Uncategorized @fa

۲۴

تیر
۱۳۹۸

KHASAB

Posted By : modir/ 121 0
خساب به قله امارات معروف است و به عبارتی در شرح موقعیت آن می توان گفت که شمالی ترین شهر در امارات است و خارج از عمان و در sultanak   واقع شده است.در سفر خود با کروزخواهید دید که خساب در تنگه هرمز است که دریای عرب را از اقیانوس هند جدا می کند.کشتی کروز بسمت MUSANDAM طولانی ترین و مشهورترین آبدره این سواحل از ورودی های طولانی آهکی حرکت خواهد کرد .در این آبهای آبی زلال دلفین ها و طیف وسیعی از جانوران دریایی وجود دارد که به این دلیل این منطقه را نروژعربی می نامند.

یکی از بهترین راهها برای دیدن این جزایر،یک قایق معمولی محلی  عربی در شبه جزیره عرب است که این روزها اگر از بادبان در آنها استفاده نشود از موتور برای به حرکت درآوردن آن استفاده می شود.در طول سفر خود به عمان می توانید تور جزیره تلگراف ، جزیره ای تاریخی را انتخاب کنید که در اواسط قرن ۱۹ ،بریتانیا ایستگاه واسطه تلگراف را در آن ساخت که بمبئی را به بحرین متصل می کرد.خساب شهری است که توسط پرتغالی ها در آغاز قرن ۱۷ در بهترین بندر طبیعی و بکر در منطقه ساخته شد که بسیاری جاهای دیدنی دارد؛یکی از جذاب ترین تورهای آن قلعه خساب است(Khasab Fortredd).

در حال حاضر کمی دورتر در دریا زیبایی های طبیعی و قایق های محلی منطقه که در ساختمان های نظامی بسبک سنتی شبه جزیره Mudsndam طراحی شده اند ،حفظ شده اند.همچنین می توانید از شهر بوخا (Bukha) با دو قلعه زیبا که در دوره پرتغالی ها ساخته شده دیدن کنید،قلعه بوخا با تاجهای تغییر نیافته و دیوارهای گرد آن و دژ القلعه(Al Qala) با دیوارهای سنگی  بطور کامل حفظ شده است.

ادامه مطلب  Venice

 

جاهایی که باید در KHASAB  از آن دیدن کرد

۱- تور گشت با قایق عربی به آبدره ها

کد سفر: KHS02

مدت زمان سفر : ۴  ساعت

سطح دشواری: آسان ۱

در این تور زیبایی آبهای آبدره Musandam که به نروژ عربی نیز معروف است و همچنین روستاهای ماهیگیری و جزیره تلگراف را با قایق های سنتی عربی چوبی خواهید دید. در این آب های فیروزه ای که با صخره های سفید احاطه شده اند، می توانید مجاور  جزیره تلگراف زمانی که قایقتان لنگر انداخت شام خوشمزه ای نوش جان کنید. و اگر خوش شانس باشید یک دلفین حتی ممکن است دوستانه به  شما تزدیک شود . در غیر اینصورت با دیدن مناظر  نفس گیر کوه ها در فاصله ای دور از توقف در آنجا لذت خواهید برد.

لطفا توجه داشته باشید: این تور برای مسافرانی که از صندلی چرخدار استفاده می کنند مناسب نیست.. این تور ممکن است در طول اقامت در بندر ، چندین خروجی داشته باشد. برای اطلاعات در مورد زمان خروج، لطفا با دفتر گردشگری ساحل تماس بگیرید.

0/5 (0 Reviews)
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

Leave your comment