سفر با کشتی

۱۸

فروردین
۱۳۹۸

کشتی کروز انتخابی هوشمندانه!

ارسال شده توسط: بلاگر/ 498 0

کشتی کروز و سفر با اون چرا یک سفر هوشمندانه‌ است.

تور کشتی کروز یکی از بهترین انتخاب ها برای سفر هست. شاید به نظر شما این یک جمله تبلیغاتی باشه. بیایید با هم کمی در مورد کشتی های کروز و مزایای اون صحبت کنیم. وقتی از این تور حرف می‌زنیم از یک برنامه سفر منظم و دقیق صحبت می‌کنیم. در طول سفر و قبل از شروع سفر با کشتی کروز دقیقا مشخص هست که چه زمانی به کدام شهر خواهید رسید. چه زمانی برای بازدید از اون شهر دارید. خیلی دقیق می‌تونید برای تمام اوقات سفرتون برنامه ریزی کنید.

خاطرات سفرهای قبلی و مرور اونها بخشی از زندگی آدم های اهل سفر هست.

قبل این که به برنامه ریزی سفر با کشتی کروز برسیم بیایید سفرهایی رو که قبلا داشتیم با هم مرور کنیم. با من همراه باشید و به چندتایی از سفرهایی که رفتید فکر کنید و روزهای سفر رو به خاطر بیارید.

برای ما اهل سفر یادآوری سفرهای قبلی هم می‌تونه شیرین باشه. می‌تونیم هیجان و شور و شوق روزهای سفرهای قبلی رو تو ذهنمون بیاریم و دوباره لبخندی به گوشه لبمون بیاد. خوب اما همیشه سفر سختی هایی هم داره که ما با جون و دل اون رو می‌پذیریم.

با چه چالش هایی در سفر مواجه می شیم و چطور این چالش ها رو مدیریت کنیم؟

وقتی به شهری می‌رسیم که زمان کمی برای بازدید از اون داریم اولین چالش سراغمون میاد. اولین دغدغه ما پیدا کردن جایی در فرودگاه یا ایستگاه قطار برای سپردن بارهامون هست. چقدر قبل سفر سایت های ایستگاه‌های قطار و فرودگاه ها رو زیر رو می‌کنیم تا ببینیم آیا چنین امکانی هست یا نه و هزینه‌اش چقدره؟ توی سایت های مثل تریپ ادوایزر تجربه‌ی مسافرای قبلی به اون مقصد رو می‌خونیم تا بهترین انتخاب رو داشته باشیم. چندبار برای همه‌مون پیش اومده که مجبور بودیم در بخشی از سفرمون چمدون و کوله ی سنگینی رو با خودمون بگردونیم. نمی‌دونم شما هم تجربه  کشیدن چمدون روی خیابون های سنگ فرش شده رو داشتید یا نه!

نگران چمدون هاتون نباشید!

سفر با کشتی کروز یکی از عمده‌ترین چالش های سفر رو بویژه برای اونهایی که سنگینن سفر می‌کنند، حل می‌کنه. در هر مقصدی فقط کافیه یه کوله پشتی شهری سبک بردارید و چند وسیله ضروری داخلش بگذارید و راهی یک گردش روزانه شهری بشید.

در نوشته های بعدی بیشتر با مزایای سفر با کشتی کروز آشنا خواهید شد. پس برای سفر آماده بشید. بقیه کارها رو به ما در سفرسازان بسپارید. آژانس مسافرتی سفرسازان در تبریز بهترین نرخ ها رو در تور کشتی های کروز داره. ما نمایندگی فروش تورهای کشتی کروز رو داریم و ادعا می کنیم که پایین ترین قیمت این تورها در پکیج های ما ارایه میشه.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

ارسال دیدگاه