Uncategorized @fa

۲۰

تیر
۱۳۹۸

IBIZA

Posted By : کوروش/ 57 0

مرکز تفریحهای شبانه اسپانیادر سفر کروز مدیترانه به اسپانیا ، ایبیزا جزیره ای  زیبا و بی نظیر است که تعداد زیادی ساحل  و جنگل های  انبوهی از کاج دارد.

ایبیزا مدتها توجه ثروتمندان بوهمیایی و کسانی که خواهان تجربه لذت و خوشی بودند  را به خود  جلب کرده بود، این روزها نیز بخاطر مراکز تفریحی مختلف مسافران زیادی را از تمام دنیا بخود جذب میکند.

در طول سفر MSC خود به ایبیزا، باید از Ciutat d’Eivissa  ،یکی از جاذبه های جزیره دیدن کنید. دیوارهای قرون وسطایی کلوسال (Colossal)  ،خیابان های  سنگفرش میدان قدیمی شهر، “Dalt Vila “، ثبت شده در یونسکو  را محاصره کرده اند . دیوارها در راس طاق ورودی ،در سر در با ابهت de ses Taules بهم میرسند .درست در بیرون، Plaça de Vila با شکوه قرار دارد که پر از رستوران ها و کافه های مختلف برای سرو غذا و نوشیدنی است.خالی از لطف نخواهد بود که تا کلیسای جامع پیاده بروید و از مناظر زیبای بندر نهایت لذت را ببرید.

با تور کروز می توانید به فورمنترا(Formentera)، یکی از کوچکترین ۴ جزیره اصلی Balearic بروید که فقط ۱۱ مایل از جنوب ایبیزا فاصله دارد.در شمال غربی Es Pujols، سواحل شنی فوق العاده زیبای Platja de Ses Illetes قرار دارد و با گذر از یک تونل باریک ، به جزیره خالی از سکنه اسپالمادور(Espalmador) با سواحل بزرگ می رسید.یکی دیگر از جاهایی که ارزش دیدن را دارد ، Platja de Migjorn است ،خلیج کوچکی با ۵ کیلومتر ساحل شنی و آبهای زلال و شفاف که سواحل جنوبی  Formentera را فرا گرفته است.

جاهایی که در IBIZA  باید از آن بازدید کرد


کد سفر: IBI011- تور جزیره (ISLAND TOUR)

مدت زمان سفر : ۴ ساعت

سطح دشواری: آسان ۱

بندر را با اتوبوس به سمت Las Salinas (سرزمین نمکی) که در اصل دریاچه وسیعی بوده و امروزه پر از دریاچه ها و تالاب های کوچک است ،ترک میکنید. این نقطه از اهمیت تاریخی بسیار مهمی  برای رومیان  که اهمیت نمک را به عنوان یک کالای  تجاری درک می کنند،برخوردار است .در ادامه تور ،به دهکده کوهستانی  San José ،خواهید رسید و از کلیسای قرن ۱۸ ام (بازدید فقط از بیرون )دیدن می کنید.سپس در San Antonio ،دهکده ماهیگیری قدیمی و مقصد محبوب توریستها توقفی خواهید داشت.و قبل از رسیدن به ایبیزا از مناظر زیبا و آبنمای دهکده لذت خواهید برد.بعد از آن از میراث جهانی   یونسکو و جاذبه شهر قدیمی ایبیزا، D’Alt Vila ،دیدن خواهید کرد و قبل از برگشت به بندر ، گشتی در خیابانهای باریک با خانه های سفید خواهید زد.

لطفا توجه داشته باشید: این تور برای مسافرانی که از صندلی چرخدار  استفاده می کنند مناسب نیست.

۲- تور مناظر جنوبی IBIZA

کد سفر: IBI03

مدت زمان سفر : ۳ ساعت

سطح دشواری: آسان ۱

این تور بدلیل مناظر فوق العاده زیبا و دلربا درایبیزا ، که  الهام بخش نقاشان  و عکاسان است ، با اتوبوس به “Es Cubells”، یک جزیره دوست داشتنی و آرام در بخش جنوبی جزیره و با  مناظری بی نظیر،آغاز خواهد شد ، ،بازدیدی هم از جزیره دور افتاده Formentera در برنامه تور خواهد بود. قبل از رفتن به “Cala Conta”، یک خلیج زیبا با آبهای آبی درخشان، توقفی در جزیره “Es Vedrá” با چشم اندازی فوق العاده از فراز جزیره کوچک “Es Vedrá”  خواهیم داشت.و در آخر به ایبزا بازخواهیم گشت و سوار کشتی خواهیم شد.

لطفا توجه داشته باشید: مسافرانی که از صندلی چرخدار استفاده  میکنند می توانند در این تور شرکت کنند، اما باید توجه داشته باشید که این سفر شامل مسیرهای  طولانی پیاده روی است. مسافرانی که از ویلچیر استفاده می کنند باید از  یک همراه برای کمک گرفتن استفاده کنند چرا که اتوبوسها بالابر و یا آسانسور ندارند. ویلچیرها باید قابلیت جمع شدن و تا شدن را داشته باشند. این مسافران در صورت تمایل به استفاده ازین تور باید بموقع  با پذیرش  گشتهای توریستی ساحل، تماس بگیرند تا هماهنگی های لازم انجام شود. همچنین، لطفا توجه داشته باشید که سطوح Cala Conta و Cala D’Hort بدون آسفالت، سنگی وسراشیبی است.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

Leave your comment