی از فروشگاه ها است که غذا و نوشیدنی سرو میکنند و سزاوار محبوبیت آن است.
گشت و گذارهایی از قبیل قایق سواری ، پارک های آبی، جیپ سافاری ، غواصی و سافاری با اسب سواری، یک تفریح خانوادگی با یک تفریح جالب را تضمین می کند. کسانی که ترجیح می دهند یک تجربه خلوت تر داشته باشند می توانند در یکی از سواحل بی شمار شنی که در کوش آداسی به راحتی یافت میشود ، استراحت کنند و میزبان تخت های آفتاب ، چترها و ورزش های مختلف آبی باشند.

ادامه مطلب  قدیمی ‌ترین ساختمان انگلستان

چرا از کوش آداسی بازدید می کنیم؟
کوش آداسی یک مکان گردشگری ایده آل برای مجردها، زوج ها، خانواده ها یا بازنشستگان است و چیزی را برای همه ارائه می دهد.

سواحل کوش آداسی
سواحل کوش آداسی

مطمئناً انتخاب یکی از سواحل در کوش آداسی سخت است. این که آیا شما دوست دارید تعطیلات خود را در آفتاب بسازید یا ساکن هستید که از یک روز مرخصی لذت ببرید، می توانید بین خلیج های آرام و صمیمی یا سواحل شنی بلند، یا طبیعتی خلوت و یا شلوغ با فعالیت ها و آبشارها انتخاب کنید.
سواحل کوش آداسی در بهترین حالت از اواسط اردیبهشت تا مهرماه قابل استفاده هستند، اگرچه آب تا اواسط خرداد هنوز کمی سرد است. تیر و مرداد ماه شلوغ ترین زمان سال هستند.
محبوب ترین ساحل ها Ladies Beach ( ساحل بانوان ) یا به به زبان محلی کادینلار دنیزی، یک تفرجگاه جذاب همراه با مغازه های کوچک، کافه ها و رستورانهای اطراف آن را برای یک تعطیلات عالی در ساحل ایده آل می کند. Long Beach، با داشتن شن و ماسه نرم و آبشارهای متنوع، بسیار محبوب است اما به دلیل طولانی بودن ۱۸ کیلومتر ، هرگز احساس شلوغی نمی کند

روزانه قایق های متعددی نیز از Kusadasi عزیمت می کنند و میهمانان را به خلیج های مختلف محافظت شده میبرند، جایی که شرایط شنا ایده آل است. تعداد زیادی کلوپ ساحلی در کوش آداسی وجود دارند که در داخل باغ هایی با چمن زیبا قرار گرفته اند، تخت های آفتاب و کوسن های پراکنده در اطراف قرار گرفته اند تا اوقات شما را به یک زمان آرامش بخش تبدیل کنند.ورودیه هزینه دارد و شما می توانید روز را با استفاده از امکانات سپری کنید.

ادامه مطلب   تور وان از تبریز چگونه است؟

با پایان روز ، می توانید از یکی از غروب های شگفت انگیز کوش آداسی را که مشرف به دریا با پس زمینه جزیره یونانی ساموس میباشد به نظاره بنشید.

0/5 (0 Reviews)
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

Leave your comment