بزرگترین کشتی کروز جهان

۰۸

آذر
۱۳۹۸

بزرگترین کشتی کروز دنیا

ارسال شده توسط: بلاگر/ 837 0

بزرگترین کشتی کروز دنیا , کشتی سمفونی دریاها می باشد که قصد داریم در این مقاله درباره این شهر معلق روی آب ها اشاره نماییم.

کشتی کروز سمفونی دریاها (Symphony of the Seas)

اولین سفر کشتی کروز سمفونی دریاها (Symphony of the Seas) بزرگترین کشتی کروز دنیا ,از بندر بارسلون بر روی آب های مدیترانه , در تاریخ ۲۹ فروردین اتفاق افتاد.

کشتی سمفونی دریاها با طول ۳۶۲ متر (معادل چهار زمین فوتبال) و وزن ۲۲۸٫۰۸۱ تن , رکورد کشتی های کروز قبل از خود را مانند کشتی کروز کارائیب رویایی (Royal Caribbean International) و کشتی هارمونی دریاها (Harmony of the Seas) را شکست دهد.

سفرسازان-کروز

هارمونی-دریاها-سفرسازان

مشخصات کشتی سمفونی دریاها

کشتی سمفونی دریاها ۱۲ اتاق مجلل بیشتر از کشتی هارمونی دریاها دارد.

مجموع اتاق ها در این کشتی ۲۷۵۹ عدد می باشد و این کشتی می تواند ۵۵۱۸ نفر را در یک سفر دریایی به همراه داشته باشد که این تعداد ۳٫۵ برابر کشتی کروز ۲QE می باشد.

کشتی کروز سمفونی دریاها ۲۵ مین کشتی کروز است و همچنین اولین کشتی کروزی است که دارای سوئیت خانوادگی می باشد.

در این سوئیت خانوادگی امکاناتی مانند اتاق خواب در طبقه دوم ,اتاق نشیمن جداگانه در طبقه پایین، میز هاکی هوایی، سینما خانگی به همراه یک دستگاه ذرت بو داده دارد. از جمله امکانات فوق‌العاده در خارج از این خانه دریایی، وجود یک زمین تنیس و استخر خصوصی است.

.(Symphony-of-the-Sea سفرسازان

سفرسازان-کروز-هارمونی

امکانات کشتی سمفونی دریاها

از مکان های دیدنی این کشتی می توان سرسره بزرگ آبی به نام Ultimate Abyss ,پرش از سکوی ۱۰ طبقه , شبیه ساز موج سواری , دیواره سنگ نوردی و همچنین سازه ای که با استفاده از ۱۲۰۰ مثلث فولادی ساخته شده است را نام برد.

ادامه مطلب  آفریقای جنوبی و سه شهر جذاب

از امکانات دیگر این کشتی ۱۹ رستوران داخل ان است که می تواند انواع مختلف غذاها را به مشتریان خود ارائه دهد و همچنین زمین‌بازی نبرد فضایی برای سیاره Z و بازی عبور از مارپیچ و زمین مخصوص اسکی , ۲۳ استخر، پرش از ارتفاعات، زیپ لاین و بازی تگ لیزری را نیز نام برد.

کروز-سفرسازان

همچنین در سمفونی دریاها از اولین غذاخوری سرو صدف دریایی کشت شده در داخل کشتی و صید در همان محل از کشتی کارائیب تقلید شده است.

ممکن است در سفر اول و  در مواجهه اول با عظمت کشتی شگفت‌زده شوید زیرا کشتی دارای سازه‌ای بسیار عجیب و بی‌اندازه بزرگ است که می‌تواند روی آب شناور باشد،

اما این بزرگی در کنار پهنای اقیانوس مدیترانه پرسپکتیو و کوچک نمایی خواهد داشت.

کروز-تبریز

سفرسازان-کروز-هارمونی

کروز-کشتی-تبریز

نکته جالبی که باید به شما در مورد اقیانوس‌ پیما کروز سمفونی دریاها بگوییم، وجود مانیتورهای راهنما است که باعث می‌شود شما هیچ وقت مسیر خودتان را گم نکنید همچنین در طول شب متوجه صدا و حرکت کشتی با موتور ۷۵۰۰ اسب بخار هم نمی شوید.

کشتی سمفونی دریاها از هفت منطقه تشکیل شده  که شامل پارک جنگلی، استراحتگاه ساحلی، محل خرید و گشت و گذار سلطنتی، استخر، ورزش‌های مدرن و میدان‌های تفریحی، مرکز تناسب اندام و منطقه مخصوص جوانان است.

از ویژگی های این کشتی انعطاف‌پذیری مکان‌های تفریحی برای تمامی سنین است.

کروز-تبریز

کشتی-کروز-سفرسازان

 

 

 

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید