معبد معلق چین Xuankong

۲۲

آبان
۱۳۹۸

معبد معلق چین Xuankong

ارسال شده توسط: bolot/ 806 0

معبد معلق چین Xuankong

معبد معلق چین در باریکه ای در بالای کوه هنگشان در کشور چین، معبد معلق که یکی از جاذبه های گردشگری دنیا محسوب میشود واقع شده است. خیلی جالب است که این معبد در مکانی بسیار غیر استوار و خطرناک ساخته شده است و انسان انتظار دارد هر لحظه به پایین فرو بریزد اما برای گردشگران بسیار شگفت آور است که 1500 سال است این معبد در این جا است و تکان هم نخورده است.

این ساختمان حدود 70 متر از بستر رودخانه و 402 کیلومتر از شهر بیجینگ فاصله دارد. ستون های نگهدارنده این معبد چوب های باریکی هستند که در دل صخره محکم شده اند.

معبد معلق چیناین معبد معلق که یکی از جاذبه های گردشگری دنیا محسوب میشود در کشور چین و  در باریکه ای در بالای کوه هنگشان قرار دارد. خیلی جالب است بدانید که این معبد در مکانی بسیار خطرناک ساخته شده است و این انتظار وجود دارد که هر لحظه به پایین فرو بریزد اما بسیار شگفت آور است که ۱۵۰۰ سال است این معبد در این جا است و تکان هم نخورده است.

ستون های این معبد چوبی هستند که در دل سنگها محکم شده اند. این ساختمان حدود ۷۰ متر از بستر رودخانه و ۴۰۲ کیلومتر از شهر بیجینگ فاصله دارد. در واقع شهرت اصلی معبد معلق چین به این است که در بالای کوه در مکانی غیر هموار و غیر استوار ساخته شده و با گذشت قرون متمادی همچنان پابرجا مانده است.

معبد معلق چین

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
ادامه مطلب  جزیره کورفو Korfu

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید