سفر دریایی با کشتی کروز

۱۳

بهمن
۱۳۹۷

سفر با کشتی کروز

Posted By : modir/ 269 0

سفر با کشتی کروز

الان وقتشه،

تا کی باید وقت و هزینمون رو صرف نرمالها بکنیم، تا کی باید کلی هزینه بدیم بریم یه شهری هفت شب بمونیم هر روز بازارو بازارو بازار و شاید یه روزم یه جای دیدنی، یا اینکه برای دیدن چند شهر در یک مسافرت معطله چک این ، چک آوت هتلها بشینیم تو لابی، یا معطله فرودگاهها با دردسرهای گیت ها و تاخیر ها بشیم.حالا بماند دردسر جابجایی چمدانها.مردم دنیا متوجه شدن که به انداز کافی ثروتمند نیستن که گزینه های ارزان را انتخاب کنند برای همین همه ساله به تعداد افرادی که کشتی کروز را برای سفر خود انتخاب می کنند افزوده میشود.در آمریکای شمالی در سال ۲۰۱۸ حدود ۱۴ میلیون نفر از تور کشتی کروز استفاده کرده اند و اروپائیها ۶٫۳ میلیون نفر را راهی سفر دریایی کرده اند این در حالیست که در بقیه کشورهای دنیا فقط ۴٫۵ میلیون نفر از تورهای کشتی کروز استفاده کردند.

 سفر با کروز

دلایل انتخاب کشتی کروز

با دقت در آمار فوق که از سایت statista استخراج شده براحتی میتوان دریافت که فرهنگ صحیح و بهینه ی سفر کردن در مناطق مختلف دنیا ناشی از درک درست آنها در مدیریت منابع مالی و زمانی خود میباشد،کسانی که حداقل در صد سال اخیر بهترین تصمیمات را برای خود و آیندگان خود گرفته اند. شاید ایراد  بگیریم که مردمانی که در اروپا و آمریکا زندگی میکنند توانایی مالی بیشتری از سایر مردم دنیا دارند، به جرات میتوان گفت خیر، ارتباطی بین وضعیت مالی و رشد سفر با کشتی کروز وجود ندارد جرا که در داخل بخش توریسم، سفر با کشتی کروز سریعترین رشد را از آن خود کرده بعبارتی افرادی که سفر در سبد مصرفی آنها قرار دارد در آمریکا و اروپا توجه بیشتری به سفر با کشتی کروز میکنند تا بقیه مردم دنیا.

 غذا در کشتی کروز

 

سفرهای دریایی مزایای فراوانی دارد که در ذیل مختصرا به چند مورد اشاره میشود

 

  1. بطور میانگین ۷۰ درصد از هزینه سفر شما به مقاصد مشابه را می کاهد
  2. امن ترین وسیله نقلیه جهان است.
  3. بدون اینکه وقت خود را صرف انتقال به فرودگاهها و هتل های مختلف بهمراه مشکلات حمل و نقل چمدان نمایید می توانید در یک سفر از چندین کشور و چندین شهر بازدید نمائید.
  4. در امنیت کامل از برنامه های شاد و مهیج شبانه روزی کشتی بهره مند شوید.
  5. یون منفی موجود در آب و هوای دریا باعث ایجاد هورمون سروتونین میشود، هورمون سروتونین باعث ایجاد احساس خوشبختی و شادی و آرامش، همینطور تنظیم اشتها و تجربه خواب عمیق، درمان افسردگی، کمک به تقویت حافظه و قدرت یادگیری میشود.
  6. تجربه هتل مجلل شناور بر روی آب که خود مقصد بسیاری از گردشگران بعنوان سفری به ناکجا (cruise to nowhere) نامیده میشود چرا که کشتی های کروز امروزی بقدری زیبا و مدرن طراحی شده اند که مسافران خود را تا چند روز بعد از شروع مسافرت همچنان مات و مبهوت خود می کنند.
  7. با توجه به طیف وسیعی از مسافرین از کشورهای مختلف آشنایی با فرهنگها و آداب و رسوم آنها تجربه ای لذت بخش خواهد بود و چندین و چند مزیت دیگر که از حوصله بحث ما خارج است.

راهنمای کارت سفر با کروز

جهت اطلاع از تور کشتی کروز بر روی پکیج مورد نظر کلیک نمائید

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

نظر دهید و جایزه بگیرید