MSC DIVINA

۲۲

اسفند
۱۳۹۶

۱۰چیزی که مسافران کشتی کروز باید بدانند

Posted By : bolot/ 515 0

۱۰چیزی که مسافران کشتی کروز باید بدانند

 

۱-دریازدگی

شاید یکی از دلایلی که خیلی ها دست از این سفر پر هیجان بر می دارند ترس از دریازدگی باشه اما باید این نکته رو بدونند که این اتفاق ممکنه توی یک قایق یا کشتی کوچک براشون بیفته اما در کشتی کروز شما همچین مشکلی نخواهید داشت کشتی های بزرگ کمپانی کروز به دستگاههایی مجهز شدند که شما کوچکترین حرکتی رو احساس نخواهید کرد.

 

۲-انواع رستورانها با غذاهای ویژه

در اغلب کشتی های کمپانی کروز سرو غذا بصورت رایگان می باشد و در برخی از آنها رستورانها با غذاهای ویژه (آلاکارت)وجود دارد که برخلاف تصور عموم بسیار گران نبوده و دارای قیمتی بین ۱۰-۳۵ دلار می باشد و شما میتونین براحتی از این غذاهای لذیذ استفاده کنید.

مسافرت با کروز

۳-نوشیدنی

برای اینکه از هزینه های ناخود آگاه شما جلوگیری بشه شما میتونیین هنگام سوار شدن به کشتی ازمیان انواع پکیج های نوشیدنی پکیج مناسب با ذائقه خود را انتخاب نموده و با خیال راحت در طول سفر از نوشیدنی مورد علاقه خود لذت ببرید.

 

۴-دسترسی به آب آشامیدنی

در مسافرت با کشتی های کروز نیازی به خرید آب نیس و آب تصفیه شده در هر زمان از مسافرت در اختیار شما قرار دارد.

 

۵-نگهداری رایگان بچه ها

همه اعضای خانواده از کوچکترین فرد تا بزرگترین فرد در حالت برد برد می توانند از سفر خود لذت ببرند  در کشتی های کروز محلی برای نگهداری و سر گرمی بچه های شما قرار داده شده ،ضمنا این نکته را نباید فراموش کنید که حداقل سن بچه برای استفاده از محل  بازی های آبی و رعایت بهداشت باید جوری باشد که بچه ها آموزش لازم برای کنترل دستشویی خود را داشته باشند.

مزایای مسافرت با کشتی کروز

۶-ذائقه

شما در رستورانهای کروز می توانید انواع مختلفی از غذاهای پیشنهاد شده را سرو نمایید ممکن است در یک شب دلتان بخواهد تمامی غذاها را امتحان کنید ،محدودیتی وجود ندارد ولی در مورد حساسیت به غذا و رژیم خاص حتما گارسون را مطلع کنید.

 

۷-انعام

ممکن است در طول سفر بعضی وقتها دغدغه ی این رو داشته باشید که چه مقدار و در چه موقعیت هایی باید از انعام استفاده کنید در تمامی کشتی های کمپانی کروز مبلغی برای این منظور در نظر گرفته شده که در پایان سفر از شما در یافت میشه وکار شما رو راحتتر میکنه.

 

۸-نظافت کابین

یکی از بارزترین مزایای کشتی های کروز این می باشد که شما در هر موقع که از کابین خود خارج شوید هنگام بازگشت آن را تمیز و مرتب خواهید یافت.

 

۹-انواع فعالیت های سرگرم کننده

اگه شما به این فک می کنید که ممکنه در طول این سفر حتی برای لحظه ای حوصلتون سر بره سخت در اشتباه هستید و باید بگم شما حتی وقت این رو نخواهید داشت که حوصلتون سر بره، کشتی های کروز مجهز به انواع سر گرمی هایی هستند که اکثر آنها بصورت رایگان در اختیارشما گذاشته می شوند.

۱۰-همیشه در دسترس باشید

حتی اگر مایل ها از خانواده دور باشید لحظه ای نگران این نباشید که از خانواده بی خبر خواهید موند کشتی های کروز مجهز به وای.فای و پکیج های مخصوص ارتباطی است که در طول سفر ارتباط شما رو با هر آنکه بخواهید امکان پذیر میکند.

 

نظر دهید و جایزه بگیرید