۳۱

شهریور
۱۳۹۸

درباره شرکت MSC Cruise

Posted By : کوروش/ 149 0

درباره شرکت MSC Cruise

کاردان دریا

تجربه MSC Cruises، تجسمی از زیبایی های مدیترانه، با ایجاد خاطرات منحصر به فرد و فراموش نشدنی برای مهمانان ، از طریق کشف فرهنگ ها ، زیبایی ها و سلایق جهان است. MSC Cruise  عشق خود به دریا را با به معنی  مهمان نوازی، مهارت، تخصص، کاردانی در ایجاد محیط  کامل شادی آور و خوشایند با تمامی جزئیات برای تمامی مهمانان میداند.

MSC Cruises

MSC Cruises بزرگترین خط مسافرتی جهان و طلایه دار در حیطه فعالیت خود در اروپا ، آمریکای جنوبی و آفریقای جنوبی است. کشتی های ما در طول سال در دریای مدیترانه و کارائیب در حال سفر دریایی هستند و برنامه های فصلی ما شامل شمال اروپا ، اقیانوس اطلس ، آمریکای جنوبی ، آفریقای جنوبی ، چین ، دبی ، ابوظبی و هند است.

شرکت  از سال ۲۰۰۴ ۸۰۰ درصد رشد داشته ، ۲٫۴ میلیون مهمان را در سال ۲۰۱۸ حمل کرده و نتایج مالی قوی را با گردش مالی ۲٫۷ میلیارد یورو گزارش کرده است.

MSC Cruises یک شرکت اروپایی مستقر در سوئیس است که دارای پایه های عمیق مدیترانه ای است. شرکت ما بیش از ۳۰،۰۰۰ کارمند در سطح جهان و دارای نمایندگان فروش تور کشتی کروز در ۶۹ کشور در سراسر جهان می باشد.

تور 10 روزه اروپا با کشتی کروز

ناوگان کشتی کروز

کشتی های MSC Cruises دارای تعداد ۱۶ کشتی مجهز به برترین نوآوری ها و جدیدترین فناوری ها است. این شرکت یکی از جوانترین ناوگان دریایی جهان است. این ناوگان از یک برنامه سرمایه گذاری ۶ میلیارد یورویی آغاز شد که در سال ۲۰۰۳ راه اندازی و پس از اتمام موفقیت آمیز در مرحله سرمایه گذاری اول ، این شرکت سرمایه گذاری مرحله دوم به ارزش ۱۳٫۶ میلیارد یورو را آغاز کرد که تا سال ۲۰۲۷ شاهد رشد ناوگان به ۲۹ کشتی مگا دریایی خواهیم بود. شرکت کروز MSC اولین برند جهانی خط مسافرتی است که یک برنامه سرمایه گذاری به این کستردگی و بزرگی دارد.

جزئیات ۱۶ کشتی ما در ۴ کلاس شامل موارد زیر است:

MSC Seaside (2017) و MSC Seaview (2017) قوانین و استانداردهای طراحی کشتی کروز را متحول کردند. ادغام نمای داخلی و خارجی برای ارتباط راحت تر مسافرین با دریا از خصوصیات این کشتی ها می باشد که تا قبل از آن بی سابقه بود. با ظرفیت مهمان ۵۱۱۹ ، MSC Seaside و MSC Seaview جدید ترین کشتی ها برای پیوستن به ناوگان MSC Cruises هستند.

MSC Meraviglia (2017) و MSC Bellssima نخستین کشتی ها در کلاس Meraviglia هستند. این کشتی ها بزرگترین کشتی های ساخته شده توسط سرمایه گذاران اروپایی هستند. MSC Grandiosa ، اولین دو کشتی از کلاس  Meraviglia-Plus هستند که در ماه نوامبر ۲۰۱۹ به بهره برداری میرسند. MSC Virtuosa ، در سال ۲۰۲۰ تکمیل می شود. و پنجمین کشتی مدل LNG  با کلاس Meraviglia در سال ۲۰۲۳ تحویل داده می شود.

چهار کشتی کلاس Fantasia – MSC Preziosa (2013) ، MSC Divina (2012) ، MSC Splendida (2009) و MSC  Fantasia (2008) – کشتی هایی با ابعاد بزرگ و مدرن هستند و تقریباً ۱۴۰،۰۰۰ GRT ، طول ۳۳۳m و عرض ۳۸ متر دارند .  Preziosa – در بین پنج کشتی برتر دریایی جهان – قرار دارد و MSC Divina می تواند ۴،۳۴۵ مهمان را در خود جای دهد ، و MSC Splendida و MSC Fantasia هر یک ۴٫۳۶۳ ظرفیت مسافر را دارند.

کشتی های Musica Class MSC Magnifica (2010) ، MSC Poesia (2008) ، Orchestra MSC (2007) و MSC Musica (2006) هرکدام حدود  ۳،۲۰۰ نفر ظرفیت مهمان دارند.

این ناوگان توسط کشتی های کلاس Lirica – MSC Sinfonia (2005) ، MSC Armonia (2004) ، MSC Opera (2004) و MSC Lirica (2003) تکمیل شده است – هر کدام ۶۵۰۰۰ GRT دارند و حدود ۲،۰۰۰ میهمان ظرفیت دارند.

MSC Cruises بالاترین نرخ مسافر را در خطوط دریای در سراسر جهان دارد. ده کشتی مسافرتی اضافی قرار است تا سال ۲۰۲۶ به ناوگان آن بپیوندند. علاوه بر چهار کشتی  Meraviglia  در آینده و دو کشتی ساحلی در آینده ،  شامل چهار کشتی کلاس جهانی نیز خواهد بود. با داشتن ۲۰۵۰۰۰ GT و ظرفیت ۶،۷۶۱ مهمان ، این کلاس جدید کشتی های کروز نسل جدیدی از موتورهای دارای LNG را عرضه میکنند، که باعث کاهش شدید آلودگی محیطی  می شوند.

پایداری

MSC Cruises از طیف کسترده ای از کاپیتان ها و صاحبان کشتی هایی که نقش خود را به بهترین نحو در زمان ناوبری و دریانوردی ایفا می کنند متولد شده است. خانواده ما سفر خود را از سال ۱۶۷۵ از طریق دریا آغاز کردند و از آن زمان ، ما دیگر کاوش را متوقف نکرده ایم.

اقیانوس ها و دریاها همواره پایه و اساس MSC Cruises بوده اند و ما وظیفه شدیدی برای حفظ و حفاظت از آنها احساس می کنیم. بیش از هر چیز دیگر ، ما به محیطی که در آن فعالیت می کنیم ، مهمانانی که با ما دریا نوردی می کنند ، افرادی که با ما کار می کنند ، شهرهایی که ما با آنها تماس می گیریم و جوامعی که از آنها بازدید می کنیم ، مراقبت می کنیم.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

Leave your comment