جزیره عروسکها

۲۶

بهمن
۱۳۹۶

جزیزه عروسک ها

ارسال شده توسط: bolot/ 862

جزیزه عروسک ها

مکزیکو سیتی،مکزیک

با وجود تاریخ و مقام آن بعنوان یک میراث جهانی ،Xochimilco عمدتا توسط گردشگران ماجراجو Isla de las Munecas  یا جزیره عروسک ها شناخته شده است.مخفی شده در میان بسیاری از کانال های منطقه،این مکان برای صدها عروسک آویزان از درختان و پراکنده در بین چمن ها معروف است.که بیشتر از هرچیزی شبیه ست یک فیلم وحشت است،چینامپا (مشابه یک جزیره مصنوعی) در واقع محل اقامت مردی بنام جولیان سانتا باررا است که اکنون مرده .وی پس از پیدا کردن جسد دختربچه ای در یک کانال ، باررا به امید اینکه از شر ارواح بد و شیطانی در امان بمانند عروسک هارا جمع آوری و به نمایش گذاشت .افراد جسور میتوانند قایقی اجاره کرده و سعی به متقاعد کردن راننده کنند تا آنهارا به سفری بی خطر از طریق آب ببرد.

نور آفتاب و باد و باران باعث شده که عروسک ها با لک و تاول و ترک و رنگ پریدگی و چهره های جمجمه شکل و ترسناکی تبدیل شوند که به نظر می رسد از یک بیماری دردناک رنج می برند. بسیاری از آن ها دست و پا یا سایر اندام هایشان را از دست داده اند و حتی عروسک های بدون سر هم در این جزیره یافت می شوند و محلی برای زندگی عنکبوت ها و حشرات عجیب و غریب شده اند.

Xochimilcoدان جولیان از پنجاه سال قبل از مرگش در سال ۲۰۰۱ در این جزیره زندگی می کرده است. او در همان جزیره و منطقه ای که باور داشت دختر کوچولو در آن غرق شده است، غرق شد و درگذشت.

ادامه مطلب  دیوار چین ، بزرگترین سیستم دفاعی نظامی جهان

 

 

[تعداد:    میانگین: /5]